رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امروز پلاگین اتصال کامپوننت rsform به پنل پیامک (پیامک ایرانیان جومینا) را معرفی و منتشر خواهم کرد.

با استفاده از این پلاگین شما می توانید فرم های خود را که با کامپوننت ار اس فرم (rsform) ساخته اید به پنلی که از وب سایت پیامک ایرانیان خریداری کرده اید متصل کنید. در صورتی که هنوز پنل خریداری نکرده اید می توانید پنل مورد نظر خود را سفارش دهید.

امکانات این پلاگین :

• ارسال پیامک به کاربر - انتخاب فیلد شماره تماس بصورت اختیاری از جانب شما
  • تنظیم متن پیامک جهت ارسال پیامک به کاربر
  • تنظیم ارسال پیامک به مدیر
  • امکان تغییر متن ارسالی به مدیر
  • امکان تغییر شماره تماس مدیریت
  • قابلیت اضافه کردن چندین شماره در قسمت ارسال به مدیر ( جهت ارسال پیامک به چندین مدیر )
  • قابلیت تنظیم ارسال پیامک بعد و قبل پرداخت موفق بانکی - جدید
  • قابلیت افزودن تگ سفارشی
  • امکان تنظیم برای هر فرم بصورت مجزا
  •  و...

اسکرین شات از نمای پلاگین

دانلود پلاگین

در صورتی که پنل شما در یک شرکتی غیر از شرکت پیامک ایرانیان می باشد می توانید درخواست اتصال این پلاگین را با پنل آن شرکت ارسال کنید تا برای شما انجام شود.

لطفا جهت اطلاعات بیشتر و ارسال درخواست ها , فقط از طریق ایمیل support@ir-payamak.com در ارتباط باشید.

امیدواریم این پلاگین موجب جلب رضایت شما وبمستریان عزیز شود.

پیامک ایرانیان

ir-payamak.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دستتون درد نكنه آقاي ميري واقعا مطلب مفيدي بود فقط يه چيزي براي بقيه افزونه ها هم آماده ميكنيد؟

لینک به ارسال

درود

فعلا زوم همه روی ار اس فرم هست واسه همین نوشتم.

بریزینگ هم طرفدارای خودش رو داره اما مثل ار اس فرم نیست!

لینک به ارسال

با سلام

ماژول sms متصل به RSform را نصب کردم بسیار ممنون از شما
در سایت هایی که در هاست X قرار دارند،جواب داده و کار میکند.اما در سایت هایی که در هاست Y قرار دارند خطا میدهد:
یک مشکل دارم . وقتی میخواهم روی سایت دیگه ای نصب کنم خطای زیر را میدهد:
Fatal error: SourceGuardian Loader - This protected script does not support version 5.4.39 of PHP. Please contact the author of the script regarding this problem. Error code [07] in /home/kasratehran/public_html/tmp/install_563b16ac8b233/script.php on line 2
حدس زدم که لودر نصب نیست،به مدیر هاست گفتم. گفتند که باشه نصب میکنیم .بعد از نصب هم حل نشد.طی مکاتبات من با مدیر هاست ، بنده عرض کردم ورژن لودری که در سایت هایی که این افزونه کار میکنه 10.1.5 هست .اما ایشان گفتند که باید ورژن php که با لودر کد شده هم بگم .
ورژن لودر و php که افزونه sms متصل به rsform را باآن نوشته اید چنده؟
ممنون از اینکه وقت گذاشتید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...