رفتن به مطلب
mojtabaesf

مشکل در کامپوننت k2

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من آموزش k2 رو خوندم.

من الان نصب کرده ام اما وقتی یک مطلب را میخواهم منتشرک نم ارور زیر را میدهد:

logo.png
500 - JERROR_AN_ERROR_HAS_OCCURRED

Illegal mix of collations (utf8_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_unicode_ci,IMPLICIT) for operation '=' SQL=INSERT INTO `jirh5_finder_tokens_aggregate` (`term_id`, `term`, `stem`, `common`, `phrase`, `term_weight`, `context`, `context_weight`) SELECT t.term_id, t1.term, t1.stem, t1.common, t1.phrase, t1.weight, t1.context, ROUND( t1.weight * COUNT( t2.term ) * 1.700000, 8 ) AS context_weight FROM ( SELECT DISTINCT t1.term, t1.stem, t1.common, t1.phrase, t1.weight, t1.context FROM `jirh5_finder_tokens` AS t1 WHERE t1.context = 1 ) AS t1 JOIN `jirh5_finder_tokens` AS t2 ON t2.term = t1.term LEFT JOIN `jirh5_finder_terms` AS t ON t.term = t1.term WHERE t2.context = 1 GROUP BY t1.term ORDER BY t1.term DESC

ضمن اینکه آیا باید افزونه ایی دیگر هم برای نامیش نظرات را دانلود کنم؟ چون هر کاری کردم نظرات مشخص نشده است.البته من از جی کامنت استفاده می کنم. نمیدونم روی کارکرد این کامپوننت تاثیری داره یا نه.

خواهشا کمکم کنید. ضمنا جایی از کامپوننت لینک دار کردن کلمات به طور خودکار را پیدا نکردم که قبلا یکی توی همین انجمن گفته بود توی کامپوننت هستش.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

charset جداول k2  رو چك كنيد بعضياش روي utf8_general_ci نيست شايدم همش

charset جداول k2  رو چك كنيد بعضياش روي utf8_general_ci نيست شايدم همش

نسخه 2.5.7 رو نصب کردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...