رفتن به مطلب
Saeed_Shamsi

طراحی افزونه های اختصاصی شما بصورت کاملا رایگان

پست های پیشنهاد شده

سلام با تشکراز همه جومینایی ها دوتا نظر دارم برای کسانی که فروشگاه دارن

اول ساخت افزونه ایی که با اتصال به جوم شاپینگ بتونه با توجه به مقصد مرسوله ووزن و... قیمت پرداختی مشتری را حساب کنه مثل این قسمت سایت پست http://parcelprice.post.ir/

دوم ساخت افزونه ای که با اتصال به جوم شاپینک برای هرمحصول بشه یک نرخ بسته انتخاب کرد چون محصولات متفاوت بسته بندی متفاوت دارن باقیمت متفاوت

باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛ عید همگی مبارک؛

فکر می کنم یه ماژولی که بتونه مجموعه ها و زیرمجموعه های اون ها رو تا چند سطح به هر نحوی به مخاطب نمایش بده خیلی کم پیدا میشه و در واقع من تنها یک ماژول تونستم پیدا کنم؛ تاکید می کنم به هر نحوی، در واقع برای فاصله گرفتن از منو و البته شلوغ نشدن صفحه نخست؛

برای درک بهتر، به آدرس زیر رجوع کنید و ماژول هایی که نام حیوانات رو دارن؛ مثلا خزندگان، انواع سگ، اسب و غیره که با نگه داشتن موس روی اون ها مثل منو عمل می کنن؛ حالا این ماژول جدید میتونه به هر نحو دیگه ای باشه/

با تشکر

www.animalzone.ir

لینک به ارسال

سلام عید همگی مبارک

کارتون واقعا ارزشمنده

به نظرمن کمبود ماژول و پلاگین تو فروشگاه ساز جومشاپینگ خیلی احساس میشه  مثال

پلاگینی برای درج کالا در مطلب

مقایسه محصولات

نمایش مشخصات محصولات به صورت تولتیپ و افکتهای دیگه

نمایش محصولات ویژه به صورت اسلاید و شکلهای مختلف

ویرایش سریع قیمت و مشخصات محصولات

گذاشتن تایمر برای محصولاتی که تخفیف ویژه خوردن

تغییر نحوه نمایش عکس های محصولات  مثل دی جی کالا

درست کردن جدول منظم برای نمایش مشخصات محصول مثل دی جی کالا

درگاه های بانکی

لینک به ارسال

به نظرم یه اسکریپت دانلود خوبه به طوری که از طریق اون فایل و روی هاست دانلود بشه اپلود کرد! مثل سایت هایی که با نیوک ساخته شده اند

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان

من فكر مي كنم كه يك سيستم سفارش گيري خوب نياز داريم

كارهايي كه اين سيستم مي تونه بكنه اينه

- كاربر در ابتدا بتونه ثبت نام بكنه بعد بتونه سفاش بده

- بتوان حداقل نام كالاها را در سيستم وارد كرد در صورت امكان همراه با عكس

- براي كاربر و مدير بعد از انتخاب كالاهاي مورد نياز، ايميل حاوي فرم سفارش ايميل شود

- بعد كارفرما موارد مورد نياز را بررسي كرده و فاكتور صادر كند و در هيستوري كاربر ثبت شود و هم ايميلي براي كاربر زده شود كه فاكتور سفارش شما آماده شده و كاربر آمده و پس از بررسي بتواند كالايي را كم يا زياد كند بعد فاكتور را تاييد كند و بتواند مقداري از پيش پرداخت را آنلاين پرداخت نمايد

- كاربر بتواند بعد از چند ماه به صفحه كاري خود آمده و ببيند كه در اين چند ماه چه چيزهايي از اين شركت خريده و سفارش داده است

- بتواند از اطلاعات خروجي گرفت

- پس از سفارش اس ام اس هم برود براي دو طرف بد نيست

اگر كم و كاستي داشت خودتون رفعش كنيد

العان ساعت 2 صبحه منم ديگه فكرم كار نميكنه

با تشكر از همه دوستان

لینک به ارسال

سلام پیشنهادی ساخت ماژول برای 

Adsmanager 

با قابلیت نمایش آگهی های مرتبط با آگهی و نمایش آن

لینک به ارسال

به نام خدا

سلام وقت همگی بخیر باشه

با تشکر از طرح بسیار زیبای جویمنا

1 - کامپوننت برای وب لینک ها اما به گونه ایی که در تصویر به صورت ضمیمه قرار داده اممجموعه به صورت عنوان و لینک ها زیر مجموعه یاعنوان

(البته این حالت به صورت متن سی اس اس میشه قرار داد ولی برای مشتری یکم سخت می باشد )

2 - کامپونتت ساده ار اس اس که نیازی به تنظیمات خاص نباشد فقط بتوان یک منو به آن اختصاص داد و هر مجموعه ایی که در جوملا موجود است با عنوان دسترسی دادن بتوان به صورت تصویر ضمیمه فید کرد

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=14128832381.png

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=14128832382.jpg

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

یه پلاگینی که ما رو از شر شناسه مطلب در لینک ها (جوملا 2.5) راحت کنه .

لینک به ارسال

ماژول یا پلاگینی برای سفارش تالار پذیرایی 

به این صورت که اول نام و نام خانوادگی و مشخصات مشتری گرفته می شود پس از آن مشخص می گردد مراسم نامزدی هست یا عروسی و .... 

در مرحله بعد لیست غذاها ها به همراه عکسشون نمایش داده می شود و مشتری انتخاب می کند .تعداد مهمانان مشخص می شود . مشخص می شود سفره عقد نیاز دارد یا نه ؟آرایشگاه نیاز دارد یا نه ؟ و به همین ترتیب و در نهاست کد رهگیری به مشتری داده می شود و مبلغ ثابتی بیعانه به صورت آنلاین دریافت می شود . 

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز، عید شما هم مبارک

بنظر من وجود نداشتن سیستم مدیریت روی دانش آموزان در جوملا یک مشکل بزرگیه و هیچ کامپوننتی وجود نداره که این وظیفه رو به نحو احسنت بر عهده بگیره.

از این لحاظ من پیشنهاد میکنم که یکی از محصولات شرکت آفتابگردون بنام "نمرا2" رو به جوملا متصل کنید که امکانات بی نظیری داره . یعنی کاربر با ثبت نام در وب سایت جوملایی ، اطلاعاتش در اون اسکریپت هم ثبت شه و این دو بهم متصل بشن مدیر بتونه از داخل خود سایت جوملای اون اسکریپت رو مدیریت کنه.

دانلود اسکریپت نمرا از سایت اصلی

http://nomra.ir/

ممنون

یا علی

لینک به ارسال

سلام

یه پلاگینی که ما رو از شر شناسه مطلب در لینک ها (جوملا 2.5) راحت کنه .

دوست عزیز وجود شناسه مطلب در لینک های جوملا 2.5 خیلی به سئو کمک میکنه.

نمیدونم مشکلتون باهاش چیه!!!

لینک به ارسال

با سلام

من هم با نظر دوستان موافقم

افزونه ای که بشه از کاربر اطلاعات گرفت و نیز اطلاعاتی که مختص به یک کاربر می باشد را در اختیار وی قرار داد بیار کاربردی می باشد

و هم ایمپورت و اکسپورت اکسل داشته باشه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

آقای شمس

لطفا افزونه

JOomla Tags

رو که برای 1.5 بود

برای 2.5 تغییر بدید  .

خیلی عالی میشه

ویرایش شده توسط mehdininja

لینک به ارسال

سلام

مطمئناً افزونه هایی که دوستان گفتند بسیار مهم و مورد نیاز و گسترده است

اما من یه پلاگین رو پیشنهاد میدم که ساده است اما مورد نیاز برای سایتهای خبری

پلاگین درج روتیتر و زیر تیتر

لینک به ارسال

افزونه "تی دانلود استور" یک افزونه ی فرو محصولات دیجیتال هست.اگر درگاه پرداخت آماده بشه آینده خوبی در وب فارسی خواهد داشت.

فارسی سازیش هم در فرصت مناسب من خودم انجام میدم

انصافا افزونه قدرتمندی هست و حرفه ای

http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/paid-downloads/26640

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز و دوست داشتنی

درسته تو چند سال اخیر برای جوملا افزونه های خبری خوبی منتشر شده ولی نسبت به وردپرس هنوز کاستی های زیادی جوملا داره / اگه پلاگینی نوشته بشه که بتونه مثل وردپرس برای مطالب رو تیتر و زیر تیتر قرار بده قسمت اعظمی از این کاستی بر طرف میشه من تا حالا همچین پلاگینی رو برای جوملا جایی ندیدم. این پلاگین برای خیلی از دوستان جوملایی کاربرد خواهد داشت. با تشکر از این طرح خوبتون

لینک به ارسال

با سلام و احترام
ببخشید من میخوام قسمت کد خوان پنل پیامک ایرانیان رو متصل کنم به سایت.
وقتی کاربر ثبت نام میکنه با آر اس فرم یه کد رهگیری از طرف سایت بهش ارسال میشه.
حالا میخوام این کد ارسالی اتوماتیک وارد کد خوان پنل بشه وقتی کاربر کد رهگیری رو ارسال کرد جوابش براش ارسال بشه.
با تشکر

لینک به ارسال

ماژول یا پلاگینی برای سفارش تالار پذیرایی 

به این صورت که اول نام و نام خانوادگی و مشخصات مشتری گرفته می شود پس از آن مشخص می گردد مراسم نامزدی هست یا عروسی و .... 

در مرحله بعد لیست غذاها ها به همراه عکسشون نمایش داده می شود و مشتری انتخاب می کند .تعداد مهمانان مشخص می شود . مشخص می شود سفره عقد نیاز دارد یا نه ؟آرایشگاه نیاز دارد یا نه ؟ و به همین ترتیب و در نهاست کد رهگیری به مشتری داده می شود و مبلغ ثابتی بیعانه به صورت آنلاین دریافت می شود . 

منم با این کامپوننت موافقم

فقط روزای رزرو شده رو هم نشون بده ک تو یه روز دوتا نباشه

لینک به ارسال

با سلام

عید امامت  و  ولایت بر عموم مسلمین جهان مبارک باد :)

به مناسبت عید غدیر بچه های جومینا تصمیم گرفتن چندتا از بهترین ایده ها و پیشنهادات دوستان جومینایشون رو بصورت رایگان تبدیل به  افزونه جوملا کنند.

لطفا دوستان عزیز توضیحات ایده یا پیشنهادی  که برای  افزونه دارند رو کامل بنویسند و اگه دموی  از  افزونه را روی سیستم های دیگه یا بصورت اسکریپت داردن رو قرار  بدند .

- از تکرار و پافشاری روی  ایده یا پیشنهادتان خوداری کنید. ما همه پست ها رو میخونیم  اگه صلاح  دیده بشه انتخابش میشه

- پیشنهادات که انتخاب میشن با یک روال زمانی خاصی نوشته  و در جومینا  انتشار  خواهند یافت.

- پیشنهاداتی  مورد قبول هستن که عموم پسند باشن

- دوستان دقت داشته باشند که افزونه های که زمانی بیش از یک هفته رو بطلبند عملا امکان پذیر نیستند // چون اگه 4 تا افزونه انتخاب بشه این یعنی عملا یک ماه و بیش از این زمان هم مقدور نیست // سعی کنید یک ماژول ، پلاگین خوب یا یک کامپوننت ساده و به درد بخور رو طلب کنید

- دوستان دقت داشته باشند که قراره یه پیشنهاد یا ایده جدید بدند // اینکه اسم یا دمو یک افزونه جوملایی رو که قبلا نوشته شده (بصورت تجاری) رو قرار بدند و از  ما در خواست نوشتن اون افزونه رو داشته باشند غیر معقوله  و مقدور نیست.

یا حق

سلام من یه ماژول بازدید میخوام مثل سایت 

lashhmusic.tk

ولی هر نفر که میاد داخل جایه 1 نفر 5 نفر حساب کنه( اگه بشه خودم بگم چند تا حساب کنه داخل تنظیمات عالی میشه ) ممنون میشم خدا خیرتون بده

لینک به ارسال

سلام

عید شما مبارک

از ارائه این پیشنهاد بسیار سپاسگذارم

اگر برای شما امکان داشت یک فرم ساز فارسی برای جوملا 3 طراحی نمایید 

که امکان زیر رو هم داشته باشه

ارائه کد رهگیری و پیگیری آن 

امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید

متشکرم

لینک به ارسال

سلام ساخت یک ماژول زیبا برای نمایش محصولات جدید جوم شاپینگ که امکان اضافه کردن به سبد خرید را هم داشته باشه

لینک به ارسال

سلام

اگر برای شما امکان داشت کامپوننت کتاب ساز مجازی FlippingBook برای جوملا  2.5 را  قرار دهید.

همش کد شده است و نمی توان تغییر داد.

این کامپوننت میتواند تصاویر را تبدیل به یک کتاب کند. به صورتی که بتوان کتاب را آنلاین ورق زد.

و لطفا می شه فارسی باشد.

ممنون

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...