رفتن به مطلب
bartar

عدم auto play در افزونه اسلایدشو Sj Carousel

پست های پیشنهاد شده

من در سایت جوملا 2.5 افزونه Sj Carousel رو برای اسلایدشو استفاده کردم و ابتدا سایت به درستی کار می کرد. بعد از انتقال سایت به یک هاست دیگر همه چیز به درستی کار می کند الا اینکه اسلاید شو به طور خودکار شروع به گردش نمی کنه.

مشکل ضروری و فوری است. هر کس می تونه کمک کنه اطلاع بده ت مشخصات سایت رو براش ارسال کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

براتون پ.خ کردم

لطفا به آدرس زیر در سرور برید :‌ (از فایل زیر برای اطمینان یک بک آپ بگیرید. )

templates\jm_plus\html\mod_carousel\default.php و عبارت زیر رو پیدا کنید :‌

<?php }else{ echo JText::_('Has no content to show!');}?>

و اون رو با این عوض کنید :‌

<script type="text/javascript">

$jsmart(window).load(function(){

setInterval(function(){

$jsmart('#myCarousel .carousel-control.right').trigger('click');

},5000);

});

</script>

پاینده باشید!

لینک به ارسال

لطفا به آدرس زیر در سرور برید :‌ (از فایل زیر برای اطمینان یک بک آپ بگیرید. )

templates\jm_plus\html\mod_carousel\default.php و عبارت زیر رو پیدا کنید :‌

و اون رو با این عوض کنید :‌

$jsmart(window).load(function(){

setInterval(function(){

$jsmart('#myCarousel .carousel-control.right').trigger('click');

},5000);

});

</script>

پاینده باشید!

ممنون از توجهتون

ولی تغییری نکرد. میشه دو مرتبه بررسی کنید؟

لینک به ارسال

ببینید اگر دست تغییر داده باشین و طبق دستور یه ایراده دیگه هم من دیدم که ممکن از اون باشه ! 

در صفحه دو- سه تا ماژول اختصاصی html هست که توی js  اشون کانفیلت اجاد میکنه اونم بخاطر $ - فکر کنم چیزی که یادم هست ماژول لاگین و یه دونه هم در فوتر بود... 

بهتره اونا رو هم بجای $ تبدیل به jQuery کنید و $ رو پاس بدین به فانکشن اون ! 

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ببینید اگر دست تغییر داده باشین و طبق دستور یه ایراده دیگه هم من دیدم که ممکن از اون باشه ! 

در صفحه دو- سه تا ماژول اختصاصی html هست که توی js  اشون کانفیلت اجاد میکنه اونم بخاطر $ - فکر کنم چیزی که یادم هست ماژول لاگین و یه دونه هم در فوتر بود... 

بلی حق باشماست. دو تا موقعیت دستی به قالب با کد مشابه زیر اضافه کرده:

$(document).ready(function()
	{
		$("a#login_button").click(function()
			{
				$('#login_rafig0').show(1000);
				document.getElementById("logout_button").style.display='inline';
				document.getElementById("login_button").style.display='none';
			})
	})
</script>

ممکنه کمی بیشتر توضیح بدید که چه کار می تونم بکنم. من آشنایی زیادی به جی کوئری ندارم. ضمنا دیباگر می گه که یک تابع تعریف نشده دارید.

ممنون می شم بازم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط bartar

لینک به ارسال

سلام من کدهای جاوا اسکریپت اون دو تا ماژول رو برداشتم ولی اسلایدر باز هم کار نکرد. یعنی ظاهرا مشکل از تداخل کدها هم نبود. ضمنا خطایی که دیباگر می گرفت همچنان پابرجاست و می نویسه که تابع .carousel وجود ندارد:

Error: TypeError: $(...).carousel is not a function

Source File: http://loewewifi.ir/#

Line: 326

لینک به ارسال

من رفتم کمی تحقیق کردم و روشی رو که شما گفتید رو پیدا کردم و انجامش دادم. ولی مشکل رفع نشد. الان مطمئن هستم که مشکل تداخل وجود نداره. چون حتی وقتی کدهای جاوا اسکریپت دستی رو هم بر می دارم باز هم همین اتفاق می افته. البته من از یه ماژول دیگه برای اسلاید شو استفاده کردم و تو این یکی autoplay کار کرد ولی افکت خطی (liner( دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کنه. این در حالیه که روی افکت های عمودی و fade به درستی کار می کنه.

اگر کسی چیزی به ذهنش می رسه مضایقه نکنه. من آمادگی دارم تمام احتمالات رو بررسی کنم

لینک به ارسال

من پوزش می خوام بابته تاخییر در پاسخگویی به شما دوست عزیز به دلیل مشغولیت فراوان

لینک مساله شما رو در پایین آوردم

اما اینکه قالب شما دارای ارور باشه یه مساله  دیگه ست!
باید با این راه حلی که به شما عرض کردم حل میشد! 

http://www.smartaddons.com/forum/241-sj-joomla3/8023-sj-carousel-autoplay-is-it-posible

لینک به ارسال

من پوزش می خوام بابته تاخییر در پاسخگویی به شما دوست عزیز به دلیل مشغولیت فراوان

لینک مساله شما رو در پایین آوردم

اما اینکه قالب شما دارای ارور باشه یه مساله  دیگه ست!

باید با این راه حلی که به شما عرض کردم حل میشد! 

http://www.smartaddons.com/forum/241-sj-joomla3/8023-sj-carousel-autoplay-is-it-posible

سلام

ابتدائا از پیگیری ای که فرمودید تشکر می کنم و تاکید می کنم مسلما هر سطری که شما می نویسید صرفا لطفا شما در حق بنده است بنابراین جایی برای عذرخواهی شما نیست.

در ادامه اینکه من بسته نصبی خام این سایت رو تو یه دامنه دیگه نصب کردم و مرحله به مرحله تغییراتی رو که تو سایت قبلی (اصلی) داده بودم روش اعمال کردم. و متوجه شدم از زمانی که من دستورات جاوا اسکریپت رو برای قسمت ورود کاربران (که با کلیک روی کلید یک موقعیت ماژول دیگر باز می شود) اضافه می کنم autoplay متوقف می شه. شما قبلا به من گفته بودید که امکان تداخل کد هست. ظاهرا مشکل همینه. ولی من سعی کردم کدها رو بهینه کنم و از $  دیگه استفاده نکنم. با این حال باز هم کانفلیکت دارم. در مورد رفع کانفلیکت پیشنهادی به ذهنتون می رسه؟

اگرنه کسی رو سراغ دارید که با دریافت هزینه منصفانه بتونه این مشکل رو برام حل کنه؟

لینک به ارسال

سلام

ابتدائا از پیگیری ای که فرمودید تشکر می کنم و تاکید می کنم مسلما هر سطری که شما می نویسید صرفا لطفا شما در حق بنده است بنابراین جایی برای عذرخواهی شما نیست.

در ادامه اینکه من بسته نصبی خام این سایت رو تو یه دامنه دیگه نصب کردم و مرحله به مرحله تغییراتی رو که تو سایت قبلی (اصلی) داده بودم روش اعمال کردم. و متوجه شدم از زمانی که من دستورات جاوا اسکریپت رو برای قسمت ورود کاربران (که با کلیک روی کلید یک موقعیت ماژول دیگر باز می شود) اضافه می کنم autoplay متوقف می شه. شما قبلا به من گفته بودید که امکان تداخل کد هست. ظاهرا مشکل همینه. ولی من سعی کردم کدها رو بهینه کنم و از $  دیگه استفاده نکنم. با این حال باز هم کانفلیکت دارم. در مورد رفع کانفلیکت پیشنهادی به ذهنتون می رسه؟

اگرنه کسی رو سراغ دارید که با دریافت هزینه منصفانه بتونه این مشکل رو برام حل کنه؟

سیستم اینجا اجازه ویرایش رو بهم نمی ده. البته فراموش کردم که اگر خودتون فرصت داشته باشید که چه بهتر

لینک به ارسال

سیستم اینجا اجازه ویرایش رو بهم نمی ده. البته فراموش کردم که اگر خودتون فرصت داشته باشید که چه بهتر

سلام مسیر تصاویرت و عوض کن الان داره از داخل خود ماژول تصاویر و فراخوانی میکنه

یا دسترسی پوشه رو 777 قرار بده یا مصیر تصاویر و به پوشه تصاویر خود جوملا منتقل کن درست میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...