رفتن به مطلب
psdbaran

درخواست قالب تجاری

پست های پیشنهاد شده

با سلام بنده یک قالب شبیه قالب سایت:iranbcs.ir میخوام ، اگه رایگان باشه که خیلی خوبه ، اگه هم نبود هزینش کامل میدم.

دعاتون میکنم.

mail:miladalipour07@gmail.com

اگه کسی هم بتونه طراحی کنه هزینه ش پرداخت میکنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی نیست بتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...

عزیز دل برادر شما قالبشو می خوای یا ساختارشو؟!

قالبش که بسیلر ضعیفه. فقط محتوا و ساختارشه که با rsmembership  کار شده!

لینک به ارسال

قالبش خیلی کاربر پسنده ، rsmembership هم عالیه.

من یه قالب میخوام که تمام امکانات سایتiranbcs.ir رو داشته باشه.

اعم از VIP ، صفحات کاربران ویژه ، آمار اعضا ، قسمت آموزش هم داشته باشه ، منو آبشاری ، قسمت اعضا هم داشته باشه.

لینک به ارسال

قالبش فوق العادس چه از نظر طراحی و کدنویسی و چه نظر گرافیک و ظاهری نمیدونم چرا دوستمون میگند ضعیفه.

لازم به ذکر است که این پروژه توسط خود تیم جومینا پیاده سازی شده است.

دوست عزیز اگر این وب سایت رو میخواهید باید سفارش کامل طراحی رو بدید و نسبتا هزینه زیادی هم در بر خواهد داشت.

یعنی این این یک قالب تنها نخواهد بود.

لینک به ارسال

در وب سایت های طراحی قالب مثل جوملاآرت یا راکت تم و ... بگردید و قالب های آماده اونارو با تغییر در رنگبندی یا عکس ها به این قالب نزدیکش کنید

یا سری به جومینامارکت بزنید و از قالب های اونجا استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست گرامی فکر  کنم رایگانشم باشه ، چون خیلی شبیه سایت http://joomla360.ir/ هستش ،

اگه ممکنه برام گیرش بیاین ممنون میشم.

خدا خیرتون بده.

لینک به ارسال

کسی نیست به من تازه کار کمک کنه؟؟؟؟

سلام. بیس و پایه این قالب بر پایه کامپوننت community builder است. و از چند کامپوننت دیگر هم دراین قالب استفاده شده است که برای دانلود از کامپوننت jdownload  و برای دریافت نظرات از کامپوننت jcomment استفاده شده است که همه این افزونه های نام برده شده رایگان میباشند. در مورد طراحی قالب ابتدا باید هدف و خدماتی که سایت قصد ارائه دارد طرح ریزی گردد تا بتوان در مورد پیادسازی طرح گرافیکی آن اقدام نمود.

لینک به ارسال

درود

حالا قالب اصلیش میخوام ، اگه کسی رایگانش سراغ داره لطف کنه خبر بده .

مرسی

لینک به ارسال

درود

حالا قالب اصلیش میخوام ، اگه کسی رایگانش سراغ داره لطف کنه خبر بده .

مرسی

کسی نیست ؟

اگه کسی نمیدونه لا اقل یه چیزی بگین دیگه.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. بیس و پایه این قالب بر پایه کامپوننت community builder است. و از چند کامپوننت دیگر هم دراین قالب استفاده شده است که برای دانلود از کامپوننت jdownload  و برای دریافت نظرات از کامپوننت jcomment استفاده شده است که همه این افزونه های نام برده شده رایگان میباشند. در مورد طراحی قالب ابتدا باید هدف و خدماتی که سایت قصد ارائه دارد طرح ریزی گردد تا بتوان در مورد پیادسازی طرح گرافیکی آن اقدام نمود.

دوست عزیز تکلیف مارو مشخص کنید: شما قالب رو میخواهید یا وب سایت کامل؟؟

در هر دو صورت باید هزینه صرف کنید چون اگر قالبه که باید طراحی بشه چون این قالبی که شما میخواهید نیست و اختصاصی نوشته شده پس این قدر انتظار بیهوده نداشته باشید که یکی از کاربران بیاد همین قالب رو به شما بده.

اگر هم وب سایت باشه که برای من که یکی از طراحان وب سایتم نیاز کارفرما رو دریافت میکنم و خودم تشخیص میدم که از افزونه های اختصاصی یا تجاری استفاده بشه و یا از افزونه های رایگان و حتی اگر کارفرما خودش افزونه هارو تهییه کنه من بازم پول خودمو خواهم گرفت چون مسئله اصلی کانفیگ کردن و فقط بر سر نصب افزونه نیست.

راه آخرتون هم اینه که از وب سایت های آماده ای که فروشگاه های قالبی مثل جومینا مارکت ارائه میدهند استفاده کنید و خودتون تغییرات بدید.

حال اختیار باخودتونه که کدوم یکی از راه های بالا رو انتخاب کنید.

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

به نظرتون اگه بخوام یه سایت مثل سایت iranbcs.ir درست کنکم ، از چه قالبی استفاده کتم تا مشتری بیشتری جذب کنم؟

لینک به ارسال

به نظرتون اگه بخوام یه سایت مثل سایت iranbcs.ir درست کنکم ، از چه قالبی استفاده کتم تا مشتری بیشتری جذب کنم؟

ممنون میشم یه نفر پاسخ بده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...