رفتن به مطلب
amin-1387

مشکل رای دادن در کامپوننت k2

پست های پیشنهاد شده

سلام مطالبی که با k2 روی سایت میذارم رو میشه با دادن ستاره ارزیابی کرد از 1 تا 5

وقتی 5 ستاره رو کلیک میکنم 4 تا حساب میکنه و اگه 1 ستاره بخوام بدم نمیشه ، چون ستاره ها از 2 تا 5 نشون میده ولی از 1 تا 4 حساب میکنه.

کسی میدونه این چه مشکلیه؟؟؟

سایت: pgumarine.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام مطالبی که با k2 روی سایت میذارم رو میشه با دادن ستاره ارزیابی کرد از 1 تا 5

وقتی 5 ستاره رو کلیک میکنم 4 تا حساب میکنه و اگه 1 ستاره بخوام بدم نمیشه ، چون ستاره ها از 2 تا 5 نشون میده ولی از 1 تا 4 حساب میکنه.

کسی میدونه این چه مشکلیه؟؟؟

سایت: pgumarine.ir

ببینید چیزی روی ستاره های شما رو نگرفته ؟!

یه المانی که position relative یا Absolute باشه و با zindex ، بالاتر از ستاره های رای دهی قرار گرفته باشه ؟

اگر این مشکل رو ندارید فکر میکنم مشکل از k2 شما هست و میتونید با یه نصب k2 جدید این مشکل رو برطرف کنید

لینک به ارسال

ببینید چیزی روی ستاره های شما رو نگرفته ؟!

یه المانی که position relative یا Absolute باشه و با zindex ، بالاتر از ستاره های رای دهی قرار گرفته باشه ؟

اگر این مشکل رو ندارید فکر میکنم مشکل از k2 شما هست و میتونید با یه نصب k2 جدید این مشکل رو برطرف کنید

این المان رو باید کجا بگردم؟؟؟

کامپوننت رو تازه آپدیت کردم ورژن k2 v2.6.8 هست.

اگه میشه راهنمایی کنین

ممنون

لینک به ارسال

این المان رو باید کجا بگردم؟؟؟

کامپوننت رو تازه آپدیت کردم ورژن k2 v2.6.8 هست.

اگه میشه راهنمایی کنین

ممنون

این کد مربوط به Rating هست باید چیکار کنم؟؟؟

/* --- Rating --- */

.itemRatingForm {display:block;vertical-align:middle;line-height:18px;float:left;}

.itemRatingLog {font-size:11px;margin:0;padding:0 0 0 4px;float:left;display:none;}

div.itemRatingForm .formLogLoading {background:url(../images/system/loading.gif) no-repeat left center;height:18px;padding:0 0 0 20px;}

.itemRatingList,

.itemRatingList a:hover,

.itemRatingList .itemCurrentRating {background:url(../images/system/transparent_star.png) left -1000px repeat-x;}

.itemRatingList {position:relative;float:left;width:85px;height:18px;overflow:hidden;list-style:none;margin:0!important;padding:0;background-position:left top;}

.itemRatingList ul li {display:inline;background:none;padding:0;}

.itemRatingList a,

.itemRatingList .itemCurrentRating {position:absolute;top:0;left:0;text-indent:-1000px;height:18px;line-height:18px;outline:none;overflow:hidden;border:none;cursor:pointer;}

.itemRatingList a:hover {background-position:left bottom;}

.itemRatingList a.one-star {width:20%;z-index:6;}

.itemRatingList a.two-stars {width:40%;z-index:5;}

.itemRatingList a.three-stars {width:60%;z-index:4;}

.itemRatingList a.four-stars {width:80%;z-index:3;}

.itemRatingList a.five-stars {width:100%;z-index:2;}

.itemRatingList .itemCurrentRating {z-index:1;background-position:0 center;margin:0;padding:0;}

span.siteRoot {display:none;}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...