رفتن به مطلب
khodadad

معرفی نمونه سایت فروشگاهی جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

آدرس یک سایت فروشگاهی که با جوملا طراحی شده باشد، را می خواهم، می خواهم به عنوان نمونه از آن استفاده کنم چون من تازه کار هستم. می خواهم حداقل یه نمونه کار ببینم. ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
بر 11/8/2014 at 10:21 , رضاقاسمی گفت:

توی فروشگاه جومینا مارکت و در اینترنت فروان است کافی کمی جستجو کنید.

دقیقا چطوری باید تو اینترنت جستجو کنیم تا سایت فروشگاه های جوملا رو پیدا کنیم ؟ این یکم عجیب غریبه ها!

الان مثلا سیستم مدیریت محتوا این سایت رو از کجا باید بفهمم که وردپسه یا جوملا؟ iransitedesign.com

ویرایش شده توسط SaraAnistion

لینک به ارسال
33 minutes قبل , SaraAnistion گفت:

دقیقا چطوری باید تو اینترنت جستجو کنیم تا سایت فروشگاه های جوملا رو پیدا کنیم ؟ این یکم عجیب غریبه ها!

الان مثلا سیستم مدیریت محتوا این سایت رو از کجا باید بفهمم که وردپسه یا جوملا؟ iransitedesign.com

این سایتی که گفتین  که وردپرسه !

از توی ساختار کدها اگه CMS باشه میشه تشخیص داد که با چه cms نوشته شده.

اگه هم میخاین فروشگاه های با جوملا رو پیدا کنید یه راه باحالش اینه که من تست کردم 

1- اسم کامپوننت فروشگاهی رو داشته باشین ! 

2- بعد تو یه سایت نمونه کلاس ها و id هایی که به html  میده اون کامپوننت فروشگاهی رو پیدا کنید.

3 -  بعد تو گوگل اون تگ رو سرچ کنید :-)

موفق باشید ...

لینک به ارسال
36 minutes قبل , SaraAnistion گفت:

یه فروشگاه هم هست که خودم دارم روش کار میکنم هنوز تکمیل نشده کارش - vasta-soft.ir

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, SaraAnistion گفت:

یه افزونه هست که روی اکثر مرور گر ها نصب میشه که خودش مشخصات کلی سایت از جمله سی ام اسی که باش طراحی شده  را نشون میده 

https://wappalyzer.com/

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...