رفتن به مطلب
aminvanda

مشکل پلاگین جهان پی jahanpay در verify کردن تراکنش های ویرچومارت virtumart

پست های پیشنهاد شده

سلام. از سایت جهان پی پلاگین پرداخت ویرچومارت رو دانلود و نصب کردم.

یک مشکل که بهش بر خورد کردم که شبیهش توی این پست هست، بدین صورته:

توی تابع plgVmOnPaymentResponseReceived اولین خط توضیح داده شده که:

// the payment itself should send the parameter needed.

به این معنی که خود تراکنش پارامتر ها رو ارسال می کنه به کلاس جهان پی و وقتی که این تابع فرا خوانی می شه، پارامتر هایی مثل merchantid و amount دارای مقدار هستند. ولی من چک کردم، توابعی که توسط خود virtuemart فراخوانی میشن، مشکلی ندارند و پارامتر ها رو به توابع منتقل می کنند. ولی هنگامی که از بانک برگشت انجام میشه و این تابع plgVmOnPaymentResponseReceived فراخوانی میشه، هیچ کدوم از پارامتر ها دارای مقدار نیستند، بجز

$_GET['au'] 

و شماره تراکنش.

بعبارت دیگه، موقعی که این تابع فراخوانی میشه، با پارامتر های null اجرا میشه و در نتیجه verify انجام نمی گیره.

و در نتیجه تمام تراکنش ها (چه موفق و چه کنسلی) توی دیتابیس بصورت pending ذخیره میشن.

آیا کسی برای این راه حلی داره؟

مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز لطفا اسپم نفرستاده و کمی صبور باشید این انجمن طوری طراحی شده که اگر کسی تاپیکی را نخوانده بود آن را پر رنگ نشان میدهد

یعنی 100 % تمام تاپیک ها خوانده شده و در صورت توانایی به پاسخ به وی پاسخ داده خواهد شد.

پس نیازی به بالا آوردن تاپیک نیست.

در ضمن جهان پی چون زیاد درخواست کننده ندارد در این انجمن شاید افراد کمی با آنها کار کرده باشند به این دلیل بهتر است در بخش پشتیبانی همان سایت درخواست یاری کرده و نتیجه را در اینجا به اشتراک بگذارید

موفق باشید

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...