رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام من یک پیشنهاد دارم میخواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم،به نظر شما  اگه بخوایم یک گروه تشکیل بدیم که مثلا تجربیات خودمون که شامل:روانشناسی رنگ در قالب،طراحی قالب در جوملا،امنیت در جوملا و سایر رو بصورت سمینار در تهران (مثل سمینار کاخ موزه سال 1390) برگزار کنیم چیست؟
ضمنا هم میشه یک هزینه ورودی گرفت که در پایان سمینار به بچه هایی که شرکت کردند گواهی حضور داد

آقای تهرانی لطفا نظرشون رو اعلام کنند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم با نظر شما موافقم

سمیناری در حد سمینار جومینا که در کاخ گلستان برگزار شد واقعا باشکوه و پربار بود.چون از اساتید بزرگ علم طراحی وب ،سئو و برنامه نویسی دعوت شد.

ولی خب همون طور که میدونید یه مقدار هزینه ها بالاست و دوستان هم سرشون شلوغه.

به هرحال آقای تهرانی اگر در این موضوع شرکت کنند و نظری بدند خیلی خوبه.

لینک به ارسال

با سلام

امکان برگزاری سمینار در شیراز به صورت فاخر در حد سمینار کاخ گلستان وجود دارد منتها هزینه های اقامت و رفت و آمد برای دوستان بالا در میاد حتی اگر آفر هتل و را برای بچه ها بگیرم با یه حساب سر انگشتی اگر دوستان با قطار مسافرت کنند

هتل برای هر نفر 120 هزار تومان (صبحانه + نهار + شام )

بلیط قطار رقت و برگشت 120 هزار تومان

که فقط هزینه اقامت و مسافرت میشه 240 هزار تومان که این کلی آفر هست مثلا برای هتل بالای 60 در صد آفر هست

برای همین باید در تهران برگزار بشه که شرکت کنندگان راحت تر باشند مدیران جومینا در حال حاضر وحشتناک گرفتارند مثلا من خودم اصلا امکان تهران اومدن ندارم اما برگزاری سمینار در شرایط فعلی واقعا لازمه چون تکنولوژی ها ی طراحی وب کلا عوض شده و میشه سمینار بسیار پرباری برگزار نمود که تاثیر گزار هم باشه 

اجازه بدید با سایر مدیران هم مطرح کنم

لینک به ارسال

با سلام من یک پیشنهاد دارم میخواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم،به نظر شما  اگه بخوایم یک گروه تشکیل بدیم که مثلا تجربیات خودمون که شامل:روانشناسی رنگ در قالب،طراحی قالب در جوملا،امنیت در جوملا و سایر رو بصورت سمینار در تهران (مثل سمینار کاخ موزه سال 1390) برگزار کنیم چیست؟

ضمنا هم میشه یک هزینه ورودی گرفت که در پایان سمینار به بچه هایی که شرکت کردند گواهی حضور داد

آقای تهرانی لطفا نظرشون رو اعلام کنند

1448281024.jpg

لینک به ارسال

https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram
Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...