رفتن به مطلب
esfahanrasane

عدم تغییر فضای هاست بعد از پاک کردن اصلاعات اضافه

پست های پیشنهاد شده

سلام 

تقریبا نصف اطلاعات اضافی را از کنترل پنل وب سایت پاک کردم اما فضای هاست تغییری ننموده  دلیل آن چیست و چگونه می توان فضای بیشتری در هاست آزاد نمود؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

تقریبا نصف اطلاعات اضافی را از کنترل پنل وب سایت پاک کردم اما فضای هاست تغییری ننموده  دلیل آن چیست و چگونه می توان فضای بیشتری در هاست آزاد نمود؟

دقیقا بگید از کجا و چگونه پاک کردید

لینک به ارسال

سلام 

چيزهايي كه پاك كرديد از پوشه public_html بود؟

لینک به ارسال

با سلام

دو مورد

1- یک فایل ارور لاگ در روت سایتتون با پسوند txt احتمالا وجود داره که باید پاکش کنید

2- در سی پنل وقتی فایل را پاک میکنید همون زمان میزان کم شدن فضای اشغال شده را نشان نمیده اما کم میکنه

لینک به ارسال

چيزهايي كه پاك كرديد از پوشه public_html بود؟

در وب سایت تبلیغاتی  ، تبلیغاتی که لازم نبودند را از کنترل پنل حذف نمودم اما در فضای هاست هیچ تغییری ایجاد نشد.طراح گفته که پر شدن فضای هاست ناشی از اسکریپ هست

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

فرمایش اول آقای تهرانی رو انجام بدید و فرمایش دوم را هم در نظر داشته باشید.

در کنار پوشه public_html پوشه tmp رو پاک کنید.

در روت جوملا محتویات پوشه tmp و Log رو پاک کنید.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

خاطرم هست قبلا در خصوص فولدرهای tmp و log توضیح داده بودم!

اگر خواستید حذف کنید فقط محتویات پوشه های tmp و log (نه خود پوشه ها) که مربوط به جوملا میباشد را به غیر از فایل index.html میتوانید حذف کنید و مشکلی نخواهد بود(علت عدم حذف فایل index.html = امنیتی)

کاری با پوشه tmp که مربوط به هاست در home هاست میباشد نداشته باشید!)برخی مواردی که در این فولدر هست مستقیما مربوط به هاست شما هست لذا ممکنه با حذف اشتباهی دچار اختلال شوید)

در کنترل پنل cpanel از قسمت Disk Space Usage میتوانید ریز مصرف خود را مشاهده نمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...