رفتن به مطلب
rezajaf

آخرین نسخه فارسی ویرچومارت 2.6.6 برای جوملا 2.5 و 3

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

حتما تا به حال نام ویرچومارت را شنیده اید، این افزونه هرچند یک فروشگاه ساز قدیمی تحت جوملاست ولی با توجه به هسته قدرتمند، بروزرسانی های مداوم و انتشار پلاگین ها و ماژول های رایگان و تجاری توانسته است نیاز بسیاری از طراحان سایت های جوملایی را برای راه اندازی فروشگاه های آنلاین تحت جوملا برطرف نماید. فروشگاه ساز ویرچومارت هسته قدرتمندی دارد و پس از گذشنن مدت ها از انتشار نسخه اولیه، همچنان ساختار این افزونه تغییری پیدا نکرده و با این حال کماکان به عنوان یکی از بهترین فروشگاه سازهای تحت جوملا از آن نام برده می شود. در این قسمت آخرین نسخه این فروشگاه ساز قدرتمند تحت جوملا یعنی نسخه 2.6.6 را بصورت کاملا فارسی برای استفاده عموم قرار میدهیم، در ادامه با برخی امکانات این فروشگاه ساز قدرتمند و برخی ماژول ها و پلاگین های آن آشنا خواهید شد.

این فروشگاه ساز پلاگین ها و ماژول های زیادی دارد که برخی رایگان و برخی تجاری هستند، در زیر برخی از الحاقات آن به همراه فایل های ضمیمه قرار داده شده است که عبارت اند از:
ماژول نمایش دسته بندی های ویرچومارت
ماژول جستجو در فروشگاه
ماژول نمایش محصولات ویژه
ماژول نمایش تولید کنندگان
در این نسخه زبان فارسی بطور کامل روی بسته هماهنگ شده است و با نصب فروشگاه ساز با محیطی کاملا فارسی روبرو خواهید شد.
ابتدا بسته com_virtuemart.2.6.6 را دانلود و نصب نمایید که شامل فروشگاه ساز و فارسی ساز است
سپس بسته vm2.6.6_modules را نصب نمایید که شامل ماژول ها و پلاگین های مورد نیاز است.
دانلود آخرین نسخه ویرچومارت 2.6.6 بصورت فارسی:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=14153086061.zip

دانلود ماژول ها و پلاگین های مور نیاز ویرچومارت:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=14153086062.zip

ویرایش شده توسط فرحزادیان
تغییر لینک

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ممنون از زحماتتان

لطفا طبق قوانین انجمن افزونه های رایگان را در آپلود سنتر جومینا آپلود کرده و لینک اش را با لینک هایی که قرار دادید جابجا کنید:

www.jmdownload.ir

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوستان

وقتی ماژول رو نصب میکنم صفحه ای سفید میاد یعنی در واقع انگار عملیات نصب متوقف میشه

مشکل از کجاست

لطفا راهنمایی بفرمایید

واینکه ورژن جوملام 3.3.6 هست و نیاز به فروشگاهی دارم که به پارس پال یا چهان پی وصل بشه...

بسیار بسیار متشکر

لینک به ارسال

با در

سلام دوستان

وقتی ماژول رو نصب میکنم صفحه ای سفید میاد یعنی در واقع انگار عملیات نصب متوقف میشه

مشکل از کجاست

لطفا راهنمایی بفرمایید

واینکه ورژن جوملام 3.3.6 هست و نیاز به فروشگاهی دارم که به پارس پال یا چهان پی وصل بشه...

بسیار بسیار متشکر

با درود خدمت شما برین تنظیمات کلی و گزارش خطا رو ،روی حداکثر بذارین و خطایی که موقع نصب میده رو قرار بدین ببینیم مشکل از کجاست

لینک به ارسال

با در

با درود خدمت شما برین تنظیمات کلی و گزارش خطا رو ،روی حداکثر بذارین و خطایی که موقع نصب میده رو قرار بدین ببینیم مشکل از کجاست

ببخشیدمن فایل زیپ رو دانلود میکنم و از قسمت مدیریت افزونه برای نصب آپلودش میکنم اما این ارور رو میده و نصب نمیشه 

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد

لینک به ارسال

ببخشیدمن فایل زیپ رو دانلود میکنم و از قسمت مدیریت افزونه برای نصب آپلودش میکنم اما این ارور رو میده و نصب نمیشه

هشدار

امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد

باسلام

دوست عزیز فایل زیپ رو در سیستم خودتون باز کنید و ببنید فایل مورد نظر وجود داره یا نه???

چون ممکن چندتا فایل زیپ داخل هم باشند

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...