رفتن به مطلب
esfandani_ali

مشکا با پلاگین های فلای نت

پست های پیشنهاد شده

سلام در فلای نت ثبت نام و سپس تجاری و کد آی پی ای را دریافت کردم

من در سایتم از جوملا 1.5 استفاده می کنم لطفا راهنمایی نمایید که برای اتصال به فلای نت باید از کدام پلاگین استفاده کنم ( هرکدام را که می خواهم نصب کنم ارور می دهد مانند

:
Warning: file_put_contents(/home/esfndnit/public_html/tmp/install_545ced020751b/edd-flynet/edd-flynet.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/esfndnit/domains/esfandan.ir/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304 )

ضمنا ،

allow_url_fopen , file_get_content و CURL

را در هاستم ندارم ، چطور باید آنها را نصب کنم هرچقدر در اینترنت سرچ می کنم نتیجه ای ندارد .
لطفا راهنمایی نمایید و بی زحمت در صورت امکان لینک دانلود پلاگین های سازگار با جوملا 1.5 را قرار دهید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام در فلای نت ثبت نام و سپس تجاری و کد آی پی ای را دریافت کردم

من در سایتم از جوملا 1.5 استفاده می کنم لطفا راهنمایی نمایید که برای اتصال به فلای نت باید از کدام پلاگین استفاده کنم ( هرکدام را که می خواهم نصب کنم ارور می دهد مانند

:

Warning: file_put_contents(/home/esfndnit/public_html/tmp/install_545ced020751b/edd-flynet/edd-flynet.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/esfndnit/domains/esfandan.ir/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 304 )

ضمنا ،

را در هاستم ندارم ، چطور باید آنها را نصب کنم هرچقدر در اینترنت سرچ می کنم نتیجه ای ندارد .

لطفا راهنمایی نمایید و بی زحمت در صورت امکان لینک دانلود پلاگین های سازگار با جوملا 1.5 را قرار دهید .

دوست عزیز پلاگین هایی را که شما نصب کردید برای جوملانیست.فلای نت هنوز پلاگینی برای جوملا منتشر نکرده/شما برای جوملا باید شخصا کدنویسی کنید.اینم لینک صفحه راهنما

http://www.flynet.ir/plugins/api-flynet.pdf

ضمنا نصب،

راباید از مدیریت سرور خودبخواهید تا انجام دهد

ویرایش شده توسط gilangraphic

لینک به ارسال

وقت بخیر

اول که شما می گوید موارد مورد نیاز روی سرور نصب نیست اگر سرور اختصاصی است که آموزش های در سایت لینوکس و ... می توانید به راحتی پیدا کنید ولی اگر شما قط هاست دارید و مدیریت سرور با کس دیگری است این ها را باید به پشتیبان سرور اطلاع دهید تا برایتان نصب کنید

شما باید این افزونه را از پشتیبانی فلای نت بخواهید و بس

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...