رفتن به مطلب
mysky

مشکل با فارسی کردن read more

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من به یک مشکل اساسی برخوردم تا حالا هم کسی نتونسته مشکل من رو رفع کنه کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه؟

من می خوام دکمه read more رو به بیشتر بدانید تبدیل کنم، فایل های زبان رو تغییر دادم بیشتر راه ها رو رفتم ولی هنوز هیچ فرقی نکرده اگر کسی از دوستان اگر در این رابطه اطلاع داره من پسورد هاستم رو در اختیارش قرار بدم تا شاید بتونه مشکلم حل بشه.  

این لینک اون قسمت از سایتم هست که read more داره و می خوام به بیشتر بدانید تبدیل کنم. 

energycity.ir/index.php/course

زیر عکس ها read more نوشته. 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

دوستان من به یک مشکل اساسی برخوردم تا حالا هم کسی نتونسته مشکل من رو رفع کنه کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه؟

من می خوام دکمه read more رو به بیشتر بدانید تبدیل کنم، فایل های زبان رو تغییر دادم بیشتر راه ها رو رفتم ولی هنوز هیچ فرقی نکرده اگر کسی از دوستان اگر در این رابطه اطلاع داره من پسورد هاستم رو در اختیارش قرار بدم تا شاید بتونه مشکلم حل بشه.  

این لینک اون قسمت از سایتم هست که read more داره و می خوام به بیشتر بدانید تبدیل کنم. 

energycity.ir/index.php/course

زیر عکس ها read more نوشته. 

با سلام

ابتدا یک بکاپ از فایل های سایتتون تهیه نموده و آن را در هارد ذخیره کرده و از حالت فشرده خارج نمایید تا تمام فایل های سایتتان قابل مشاهده و دسترسی در هارد باشند

از اینترنت نرم افزار notepad++ را دانلود کنید و پس از نصب؛

نرم افزار فوق را اجرا گرده و سپس کلیدهای ترکیبی Ctrl +shift + F را بزنید و از پنجره باز شده در قسمت دایرکتوری باید آدرس مکانی را که بکاپ سایت خود را آن زیپ کردید معین نمایید و در کادر اول نیز عبارت rea more را تایپ نمایید و بازدن کلید جستجو یا یافتن کمی صبر نمایید تا نرم افزار از میان تمام فایل های سایت شما آن عبارت را جستجو  کرده و برای شما لیست کند. پس از لیست شدن باید read more مورد نظر را بیابید که باید اصلاح شده و فایل اصلاح شده اش جایگزین فایل درون هاست شود.

امیدوار بتوانید روز به روز سایت خود را بیشتر از پیش امام زمان پسند نموده و خود را نیز در سایت حضرتش روز به روز با تقوا تر کرده و در زمره سربازان ایشان قرار گیرید

ویرایش شده توسط خادم القرآن

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

ابتدا یک بکاپ از فایل های سایتتون تهیه نموده و آن را در هارد ذخیره کرده و از حالت فشرده خارج نمایید تا تمام فایل های سایتتان قابل مشاهده و دسترسی در هارد باشند

از اینترنت نرم افزار notepad++ را دانلود کنید و پس از نصب؛

نرم افزار فوق را اجرا گرده و سپس کلیدهای ترکیبی Ctrl +shift + F را بزنید و از پنجره باز شده در قسمت دایرکتوری باید آدرس مکانی را که بکاپ سایت خود را آن زیپ کردید معین نمایید و در کادر اول نیز عبارت rea more را تایپ نمایید و بازدن کلید جستجو یا یافتن کمی صبر نمایید تا نرم افزار از میان تمام فایل های سایت شما آن عبارت را جستجو  کرده و برای شما لیست کند. پس از لیست شدن باید read more مورد نظر را بیابید که باید اصلاح شده و فایل اصلاح شده اش جایگزین فایل درون هاست شود.

امیدوار بتوانید روز به روز سایت خود را بیشتر از پیش امام زمان پسند نموده و خود را نیز در سایت حضرتش روز به روز با تقوا تر کرده و در زمره سربازان ایشان قرار گیرید

فقط فراموش نکنید در notepad++ باید از تب Find in File و بخش Directory پوشه را انتخاب کنید

readmore را در Find What بنویسید

ادامه مطلب را در بخش replace With وارد کنید و دکمه Replace In Files را بزنید حال پنجره ها را Save کنید و به صورت زیپ در آورد

فایلهای  جوملا را از هاست خود پاک کنید و فایل زیپ شده را آپلود کنید و همچنین اکسترکت کنید

موفق باشید

ویرایش شده توسط ghasemy50

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...