رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

از j2storeو پلاگین پی لاین در جوملا 2.5 استفاده میکنم.

پس از واریز وجه وقتی تکمیل خرید را میزنیم با پیام زیر مواجه میشوم:

Not Found

The requested URL /plugins/j2store/payment_payline/payment_payline/tmpl/www.*MySite*.com/plugins/j2store/payment_payline/payment_payline/tmpl/status.php

در ضمن خرید در سایت ساخته شده تایید نمیشود. (مثل اینکه وجهی نپرداختی)
ویرایش شده توسط salam110

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از j2storeو پلاگین پی لاین در جوملا 2.5 استفاده میکنم.
پس از واریز وجه وقتی تکمیل خرید را میزنیم با پیام زیر مواجه میشوم:

Not Found

The requested URL /plugins/j2store/payment_payline/payment_payline/tmpl/www.*MySite*.com/plugins/j2store/payment_payline/payment_payline/tmpl/status.php
در ضمن خرید در سایت ساخته شده تایید نمیشود. (مثل اینکه وجهی نپرداختی)

متاسفانه در استفاده از افزونه زرین پال هم این مشکل وجود دارد و خرید تکمیل نمیشود.

j2store از آخرین ورژن استفاده میکنم.(2.7.3)

در ضمن میخواهم افزونه ملت را هم فعال کنم. می ترسم همین مشکل را داشته باشد.

لطفا برنامه نویسان این افزونه ها راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

j2store 2.7.3 , Joomla! 2.5.24 , 

ممکن از Output Buffering باشه؟ چون روشنه و هر کاری که میکنم خاموش نمیشه! با دستوراتی که مربوط به .htaccess هست هم امتحان کردم ولی ارور 500 internal server error میدهد. کنترل پنلم دایرکت ادمین هست.

SEO Settings 
Search Engine Friendly URLs:Yes
Use URL rewriting:Yes
Adds Suffix to URL:No
Unicode Aliases:Yes

متاسفانه امکان ویرایش ندارم.  وگرنه همون پست اولی را آپدیت میکردم.

لینک به ارسال

کامپوننت j2store با درگاه های پی لاین و زرین پال مشکل داره. من روی حدود 10 تا هاست و سایت مختلف این پلاگین ها رو روی نسخه های مختلف آخرین ورژن ، رایگان و pro این کامپوننت تست کردم و همشون مشکل تایید بعد از خرید رو داشتن. یعنی پرداخت به طور کامل انجام میشه و پول از حساب کم میشه ولی در نهایت با ارور 404not found مواجه میشیم. هر تغییری هم که در فایل ها دادم این مشکل برطرف نشد!

(ضمنا کسانی که مشکل ارور session رو دارن میتونن با فعال کردن output_buffering هاست این مشکل رو برطرف کنن)

از تیم مدیریت جومینا تقاضا دارم اگه کسی میتونه این مشکل رو بررسی کنه و ببینه آیا مشکل از پلاگینه یا کامپوننته یا تنظیمات هاسته یا جای دیگه! چون افراد زیادی این مشکل رو دارن!

از دوستان کسی پلاگین بانک ملت این افزونه رو نصب کرده ببینه این مشکل رو داره یا نه؟

لینک به ارسال

کامپوننت j2store با درگاه های پی لاین و زرین پال مشکل داره. من روی حدود 10 تا هاست و سایت مختلف این پلاگین ها رو روی نسخه های مختلف آخرین ورژن ، رایگان و pro این کامپوننت تست کردم و همشون مشکل تایید بعد از خرید رو داشتن. یعنی پرداخت به طور کامل انجام میشه و پول از حساب کم میشه ولی در نهایت با ارور 404not found مواجه میشیم. هر تغییری هم که در فایل ها دادم این مشکل برطرف نشد!

(ضمنا کسانی که مشکل ارور session رو دارن میتونن با فعال کردن output_buffering هاست این مشکل رو برطرف کنن)

از تیم مدیریت جومینا تقاضا دارم اگه کسی میتونه این مشکل رو بررسی کنه و ببینه آیا مشکل از پلاگینه یا کامپوننته یا تنظیمات هاسته یا جای دیگه! چون افراد زیادی این مشکل رو دارن!

از دوستان کسی پلاگین بانک ملت این افزونه رو نصب کرده ببینه این مشکل رو داره یا نه؟

من با پی لاین همین مشکل رو دارم لطفاً یکی پیگیری کنه هیچی درست کار نمیکنه جدیداً جومولاً داره خیلی بد میشه

لینک به ارسال

من با پی لاین همین مشکل رو دارم لطفاً یکی پیگیری کنه هیچی درست کار نمیکنه جدیداً جومولاً داره خیلی بد میشه

با سلام

من  روی جوملا 2.5 نصب کردم درگاههای سامان و ملت و زرین پال را نصب کردم مشکلی نداره و به درستی کار می کنه اما درگاه پی لاین مشکل داره البته فقط یک بار تونستم از درگاه پی لاین استفاده کنم ولی با اپدیت j2store مشکل پیدا کرد

لینک به ارسال

باسلام

احتمالا درگاهتون با ورژن جدید همخونی نداره..

باید دنبال درگاهی بگردید که با این ورژن از j2store سازگار باشه

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...