رفتن به مطلب
rezaee

علت راستچین نشدن قالب؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکل:

یه قالب دارم که از راستچین پشتیبانی میکنه و منو اصلی از قسمت مدیریت قالب تعیین میشه. حتی میشه برای هر زبان یه منوی دلخواه تعیین کرد. اما

1- وقتی زبان سایت رو از بخش "مدیریت زبان" روی "انگلیسی" میزارم "منوی اصلی" که توی "قالب" انتخاب میکنم نشون میده اما وقتی زبان سایت رو "فارسی" میکنم هیچ منویی توی قسمت منو نشون نمیده

درضمن وقتی سایت رو به حالت زبان انگلیسی میبرم دیگه راست چین نیست

فقط به زبان فارسی سایت نیاز دارم. میخوام سایت زبانش فارسی باشه و راست چین هم باشه... خیلی سرو کله زدم، اما نشده..

حتما باید آخر آدرس این رو تایپ کرد تا راستچین بشه:

?direction=rtl

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی از مدیریت زبانها، زبان فارسی رو فعال میکنم سایت راست چین میشه اما منویی که از بخش مدیریت قالب انتخاب میشه(یعنی منوی اصلی بالای سایت) نمایش داده نمیشه... چه منوی فارسی چه انگلیسی. هیچی توی منو نشون نمیده

لینک به ارسال

ممنون دوستان
راه حل رو پیدا کردم
قالبهای پیشرفته(حداقل این قالب) اگه که بخوای زبانی غیر از زبان انگلیسی فعال کنی باید حتما چندزبانه سازی رو اجرا کنی یعنی:
1- از مدیریت زبان، زبان پیشفرض کاربری سایت رو به زبان دلخواهی که نصب کردید تغییر بدید
2- منویی برای لینک پیش فرض بسازید (زبان رو روی همه قرار بدید) و پیشفرض رو بله انتخاب کنید
2- منو و لینکی برای زبان فارسی و پیشفرض ایجاد کنید
3- منو و لینکی برای زبان انگلیسی و پیشفرض ایجاد کنید
4- حالا درون تنظیمات قالب منوی زبان فارسی و منویی که میخواید حین زبان انگلیسی نمایش داده بشه رو انتخاب کنید...

حداقل برای این قالب که از heilix framework استفاده میکنه اینجوریه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...