رفتن به مطلب
scmorfi

مشکل با اکسترافیلد کی 2

پست های پیشنهاد شده

با سلام من یه قالب خارجی رو فارسی کردم ولی یه مشکلی دارم این قالب یه سری اکسترا فیلد در قسمت کی 2 داره با اسامی انگلیسیه من فارسیش کردم مثلا (قیمت =price)

تا اینجا مشکلی نیس ولی در یک فایل سی اس اس از اسم این اکسترا فیلد ها استفاده کرده و بهش استایل داده حالا تو این فایل سی اس اس اسامی جدید که

فارسیه رو می نویسم ولی استایل ها کار نمی کنه. لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم بد منظورمو رسوندم ببینید تو یه جای دیگه از اسم این اکسترافیلدها تو یه فایل سی اس اس استفاده کرده و بهش استایل داده حالا مشکل من اینه که اسم اکسترافیلدها رو تو مدیریت کی 2 فارسی می کنم خب حالا باید اسامی که تو فایل سی اس اس بهش استایل داده با اسامی اکسترافیلد که فارسی شده یکی باشه ولی تو سی اس اس نمیشه از اسامی فارسی استفاده کرد.

لینک به ارسال

اگه کسی میتونه بسته رو بفرستم.

دوست عزیز باید برای بالا آوردن تاپیک یک پاسخ بدید با متن up و در ضمن کمی صبور باشید مطمئن باشید اگر کسی راهی برای مشکلات بداند دریغ نخواهد کرد

لینک به ارسال

دوست عزیز باید برای بالا آوردن تاپیک یک پاسخ بدید با متن up و در ضمن کمی صبور باشید مطمئن باشید اگر کسی راهی برای مشکلات بداند دریغ نخواهد کرد

ممنون از راهنمایی تون ولی متن های ارسالی من از قبیل چرا کسی جواب گو نیست و من منتظرم و ... نبود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...