رفتن به مطلب
عارف2771

تغییر موقعیت ماژولها در قالب طلوع

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید- من از قالب رایگان طلوع استفاده می کنم ولی اصولا با شش رنگ تعیین شده مشکل دارم!! به همین دلیل بکگراند رو عوض کردم. اما با این کار موقعیت ماژولها بر روی بکگراند به هم ریخته شد . چطوری میشه موقعیتها رو به دلخواه خودم تغییر بدم ؟ ادرس سایت  parspasmand.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کمی css بلد باشید کاری نداره

سلام - سی اس اس تا حدی می دونم - اگه ممکنه لطف کنید بگید کدوم قسمت رو تغییر بدم - مشخصه موقعیتها چیه در صفحه سی اس اس - چطوری باید بفهمم کدوم خط برنامه مربوط به تغییر موقعیت ماژولها است ؟ شرمنده - ممنون .

لینک به ارسال

در صفحه اول سایتتون کلیک راست کنید و Inspect element رو بزنید تا کد های مربوط به صفحه رو مشاهده کنید حالا میتونید اسم موقعیت ها رو ببینید برای ویرایش هم باید وارد پوشه template بشید از سایتتون و وارد پوشه قالب طلوع بشید و برید به پوشه css و فایل template.css رو ویرایش کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...