رفتن به مطلب
iman4web

جایزه برای حل مشکل

پست های پیشنهاد شده

به کسی که مشکل پلاگین پرداخت بانک ملت برای جومشاپینگ را حل کند جایزه داده می شود.

- درگاه ملت درست است

- آی پی هاست در بهپرداخت ست شده است

- یک اسکریپت پرداخت بصورت جداگانه از جوملا نصب شده و درگاه تست شده و درست می باشد.

http://taktires.com/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/joominamellat.php

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@taktires.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز من مگه اینجا مسابقس که شما جایزه برای حل مشکلت میزاري؟؟؟

من به خاطر این لحن صحبت کردن شما اصلا به لینک مذکور نرفتم و ارور هارو نخوندم.

اگر کسی میاد و مشکل کسی رو حل میکنه بدون هیچ چشم داشتیه و اصلا نیازی به مادیات نداره.

شما اول باید صبرکنی اگر مشکلتون با پاسخ های کاربران حل نشد به سامانه پشتیبانی سایت وابسته به جومینا مراجعه کنی و هزینه پشتیبانی رو بپردازی تا مشکلتون بر طرف بشه.

پس خواهشا نخواهید با استفاده از کلمات تحریک آمیز به حل مشکل خودتون سرعت ببخشید چون که اینجا کسی دنبال مادیات نیست

پستتون رو ویرایش کنید و از کلمات بهتری جهت مطرح کردن سوال استفاده کنید تا کاربرای بیشتری به این پست سر زده و به کارتون رسیدگی کنند.

حداقل بهتره در متن پرسش بگید که هزینه اش هم موردی نداره که اگر کار نیاز به نوشتن برنامه ای خاص داشت برنامه نویس ، بنویسه و هزینه اش را دریافت کنه.

موفق باشید

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

عزیز من مگه اینجا مسابقس که شما جایزه برای حل مشکلت میزاري؟؟؟

من به خاطر این لحن صحبت کردن شما اصلا به لینک مذکور نرفتم و ارور هارو نخوندم.

اگر کسی میاد و مشکل کسی رو حل میکنه بدون هیچ چشم داشتیه و اصلا نیازی به مادیات نداره.

شما اول باید صبرکنی اگر مشکلتون با پاسخ های کاربران حل نشد به سامانه پشتیبانی سایت وابسته به جومینا مراجعه کنی و هزینه پشتیبانی رو بپردازی تا مشکلتون بر طرف بشه.

پس خواهشا نخواهید با استفاده از کلمات تحریک آمیز به حل مشکل خودتون سرعت ببخشید چون که اینجا کسی دنبال مادیات نیست

پستتون رو ویرایش کنید و از کلمات بهتری جهت مطرح کردن سوال استفاده کنید تا کاربرای بیشتری به این پست سر زده و به کارتون رسیدگی کنند.

حداقل بهتره در متن پرسش بگید که هزینه اش هم موردی نداره که اگر کار نیاز به نوشتن برنامه ای خاص داشت برنامه نویس ، بنویسه و هزینه اش را دریافت کنه.

موفق باشید

خیلی وقت ندارم توضیح بدم ولی یه جستجو بزن حداقل 5 تا تاپیک تو 2 ماه اخیر برای این مشکل زدم با انواع موضوع ها  ولی کسی نتونسته کاری کنه.

اگه میتونی درستش کن پولشو بگیر اگرم نه که لازم نیست زیر همه پست های تو انجمن نظر بنویسی.

لینک به ارسال

سلام

فکر کنم قبلا راه حل این مورد رو گفته بودم و گفته بودم که مشکل از بانک نیست و از دسترسی های فایل های پلاگین است و یا فایل htaccess.

با مدیر هاست در جریان گذاشتید؟

لینک به ارسال

سلام

فکر کنم قبلا راه حل این مورد رو گفته بودم و گفته بودم که مشکل از بانک نیست و از دسترسی های فایل های پلاگین است و یا فایل htaccess.

با مدیر هاست در جریان گذاشتید؟

مدیرسرور خودم هستم.

البته بدون htaccess هم تست کردم و نشده

بگید فایل htaccess رو چی کار کنم؟

لینک به ارسال

این فایل رو از یک جوملای خام جایگزین کنید

البته به احتمال خیلی زیاد از دسترسی فایل های افزونه است

با جایگزین کردن یک فایل htaccess مشکل حل نشد

لینک به ارسال

به کسی که مشکل پلاگین پرداخت بانک ملت برای جومشاپینگ را حل کند جایزه داده می شود.

- درگاه ملت درست است

- آی پی هاست در بهپرداخت ست شده است

- یک اسکریپت پرداخت بصورت جداگانه از جوملا نصب شده و درگاه تست شده و درست می باشد.

http://taktires.com/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/joominamellat.php

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@taktires.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

تا جایی که من می دونم و برای من هم اتفاق افتاده بانک ملت سرورش خیلی ارور میده و اینکه مخصوصا هاست یا سرور شما خارجی باشد که دیگه پر مشکل میشه .

ابتدا به گزارش های هاست مراجعه نمایید و دسترسی  فایل ها را دوباره بررسی نمایید .

همچنین اگر دوباره ماژول را دوباره روی یک هاست دیگر هم چک کن احتمال داره بد نصب کرده باشید .

لینک به ارسال

تا جایی که من می دونم و برای من هم اتفاق افتاده بانک ملت سرورش خیلی ارور میده و اینکه مخصوصا هاست یا سرور شما خارجی باشد که دیگه پر مشکل میشه .

ابتدا به گزارش های هاست مراجعه نمایید و دسترسی  فایل ها را دوباره بررسی نمایید .

همچنین اگر دوباره ماژول را دوباره روی یک هاست دیگر هم چک کن احتمال داره بد نصب کرده باشید .

اشکال از بانک ملت نیست. چون این اسکریپتی که خودم نوشتم روی همین هاست کار میکنه.

http://taktires.com/pay/

لینک به ارسال

اشکال از بانک ملت نیست. چون این اسکریپتی که خودم نوشتم روی همین هاست کار میکنه.

http://taktires.com/pay/

از پلاگینی که پیوست کردم استفاده کنید من خودم دارم از همین استفاده می کنم

plg_mellat_joomshaping_rmjoomla.ir.zip

ویرایش شده توسط rezajaf

لینک به ارسال

واسه جوملاتون از چه ماژول پرداختی استفاده میکنید؟

پلاگین جومینا و یک سایت دیگه رو هم نصب کردم ولی هیچ کدوم کار نکرد

لینک به ارسال

پلاگین جومینا و یک سایت دیگه رو هم نصب کردم ولی هیچ کدوم کار نکرد

پلاگین بالا رو که پیوست کردم نصب کنید

لینک به ارسال

پلاگین بالا رو که پیوست کردم نصب کنید

پلاگین های جومینا هیچ کدوم درست کار نمیکنن . رفتم از *************************** خریدم و الان درست داره کار میکنه

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

پلاگین های جومینا هیچ کدوم درست کار نمیکنن . رفتم از ***واژه ممنوعه*** خریدم و الان درست داره کار میکنه

اولا وقتي پلاگيني براي انتشار آماده مي شود ابتدا توسط تيم جومينا بررسي مي شود

دوما اگر مشكلي داره گزارش بديد بررسي و حل ميشه

سوما فعلا تيم برنامه نويسي مشغله شون زياده و افرادي كه افزونه ها رو نوشتن فعلا چند وقتي هست آنلاين نيستند

چهارما افزونه هاي منتشر شده در زمان انتشار كاملا درست كار ميكرده و خيليا هم ازش راضي بودند

پنجما شما حق اهانت به پلاگين هاي جومينا رو نداريد زيرا با اين توهين انگار به همه مديران جومينا توهين كرده ايد

ششما لينك خارجي توي تالار نديد چون خلاف قوانين ميباشد و تبليغ به حساب ميايد.

هفتما پست شما به علت قرار دادن لينك خارجي و تبليغات ويرايش شد.

موفق باشيد

لینک به ارسال

اولا وقتي پلاگيني براي انتشار آماده مي شود ابتدا توسط تيم جومينا بررسي مي شود

دوما اگر مشكلي داره گزارش بديد بررسي و حل ميشه

سوما فعلا تيم برنامه نويسي مشغله شون زياده و افرادي كه افزونه ها رو نوشتن فعلا چند وقتي هست آنلاين نيستند

چهارما افزونه هاي منتشر شده در زمان انتشار كاملا درست كار ميكرده و خيليا هم ازش راضي بودند

پنجما شما حق اهانت به پلاگين هاي جومينا رو نداريد زيرا با اين توهين انگار به همه مديران جومينا توهين كرده ايد

ششما لينك خارجي توي تالار نديد چون خلاف قوانين ميباشد و تبليغ به حساب ميايد.

هفتما پست شما به علت قرار دادن لينك خارجي و تبليغات ويرايش شد.

موفق باشيد

من دوماه دارم تیکت میزنم هیچ کس نگفته برای من کار میکنه و هیچ کسی هم نیامده مشکل رو بررسی کنه.

اهانت به پلاگین ؟؟؟ پلاگین وقتی درست کار نمیکنه و میایم گزارش میکنیم اسمش اهانته ؟؟ ماکروسافت و گوگل کسی که میان باگ های نرم افزارشون رو گزارش میکنن کلی ازشون تقدیر و تشکر میکنن.

جومینا فکر کردین با کی شده جومینا ؟؟ با همین کاربرایی که میان درخواست میدن میان گزارش میدن میان تیکت میدن و ....

لینک خارجی هم ندادم فقط گفتم از کجا خریدم و لینک نبود.

لینک به ارسال

لطفا ادامه نديد پست منو به دقت بخونيد تمام سوالات شما توش پاسخ داده شده

در ضمن اينكار شما شبيه به اهانت بود نه مطرح كردن مشكل

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما در کل 5 تا تاپیک داری که 4 تاش مربوط به این مشکل پلاگین پرداخت جومشاپینگ میشه

راه حل رو در دو تاپیک خدمت شما گفتم ولی شما نگفتی که دسترسی فایل ها رو بررسی کردی؟ گفتم به مدیر هاست بگید گفتید خودم مدیر هاستم! شما مدیر هاست باشی باید خطای به این واضحی رو متوجه باشی از چی هست و من بهتون گفتم برای حلش چه راه حل هایی رو تست کنید

من الان میتونم همون پلاگین رایگانی که تو سایت خودم و یا جومینا منتشر کردیم رو تو یه هاستی که درگاه ملت داره نصب کنم و بدون مشکل اجراش کنم، همونظور که چندین نفر نصب کردن و دارن استفاده میکنن

دوست من، من بهتون اطمینان دادم و میدم که مشکل ازهاست شماست پس به مدیر توانایی بسپارید تا مواردی که ممکنه رو بررسی کنه، روی برخی هاست ها موارد امنیتی زیادی رو اعمال میکنن که این مشکل پیش میاد. ما راه حل های موجود رو گفتیم و بقیه بستگی به عمل کردن شما داره و نیازی به ایجاد تاپیک با عناوین مختلف نیست.

در مورد پلاگین های جومینا هم همشون تست شده هستند و حتی اگر برای یک موردی مثل شما درست کار نکنه و حتی مشکل از پلاگین هم باشه شما انصافا نباید با این لحن سخن بگید چون در شان یک کاربر فهمیده ی ایرانی نیست، چه برسه به الان که من گفتم مشکل از هاست شماست و در این مورد اصلا نباید از جومینا دلخور باشید. لطفا :)

جومینا رایگان گذاشته و خداشاهده درست کار میکنه! حالا شما رفتی کدشدشو خریدی و میاری با رایگان و کد نشده ی جومینا مقایسه میکنی این هم انصاف نیست.

در مورد جومینا هم بله همیشه کاربرانی مثل شما باعث توسعه هرچه بیشتر همچنین فروم هایی میشن ولی در نظر داشته باشید اگر همچین بستری آماده نمیشد شما نه میتونستید تیکت بزنید نه درخواست بدید نه گزارش بدید... .

ولی در کل فروم برای شماست و اگر به قوانین و حقوق کاربران احترام نگذارید از فعالیت شما جلوگیری خواهد شد.

تاپیک بسته شد

ویرایش شده توسط رامین انگوتی

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...