رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

وقتی توی مترجم گوگل سرچ میکنم:دانلود آهنگ جدید؛بهم میده:download new song

بعدش که توی موتور جستجوگر گوگل سرچ میکنم:دانلود آهنگ جدید؛بهم music رو نشون میده و دامنه هایی که music رو بکار بردن

میشه راهنمایی کنید انتخاب کدومش بهتره؟

اگرم فاصله بین download new song بذارم معنیش میشه دانلود جدید آهنگ.انتخاب درستش میشه download-song-new که میشه:دانلود آهنگ جدید

یه راهنمایی درباره این انتخاب بهم بکنید خیلی ممنون میشم یکم با دقت و قانع کننده باشه

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقت بخیر

دوست عزیز فکر نکنم در حال حاضر  کسی باشه که اینطور که شما گفتید دنبال آهنگ باشد و بخواهد اینگونه عملیات جستجو انجام دهد

بیشتر با نام خواننده یا نام موزیک و یا تکه ای از متن موزیک جستو می شود

نام دامنه را طوری انتخاب کنید که ساده، روان ، راحت تایپ شدن، به صورت واضح و سلیس بیان کردن و همچنین مورد و طبیق با محتوا وب سایت باشد

فکر میکنم مطالب بیشتری در مورد دامنه در جومینا باشد، جستجوی کنید به نتیجه های خوبی خواهید رسید

موفق باشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

جدای از این که نام دامنه مهمه ولی سئویی که شما بعد از پیاده سازی وب سایت در طول مدیریت باید انجام بدید خیلی مهم تره

همان طور که دوستمون گفتند سعی کنید همراه این که مرتبط با سایتتون باشه کوتاه و ساده نیز باشه البته نه این که سه حرفی و مخفف باشه چون به سئو ضربه میزنه

دامنه ای که شما میگید دارای سه بخشه و این زیاد جالب نیست

پس دامنه ای انتخاب کنید که هم منظور رو به ربات ها جستجوگر برسونه هم کوتاه باشه تا کاربراتون دچار سردرگمی نشند

موفق باشید

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی شما اما 1-من این دامنه رو میخوام برای یه وبلاگ استفاده کنم :D

2-طبق یکی از ویدیوهایی که در سایت =مدیرآنلاین= فیلم رو برای آموزش انتخاب دامنه گذاشته بود من به محکم ترین نتیجه ای که رسیدم این بود

3-در این فیلم به داشتن یک یا دو حرف کلیدی مورد نظر در دامنه تاکید داشت.که با توجه به اشباع شدن دامنه ها در حال حاظر یک دامنه با تاکید بر دو حرف کلیدی درباره آهنگ امکان پذیر نیست

4-بدلیل اینکه دقت میکنم چون میخوام بصورت هدف دار در یکی از سرویس دهنده های خارجی شروع به فعالیت کنم

5-تاکیید بر =دانلود آهنگ جدید=

کسی اگه میتونه واقعا و سئوکار هستش یه راهنمایی بمن بکنه که بیشتر از این سردرگم نشم

با تشکر

لینک به ارسال

در کرمانشاه هم هست این کلاس هاتون؟

من هستم کرمانشاه که گمان نکنم شما اینجارو پوشش بدین چونکه همه چی فقط برای تهرانه

لینک به ارسال

این آموزش رو امیررضا تهرانی تهیه کرده بود از سایت جومینا

ایشون لطفا اگه دارن میبینن یا کسی میتونه بهش بگه جوابمو بده

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی شما اما 1-من این دامنه رو میخوام برای یه وبلاگ استفاده کنم :D

2-طبق یکی از ویدیوهایی که در سایت =مدیرآنلاین= فیلم رو برای آموزش انتخاب دامنه گذاشته بود من به محکم ترین نتیجه ای که رسیدم این بود

3-در این فیلم به داشتن یک یا دو حرف کلیدی مورد نظر در دامنه تاکید داشت.که با توجه به اشباع شدن دامنه ها در حال حاظر یک دامنه با تاکید بر دو حرف کلیدی درباره آهنگ امکان پذیر نیست

4-بدلیل اینکه دقت میکنم چون میخوام بصورت هدف دار در یکی از سرویس دهنده های خارجی شروع به فعالیت کنم

5-تاکیید بر =دانلود آهنگ جدید=

کسی اگه میتونه واقعا و سئوکار هستش یه راهنمایی بمن بکنه که بیشتر از این سردرگم نشم

با تشکر

دوست من شما متوجه منظور من نشدی و گرنه من گفتم که دامنه ای انتخاب کنید که منظور رو به مرورگر برسونه در عین حال کوتاه هم باشه یعنی مختصر و مفید پس این همون داشتن کلمات کلیدی است

شما که قدرت تحلیل دارید و به قولی فیلم آموزشی در فلان سایت دیدید دیگر چه نیاز به کمک ما دارید

شما میخواهید وبلاگ راه اندازی کنید در صورتی که اصلا ربطی به این انجمن که پشتیبان جوملا است نداره

اگر به دانش افراد این انجمن عقیده ندارید نباید پست میذاشتید که به قول خودتون سردرگم نشید و با دانشتون تداخلی پیدا نکنه

راهنمایی که من میکنم برگرفته از آموزش هایی است که در تهران از استاد تهرانی یاد گرفتم

موفق باشید

لینک به ارسال

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب حالا نتایجی که خودم بدست آوردم رو به اشتراک میذارم

در جستجوی کلمه کلیدی:سئو

اولین سایت در نتایج گوگل سایت سیماب بود مدتها تا اینکه سایتی به نام سئو روز با تکیه بر ایجاد گره بین شبکه های اجتماعی و سایت خودش تونست رتبه اول رو کسب کنه

در تحلیل سایتش به نکته هایی دست پیدا کردم

اول اینکه سیستم مدیریت محتوای وردپرس دوباره در اینجا هم حرف اول رو میزنه البته تاکید میکنم همیشه اینطور نیست و در پایان این بخش به وجه تمایزش جوملا هم می پردازم

دوم اینکه از افزونه آل این آن سئو استفاده کرده که خیلی افزونه ی خوبی میتونه باشه در عین حال اگر درست اجرا نشه ضربه سختی میزنه به سایت

سوم:تکیه بسیار شدید عنوان سایت و تمام محتوای صفحه ی سایت بر کلمات کلیدی که رتبه اول در سئو رو از نظر گوگل دارن

چهارم:استفاده از لایکینگ گوگل پلاس و تویتر و فیسبوک

5-استفاده از قالب مسطح برخلاف قالب های رسپنسیو که در حال حاظر به گفته ی گوگل میتونن امتیاز بیشتری داشته باشن

خب این چیزای سطحی بود که من با دیدن سورس سایت متوجه شدم و اما دیگه تعداد بک لینک از نظر گوگل و پیج رنک رو مورد بررسی قرار ندادم

اون چیزی هم که گفتم وجه مخالفش رو میگم جوملاست بله الآن سایت سافت98 تونسته در کلمه کلیدی:نرم افزار      دو لینک در صفحه ی اول داشته باشه و رقابت شدید بین اون و پی سی دانلوده که خیلی جالبه هردوتا بسیار حرفه ای هستن

یچیز دیگه هم بگم اینه که وقتی یک لینک در صفحه ی اول گوگل داشت و قبل از پی سی دانلود بود من جهت اینکه بسنجم واقعا گوگل به سایت هایی که آشکار بک لینک ارائه میکنن حساسه برای رتبه بندی یا نه چندین هزار بک لینک غیر قانونی برای سافت98 گرفتم بعد از فرداش دیدم اومده رتبه ی اول بعدشم دو لینک ازش در صفحه ی اول قرار گرفت و حالا با همون دو لینک در قبل از پی دانلود نشسته

خلاصه گوگل هوای سایت های با کیفیت بالا رو داره و با بک لینک غیرقانونی هم حتی سود میبرن این سایت های غول

خب حالا شما بگید نتایجتون رو درباره سئو و انتخاب عنوان و دامنه

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

درودبر شما

پست های اضافی حذف گردید

دوستان لطفا با لحن درست و شان یک وبمستر تبادل نظر کنید.

در صورت ادامه دادن بحث به همین روال تاپیک بسته و دوستان اخطار دریافت خواهند کرد

لینک به ارسال

خب میرم سراغ متا تگ های اضافی که خیلی زننده شنظر بعضی از سئوکاران و کسایی که طراحی میکنن

اولا تنها گوگل در دنیا موتور جستجو نیست که ما تنها هدفمون گوگل باشه . دوم اینکه همیشه میگن کار از مهم کاری عیب نمیکنه پس تگ های روبوت و توضیحات سایت رو حذف نکنید بنابراینکه مثلا گوگل در نظر نمیگیره و فلانه .

==============================

گزینه بعدی ولیدسازی کدها هستش که شاید گوگل در اینباره قدرتمندمند باشه اما همه ی موتورهای جستجو اینقدر قدرتمند نیستن که همه چیز رو به نحو درست و سریع تشخیص بدن پس بعد از طراحی و در هنگام طراحی به ولید بودن کدها دقت داشته باشین

=================

چیز بعدی که میخوام بگم اینه که تنها مرورگر دنیا هم فایرفاکس نیست که هر کدی بهش بدی بشناسه و اینکه هرچی کدها منظم تر و دقیق تر و بادقت بیشتر اجرا بشن پس توی بارگذاری صفحه هم تاثیر داره

=============

حرف بعدی منم درباره اینه که مثلا من سرعت 2 مگ مخابرات دارم میرم توی یه سایت دانلود میبینم باید یه ساعتی بمانم تا صفحه لود بشه :)

اینکه من شاید کارم گیر اون یه نرم افزار باشه و مجبور باشم دانلود کنم اما امکان داره دیگه از اونجا بعنوان یه سایت که هرروز بررسی کنم هست؟! خیر

در این زمینه مثال هم میزنم مثل سایت پی سی دانلود و سافت98 که اتفاقا خیلی وقته پی سی دانلود از سافت98 روی کلمه کلیدی نرم افزار بالاتره توی گوگل اما من براحتی میتونم دامنه سافت98 رو به ذهنم بسپارم و براحتی و توی نوار آدرس میزنمش

==================

دامنه پس یه چیز سئوشده هم که بگذریم ... میتونه یه دامنه باشه که براحتی توسط کاربر به ذهن سپرده بشه اما اینهمه سایت مثلا دانلود آهنگ هست که نکث1 موزیک و 93موزیک دنلود و اینا اصلا آدم قاطی میکنه بین اینهمه 93 و 98 و فلان ...

================دامنه ساده همیشه بطور قطع یه مخفف و همراه با اعداد 98 و غیره نیست که یکم خلاق اگه باشیم در آینده تضمین موفقیت ما میشه اینکار

دامنه های اصلی هم بنظرم برای سایت هایی که بطور جد میخوان کار کنن بهتره که پارک بشن مثل com net ir چون بعدش که سایت به شهرت برسه توسط یکسری افراد سودجو از برندینگ شما استفاده میکنن و خیلی وقت ها به این شیوه جذب مشتری میکنن

===============

دامنه با معنی انتخاب کنید

عدد و اینا نزنید بنظر من

گوگل و تمام موتورهای جستجو بخصوص بینگ شدید به نام دامنه حساس هستن

============

برای سئو کردن سایت هم به کسی بسپارید که خودش سئو باشه سایتش یعنی خودش اینکاره باشه نه اینکه یه وبلاگ نویس ساده که دوتا مقاله خونده

بطور مثال توی گوگل کلمه کلیدی سئو رو سرچ کنید بعدش یکی از اینایی که توی صفحه اول میان رو انتخاب کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

مطلب بعدی هم که بگم اینه که از همون ابتدا دیگه با انتخاب دامنه خوب برید سراغ طراحی مسطح و واکنش گرا که بعد مدتی عوض نکنید و رتبه از دست بدید

بعدشم به کسی که مطمئنه و کارش خوبه بسپارید که دچار مشکل در اداره سایت نشید

پیشنهاد من اینه که سه کلمه کلیدی سایتی که قراره راه اندازی کنید رو ترجیها با کمک یه سئوکار پیدا کنید و نام دامنه رو باتوجه به اونا انتخاب کنید

بعدش اجرا و راه اندازی رو با یک سئوکار خوب درمیان بگذارید منکه خودم بشخصه به سایتی اعتماد میکنم که خودش در صدر گوگل باشه برای سئو کردن

بالاخره بقول معروف چندتا پیراهن بیشتر پاره کرده:)

لینک به ارسال

دامنه رو هرروز به موتورهای جستجو معرفی نکنید و پرهیز کنید از سایت هایی که در این رابطه فعالیت میکنن

شما با اجرای گوگل وبمسترتون و اجرای وبلاگ و کانال های ویدیویی یا تبلیغات متنی در سایت های خوب سایتتون شناخته میشه پس نکنید اینکارو که دامنه به سندباکس میره و کلی اعتبارتون زیر سوال میره و بقول معروف کاسه چکنم چکنم دستتون نگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...