رفتن به مطلب
Saeed_Shamsi

طراحی افزونه های اختصاصی شما بصورت کاملا رایگان

پست های پیشنهاد شده

با سلام

عید امامت  و  ولایت بر عموم مسلمین جهان مبارک باد :)

به مناسبت عید غدیر بچه های جومینا تصمیم گرفتن چندتا از بهترین ایده ها و پیشنهادات دوستان جومینایشون رو بصورت رایگان تبدیل به  افزونه جوملا کنند.

لطفا دوستان عزیز توضیحات ایده یا پیشنهادی  که برای  افزونه دارند رو کامل بنویسند و اگه دموی  از  افزونه را روی سیستم های دیگه یا بصورت اسکریپت داردن رو قرار  بدند .

- از تکرار و پافشاری روی  ایده یا پیشنهادتان خوداری کنید. ما همه پست ها رو میخونیم  اگه صلاح  دیده بشه انتخابش میشه

- پیشنهادات که انتخاب میشن با یک روال زمانی خاصی نوشته  و در جومینا  انتشار  خواهند یافت.

- پیشنهاداتی  مورد قبول هستن که عموم پسند باشن

- دوستان دقت داشته باشند که افزونه های که زمانی بیش از یک هفته رو بطلبند عملا امکان پذیر نیستند // چون اگه 4 تا افزونه انتخاب بشه این یعنی عملا یک ماه و بیش از این زمان هم مقدور نیست // سعی کنید یک ماژول ، پلاگین خوب یا یک کامپوننت ساده و به درد بخور رو طلب کنید

- دوستان دقت داشته باشند که قراره یه پیشنهاد یا ایده جدید بدند // اینکه اسم یا دمو یک افزونه جوملایی رو که قبلا نوشته شده (بصورت تجاری) رو قرار بدند و از  ما در خواست نوشتن اون افزونه رو داشته باشند غیر معقوله  و مقدور نیست.

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و خسته نباشید 

عید بر شما هم مبارک باشه 

پیشنهاد :

بلاگینی برای مقایسه محصول در جومشاپینگ و جستجوی پیشرفته وافزونه های بانک(مثل پارسیان و ملی و ملت)  و سامانه پیامکی و یک قالب حرفه ای برای نمایش محصول را کم دارد

جوملا 2.5

یا  نحوه نمایش شبیه سایت زیر بشه 

مثل :zanbil.ir 

یا یک کامپوننت حرفه ای برای املاک وهمراه با جستوی پیشرفته که واقعا این موردم کمبودش تو افزونه های جوملایی احساس میشه**  

مثل : iranfile.ir

با سپاس

ویرایش شده توسط smzmagician

لینک به ارسال

سلام

ضمن تشكر از اين حركت

..

فكر ميكنم وجود افزونه و كامپوننتي كه بتونه اطلاعات مربوط به يه كاربر رو در يه صفحه اختصاصي نشون بده خيلي لازم هست و ميتونه مشكل خيلي از طراحان رو حل كنه

مثال: فرض كنيد سايت يه شركت رو داريد با كلي عضو... حالا ميخواهيد كاري كنيد كه هر عضو با لاگين شدن بتونه ميزان سهامش و يا ساير اطلاعاتي كه مدير سايت براي هر كاربر رو وارد كرده ببينه.. مخصوصا" اينكه اين كامپوننت قابليت ايمپورت و اكسپورا از اكسل رو هم داشته باشه

با تشكر از همه اساتيد و بزرگواران

لینک به ارسال

با سلام و احترام

چیزی که حس میشه تو جوملا عدم وجود بسته های نصبی کامل و مناسب هستش بنظرم بهترین افزونه ها میتونه همین بسته های نصبی باشه که نیاز خیلی هارو رفع کنه

مانند بسته نصبی املاک

بسته نصبی سایت های خبری

بسته نصبی سایت ها شرکتی

و فروشگاهی

همچنین افزونه آزمون ساز و ثبت نام آزمون با قابلیت پرداخت بانکی جهت ثبت نام

مانند :

http://www.kanoonsari.com/KS-ClassReg/?Page=LearningReg

لینک به ارسال

افزونه درگاه پرداخت بانک ملی برای Rsform جوم شاپینگ و.... بنظرم پیشنهاد خوبی باشه

چون بانک ملی معتبر ترین درگاهه.

نمونه:

www.esoi.ir

ثبت نام اولیه رو انجام بدید و سپس در قسمت ثبت نام نهایی برای بانک ملی زده شده.

البته این سایت رو خودم طراحی کردم و به آقای تهرانی درخواست دادم برای بانک ملی گفتن وقت نداریم

به یه شرکت 200 هزار تومن هزینه طراحی اینا رو دادیم.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

سلام

پلاگین یا کامپوننتی که بشه باهاش مطالب جوملا رو توی چند دسته بندی قرار داد

(بدون استفاده از تگ)

مرسی

لینک به ارسال

سلام به این صفحه یه نگاهی بندازید

http://alborzbandargaz.ir/main2/index.php/takalif-hafteh-paye1-93-94

اگر بشه برنامه ای نوشت تا عناوین مطالب در یک لیست مجموعه رو لینک دار کرد به مقصد دلخواه خیلی عالی میشه

لینک به ارسال

پیشنهاد برای نوشتن افزونه ای که به درد مدارس و آموزشگاه ها بخوره

اگر بشه افزونه ای نوشت تا مدیر سایت نام و نام خانودگی به همراه عکس و تاریخ تولد تک تک دانش آموزان رو در اوون وارد کنه و سپس توسط یک ماژول به صورت اتومات اسامی دانش آموزانی که در ماه فعلی زمان تولدشان هست رو همراه با عکس و تاریخ دقیق تولد نشان بده و تولد اوونها رو تبریک بگه خیلی عالی میشه

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید.  

عید رو به شما و تمام دوستان جومینا تبریک میگم. :D

ممنون برای این فرصت :)

من دنبال 2تا افزونه بودم اما متاسفانه پیداش نکردم یکی اینکه بشه عکس ها رو در جوملا تگ کرد همانند شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک بعد اون تگ کردن با بر اساس کاربران عضو سایت باشد  که وقتی روی اسمشون کلیک کردیم به صفحه ای بریم که یه جزئیاتی از کاربر رو به ما نشون بده و ادامش پست هایی که کاربر ارسال کرده لیست کنه. یا همان تگ خالی.

افرونهبعد که دنبالش  بودم برای مدیریت مطالب که بیشتر برای سایت های فیلم و موزیک و از اینجور سایت ها که بیشتر با تگ کردن اسم در مطالب سر و کار دارن مثل سایت فروش کتاب و .... هست. ک ما تو مدیریت مطالب یک سری گروه اصلی داشته باشیم یک سری گروه فرعی ، اصلی مثلا ژانر های فیلم کمدی اکشن حالا گروه های فرعی میشه مثلا نویسنده کارگردان و بازیگران  ، ممکنه یه نفر هم هم تو گروه گارگردان ها باشه هم تو گروه بازیگزان.  اسمش رو در متن تگ کردیم اول یهچیزی مشابه بیوگرافی و گالری عکس و ... بیاره زیرش حالا با تب یا لیست کردن نشون بده که در این سایت به عنوان نویسنده این فرد در این پست ها تگ شده در نقش کارگردان در مطالب بوده و ... مثالش هم این 2 سایت هستش که وقتی روی اسم افراد مثلا بازیگزان کلیک میکنیم برامون نماییش میده. حالا این سایت یک مووی یک کار جالب کرده وقتی موس هاور میشه روی یک کاور فیلم یا خلاصه اطلاعات راجبش میده.

http://www.yekmovie127.com/movies/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-the-expendables-3/

http://www.yekmovie127.com/artists/jason-statham/

-------------------------------

http://www.farskids601.com/music/mehdi-amiri-yadet-bemoone/

http://www.farskids601.com/artist/puzzle-band/

---------------------------------

https://www.radiojavan.com/artist/Yas

ویرایش شده توسط مازیار اسفندیاری

لینک به ارسال

بنده هم با دوست عزیزی که گفته بود اطلاعات کاربران را نشان بدهد موافقم و برای شرکت ها که تعداد سهام هم نشان بدهد

لینک به ارسال

با سلام

افزونه ای که من می خوام افزونه ای هست که عکس ها  را مانند مجله درست می کند و بر پایه  HTML است برای جوملا 3 موجود هست ولی برای جوملا 2.5 بر پایه فلش هست. حالا اگر افزونه ای مثل افزونه جوملا 3 برای جوملا 2.5 باشه که خیلی خوب میشه :)

لینک به ارسال

با سلام

منم کمبود کامپوننت برا نمایش و مدیریت کاربرا رو حس میکنم

افزونه ای که بشه از کاربر اطلاعات گرفت و هم به خودش نمایش داد و هم مدیریتش کرد

و هم ایمپورت و اکسپورت اکسل داشته باشه

با سپاس

لینک به ارسال

سلام

اول اینکه من هم با پیشنهاد دوستی که گفتن اطلاعات کاربران نمایش داده بشه برای شرکت ها موافقم....

دوم  اگه لطف کنید افزونه ای طراحی کنید که بشه کاری مانند سایت های زیر انجام داد یه سیستم ارائه پیشنهاد قطعات الکترونیکی براساس نیاز افراد...

http://shop.lenovo.com/us/en/landingpage/laptop-finder/
http://www.trustedreviews.com/best_laptops

( دوستان اگه به هر دلیلی تیم محترم طراحی صلاح ندیدا تا موارد رو طراحی کنند اگه کسی توانایی انجام این کار رو داشت لطفا با من تماس بگیره it.amir91@yahoo.com خیلی ممنون)

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید فکر میکنم افزونه نمایش لیست اعضا طبق حروف الفبا در سایت بهتر باشه چون اینترنت را زیرو رو کردم ولی پیداش نکردم خیلی لازمش دارم واسه سایت انجمن دانشگاهمون میخوام اگه میشه لطف کنید با تشکر.

لینک به ارسال

سلام دوستان، عید همه شما مبارک

به نظر من کامپوننتی برای پخش ویدئوی آنلاین

مثل

یـــــوتیوب و آپـــــارات

طراحی بشه عالیه

نظــــــــر شما چیه دوستان؟

لینک به ارسال

مثل

طراحی بشه عالیه

نیازی به این کار نیست

شما کد iframe که خود یوتیوب یا آپارات میده رو وارد ادیتور جوملا کنی اوکیه

لینک به ارسال

مثل

طراحی بشه عالیه

برای این کار از طریق قسمت مدیریت ماژول - ماژول به صورت html-سفارشی بسازید

سپس کد دریافت شده از یوتیوب-آپارات و ... رو در قسمت کدhtml ویرایشگر وارد کنید

سپس ذخیره و تمام

به همین راحتی

لینک به ارسال

کامپوننتی پیشرفته به منظور ساخت یک سایت مولتی مدیا (صوت و تصویری) با پلاگین ها و ماژل های مخصوص و البته با داشتن ویژگی دادن استایل های جدید یا دانلود استایل ها از سرور یا ساخت استایل توسط کاربر البته کاملا شیء گرا چیزی

لینک به ارسال

سلام

اول از همه از اینکه این فرصت رو به کاربرا دادید تا بتونن به افزونه دلخواهشون برسن تشکر میکنم .

راستش من خیلی گشتم دنبال افزونه ای که بشه فید سایت با پسوند xml رو بسازم و بشه تمام مطالب سایت رو پوشش بده . مثلا برای اینکه بخوای خوراک سایت در ف - ی-س-ب-و-ک نمایش داده بشن حتما فیدی میخواد که آخرش xml  باشه . هر چند دوستان میگن ساخت این نوع فید راحته ولی برا اونایی که دانش کد نویسی ندارن خیلی سخته .

لینک به ارسال

سلام.
یه اسکریپت یا کامپوننت لازم دارم که بتونم به کسانی که مدرک صادر می کنیم بتونیم زیرش یه Auto Signature  یا کد رهگیری بزارم و دانشجوها بیان اون کد رو بزنن و نمره هاشون و تاییدیه شو بگیرن.
زبان سایتم هم انگلیسی هست.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

لینک به ارسال

با درود

این موارد اختصاصی نیست و عمومی است. فقکر میکنم همگان این ها بخواهند:

اگر بتوانید یک ماژول بسازید که فایل های کد Css را فشرده سازد بسیار عالی است

همینطور یک کامپوننت که  بتواند لیست مشتریان / همکاران/ دوستان را به صورت نواری از لوگو نشان دهد.

مثل این که پولی است

http://www.demo.infyways.com/sponsors-and-testimonials/client-logo-slider.html

لینک به ارسال

سلام

این ایام بر همه دوستان مبارک

به نظر من جای یه سیستم رزرواسیون کامل خالیه!

به این شکل که کاربر بتونه در تاریخ های مختلف و ساعت های مختلف در یک ماه انتخاب کنه و مبلغش رو پرداخت کنه و فاکتور بگیره

مثلا در اول ماه بتونه روز سوم ماه ساعت 3تا5 و روز دهم ساعت 2تا4 و روز سی‌ام ساعت 7تا9 رو انتخاب و یکجا پرداخت کنه و رسید بگیره

البته با تقویم شمسی

کاربردها:

رزرو سالن ورزشی، فیزیو تراپی ، تالار عروسی,دفترخانه ازدواج ، رزرو بلیط استخر و غیره

ممنون از توجهتون

لینک به ارسال

بلاگینی برای مقایسه محصول در جومشاپینگ وافزونه های بانک زرین پال  و سامانه پیامکی جوملا 2.5

ممنون

ویرایش شده توسط spyman20000

لینک به ارسال

بنظرم بسته نصبی خبری و بسته نصبی فروشگاه بیشتر از هر چیز دیگه ای لازمه

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...