رفتن به مطلب
magicgfx

درخواست کامپوننت رزرواسیون هتل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

درخواست سیستم رزرواسیون هتل رو دارم

از دوستان اگر موجود دارند اعلام نمایند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

همچین سیستمی که مطابق سایت های مثل اقامت24 و هتل یار باشه نیست و باید نوشته بشه .

سلام جناب تهرانی

خیر سیستم خیلی قوی نیاز نیست

برای رزرواسیون یک هتل است و یک کامپوننت انگلیسی هم پیدا نموده ام که کاملا این نیاز را مرتفع مینماید ولی به دنبال کامپوننتی بودم که دارای درگاه بانکی باشد و بتونه کد رهگیری به شخص رزرو کننده بده ،یه سیستم آماده که راحت خریداری کنم و روی جوملا نصب کنم و تحویل مشتری بدهم.

لینک به ارسال

سیستم آماده ای که وجود داره جواب گو نخواهد بود برای این کار برای یک سایتی سیستم رزرو هتل را نوشته ام که براتون 2 تا عکسش را میزارم امید وارم که ارزون سیستم رزرو هتل را نفروخته باشید قیمت تقریبیش حدودا 8 میلیون تومان است

تصاویر پیوست شد

post-20264-0-13483000-1414698057_thumb.j

post-20264-0-63573300-1414698078_thumb.j

لینک به ارسال

سیستم آماده ای که وجود داره جواب گو نخواهد بود برای این کار برای یک سایتی سیستم رزرو هتل را نوشته ام که براتون 2 تا عکسش را میزارم امید وارم که ارزون سیستم رزرو هتل را نفروخته باشید قیمت تقریبیش حدودا 8 میلیون تومان است

تصاویر پیوست شد

جناب تهرانی ، من روی یک کامپوننت خارجی حساب کردم که فارسی نمایم به همین دلیل پروژه را کلا زیر دو میلیون پیشنهاد دادم.

و قابلیت همان کامپوننت را معرفی نمودم. ولی گفتم در صورتی که بتونم با یه هزینه مناسب خریداری کنم یه سیستم آماده خرید کنم و وقتم رو برای فارسی سازی نگذارم.

آیا سیستمی که طراحی نموده اید برای فروش موجود است ؟

لینک به ارسال

سلام

خیر قصد فروش ندارم به 2 دلیل

1- برای نوشتن این سیستم باید خودتون این کاره باشید و اگر نه سیستم پاسخ گو نخواهد بود منظور از این کاره بودن این است که باید فرایند رزرو در هتل ها و همچنین روشی که در ایران کار میکنند کامل بدونید به عنوان مثال سایت اقامت 24 و یا هتل یار هر دو را اگر کامل بررسی کنید میبینید که نقصهایی عمده دارند هم در روش فروش رزرو و هم در خود سایت

2- درآمدی که این دسته از سایت ها ایجاد میکنند بسیار بالا هست بزارید براتون یه حساب کوچیک بکنم فرض کنید ایت سایت در ماه 2000 شب اتاق بفروشه که تازه دسته پایین هست به دلیل اینکه معمولا رزرو ها برای 3 شب هست

2000/3 = 666 مشتری  که میشه روزانه بیست و اندی مشتری که باز هم دست پایین هست

حالا فرض کنید روی هر اتاق 13 هزار تومن سود برای سایت باشه که بیشتر هم هست من دارم دست پایین میگیرم

2000*13 = 26 میلیون تومان که این خیلی دست پایین هست .

این محاسبات را براتون نوشتم که بدونید چقدر پایین قیمت دادید

قیمت موجود در بازار برای نوشتن این سایت و نه افزونه چون همه قسمت ها باید با هم هماهنگ کار کنه 10 تا 12 میلیون تومان هست . 

سیستمی که نوشته شده برای مشتری هست برای همین مبلغش مهم نیست که چقدر باشه حق فروشش را نداریم .

لینک به ارسال

سلام

دوستان من به کامپوننتی نیاز دارم که امکانات اتاق ای هتل رو با تصاویر و ایکون نمایش بده

میتونید کمک کنید

استاد تهرانی و استاد میری  یا هر کدوم از دوستان خیلی گیر هستم لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...