رفتن به مطلب
nemesis7

مشکل در لینک آیتم های منو

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

من از جوملا 3 استفاده می کنم، طراحی قالب صفحۀ اول سایت من به نحوی است که آیتم های منو به داخل همون صفحه لینک داده شده اند (همانند قالب های تک صفحه ای که با کلیک بر هر منو، صفحه به بخش مورد نظر در طول آن اسکرول پیدا میکنه) و برای اینکار از "ID" بخش مورد نظر از تگ ها استفاده کردم یعنی  در مدیریت منو، در تعریف آیتم جدید، نوع را از نوع "آدرس خارجی" تعریف کرده و آدرس را بصورت

#id_of_div_to_call_it

قرار دادم. این آیتم ها در صفحه اول مشکلی ندارند، اما اگر منوی دیگری از نوعی متفاوت داشته و در داخل آن صفحه باشیم و منوهای مربوط به صفحۀ اول را کلیک کنیم، باز نمی شود.

من حتی آردس را به صورت کامل به شکل

test.com/index.php#id_of_div_to_call_it

قرار دادم، اما این مورد هم کار نکرد، تنها زمانی که به صورت تب جدید باز شود کار میکنه، که من میخوام در پنجرۀ مادر بمونه.

من کمی سرچ کردم اما نتیجه ای پیدا نکردم، حتی قالب های تک صفحه ای آماده رو هم تست کردم، مثلا قالب زیر

http://www.joomshaper.com/joomla-templates/xeon

هم این مشکل رو داره، وقتی دمو رو ببینید، متوجه میشید که در داخل صفحات داخلی مثل زیرمنوی های joomla!، منوهای مربوط به صفحه اول باز نمیشن

کسی میدونه این مشکل چطور رفع میشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...