رفتن به مطلب
kevinetm

مشکل با کامپوننت فوکا گالری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

من کامپوننت فوکا گالری نصب کردم بدون مشکل نصب شد ولی وقتی وارد قسمت مدیریتش میشم یکسزی نوشته میاد ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از چی میتونه باشه من تصویر محیط کامپوننت گذاشتم.f16a7ae30uw8delowezd.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان 

من کامپوننت فوکا گالری نصب کردم بدون مشکل نصب شد ولی وقتی وارد قسمت مدیریتش میشم یکسزی نوشته میاد ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از چی میتونه باشه من تصویر محیط کامپوننت گذاشتم.f16a7ae30uw8delowezd.png

سلام

اگه به فایل

php.ini

یا همون فایل پیکربندی پی اچ پی دسترسی داری خط زیر رو پیدا کن

error_reporting =

مقدارش هر چی که هست

با خط زیر جایگزینش کن

error_reporting = E_ALL & ~E_NOTICE & ~E_STRICT

اگه به

php.ini

دسترسی نداری داخل فایل

.htaccess

خط زیر رو اضافه کن

php_value error_reporting 30711

اگه به این هم دسترسی نداری درابتدای فایل

index.php

خط زیر رو بنویس

error_reporting(E_ALL & ~E_STRICT & ~E_NOTICE);

بدرود...

لینک به ارسال

داش سعید اینی که شما میفرمائی درسته ولی فقط از نمایش خطا جلوگیری می کنه ممکنه بعدا مشکلاتی داشته باشه بهتره خطا رو رفع کنیم نه اینکه جلوی نمایش خطا رو بگیریم

لینک به ارسال

داش سعید اینی که شما میفرمائی درسته ولی فقط از نمایش خطا جلوگیری می کنه ممکنه بعدا مشکلاتی داشته باشه بهتره خطا رو رفع کنیم نه اینکه جلوی نمایش خطا رو بگیریم

سلام

راه بی دردسرش اینه که یه نسخه بی مشکل دیگه نصب کرد.معمولا مشکل خاصی پیش نمیاد.چون خودم همیشه ازش استفاده کردم

ولی در کل تا زمانی که درمان قطعی  در دسترس نباشه می تونی از مسکن استفاده کنی.بهر حال اینم یه مسکن بود که در صورت نیازوتمایل میتونه استفاده بشه

warning

معمولامشکل آنچنانی پیش نمیاره.اگه حل بشه که بهتره ولی اگه نشد هم مسئله ای ایجاد نمیکنه

بدرود...

ویرایش شده توسط داش سعید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...