رفتن به مطلب
itrozcom

ایجاد شدن خودکار عدد در آدرس سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیز

برای مثال من می خوام در گروه ورزش سایت خبر برد تیم ایران رو با کی دو ایجاد کنم. در یک سری از قالب ها آدرس به شکل زیر هست.

www.mysite.com/sports/iran

اما در یک سری از قالب ها برای خبر در آدرس عدد ایجاد می شه به صورت خودکار مثلا می شه

www.mysite.com/sports/715-iran

کسی می دونه این عدد ها برای چی ایجاد می شه و بهتر هست ایجاد بشه یا ایجاد نشه بهتره؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوستان عزیز

برای مثال من می خوام در گروه ورزش سایت خبر برد تیم ایران رو با کی دو ایجاد کنم. در یک سری از قالب ها آدرس به شکل زیر هست.

www.mysite.com/sports/iran

اما در یک سری از قالب ها برای خبر در آدرس عدد ایجاد می شه به صورت خودکار مثلا می شه

www.mysite.com/sports/715-iran

کسی می دونه این عدد ها برای چی ایجاد می شه و بهتر هست ایجاد بشه یا ایجاد نشه بهتره؟

ممنون

سلام

تا اونجا که من میدونم

هر مطلبی رو که ایجاد میکنید و یا هر دکمه یا لینک در هرکدام از منوهاتون بصورت پیش فرض جوملا تاریخ می اندازه اگر شما در قسمت مستعار روخالی بگذارید.

لذا هر وقت خواستید مطلب یا دکمه یا لینک یا... با آدرس خاصی فراخوانی بشه در قسمت نام مستعارش دلخواهتون که هرچی میتونه باشه رو تنظیم کنید.

تا این اندازه بلد بودم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

و در ادامه باید بگم

احتمالا تو تنظیم قالب شماست که با ترکیب حرف و عدد بجای تاریخ این مستعارها پر شوند.(بطور اتوماتیک)

فکر نکنم مشکل امنیتی و یا کدینگ داشته باشه و بنظرم سلیقه است.

البته شایدم اطلاعاتم اشتباه باشه! لذا دوستان حرفه ای در انجمن هستند که اونا میتونن دقیق نظر بدهند.(فنی و کارشناسانه)

موفق و پیروز

لینک به ارسال

سلام

این اعداد ID مطلب محصوب میشن. یعنی شما هروقت هر مطلبی یا منو یا ماژول و یا هرچیزی در جوملا اضافه میکنید یک ID مختص به خود داره که بعضی جاها برای فراخوانی بعضی چیز ها مثل ماژول در مطلب از این عدد ID استفاده میشه.

اگر میخواهید این عدد در آدرس ظاهر نشه باید از بخش تنظیمات اقدام کنید

لینک به ارسال

سلام

این اعداد ID مطلب محصوب میشن. یعنی شما هروقت هر مطلبی یا منو یا ماژول و یا هرچیزی در جوملا اضافه میکنید یک ID مختص به خود داره که بعضی جاها برای فراخوانی بعضی چیز ها مثل ماژول در مطلب از این عدد ID استفاده میشه.

اگر میخواهید این عدد در آدرس ظاهر نشه باید از بخش تنظیمات اقدام کنید

ممنون از راهنمایی . خیلی مفید بود . بودن آی دی تو آدرس به بهینه سازی سایت لطمه می زنه یا فرقی نمی کنه ؟

لینک به ارسال

سلام

تا اونجا که من میدونم

هر مطلبی رو که ایجاد میکنید و یا هر دکمه یا لینک در هرکدام از منوهاتون بصورت پیش فرض جوملا تاریخ می اندازه اگر شما در قسمت مستعار روخالی بگذارید.

لذا هر وقت خواستید مطلب یا دکمه یا لینک یا... با آدرس خاصی فراخوانی بشه در قسمت نام مستعارش دلخواهتون که هرچی میتونه باشه رو تنظیم کنید.

تا این اندازه بلد بودم.

موفق باشید.

ممنون از راهنمایت

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی . خیلی مفید بود . بودن آی دی تو آدرس به بهینه سازی سایت لطمه می زنه یا فرقی نمی کنه ؟

خواهش میکنم دوست عزیز

توی آدرس زیاد مسئله خاصی نیست ولی از نظر سئو دقیق نمیدونم مناسب هست یا نه چون اصلا سررشته ای در مبحث سئو ندارم اینو باید دوستان دیگه پاسخ بدن ;)

لینک به ارسال

خواهش میکنم دوست عزیز

توی آدرس زیاد مسئله خاصی نیست ولی از نظر سئو دقیق نمیدونم مناسب هست یا نه چون اصلا سررشته ای در مبحث سئو ندارم اینو باید دوستان دیگه پاسخ بدن ;)

ممنون از راهنمایت . جمله ای که تو امضا نوشتی خیلی باحاله دمت گرم

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایت . جمله ای که تو امضا نوشتی خیلی باحاله دمت گرم

خواهش میکنم دوست عزیز کاری نکردم وظیفست ماهم از دوستانی که بلد بودن بهمون گفتن یاد گرفتیم پس لازمه اونچه رو که میدونیم که سایرین بگیم.

جمله ی امضام هم خیلی قبولش دارم واقعا همت بالایی میطلبه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...