رفتن به مطلب
bartar

عیدانه جومینا

پست های پیشنهاد شده

والا تو جومینا کامپوننت فارسی کردیم عضو شدیم یه ماه کارمون زیاد بود نیومدیم انداختنمون بیرون جومینا تحت تدابیر امنیتی شدید اداره میشه وای وای .الان آقای تهرانی میگه آقای ینج دردش تازه شد نه داداش همین کارا رو میکنین که ما سرشکسته میشیم و مجبور میشیم برای حل شدن مشکل کوچیکمون 10 روز وقتمونو بزاریم واسه فارسی کردن چیز هایی که میشه براحتی تو جومینا پیدا کرد.نکنین این کارارو

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا تو جومینا کامپوننت فارسی کردیم عضو شدیم یه ماه کارمون زیاد بود نیومدیم انداختنمون بیرون جومینا تحت تدابیر امنیتی شدید اداره میشه وای وای .الان آقای تهرانی میگه آقای ینج دردش تازه شد نه داداش همین کارا رو میکنین که ما سرشکسته میشیم و مجبور میشیم برای حل شدن مشکل کوچیکمون 10 روز وقتمونو بزاریم واسه فارسی کردن چیز هایی که میشه براحتی تو جومینا پیدا کرد.نکنین این کارارو

موافقم باهاتون نسخه صدور فاکتور حرفه ای بود بعد یه هفته پیدا کردم حالا هم فارسیش میکنم...اما در صورتی که جومینا داشت فقط مال خودیا بود نه نخودیا:D کلا عادت کردیم به خودی و غیر خودی و نخودی دسته بندی کردن.....اما آرزوی موفقیت برای همه ی اعضای جومینا دارم هم خودی و هم .............

لینک به ارسال

منم يه پشنهاد دارم

نمي گم عضويت رو كلا برداين

حداقل فقط روز عيد عضويت رو بردارين

تا دوستان هم خوشحال بشن

هم به اون نتيجه كه جومينا براي كسي فرق قائل نيست

حد اقل اين يه روز

لینک به ارسال

[align=CENTER]سلام دوستان

به نظر من اینکه عضویت برداشته بشه یا نه ، دردی رو دوا نمیکنه

اگه کسی به اون درجه برسه که مدیران جومینا تشخیص بدن شرایط عضویت رو داره ، خود به خود عضوش میکنن

من خودم هنوز عضو نشدم و هر چند ، چندین بار عضویت زدم اما الان اصراری ندارم که عضو بشم

آخه اون افزونه هایی که جومینا واسه اعضا میزاره ، واقعا هم اعضا میتونن استفاده کنن و افراد ساده مثل من نمیتونیم ازش استفاده لازم رو ببریم

و یه پیشنهاد اینکه چرا فقط جومینا عیدی بده؟ چرا ما که این همه مدت از جومینا استفاده کردیم ، یه عیدی بهش ندیم؟

من نظرم اینه یه همه اعضای جومینا لینک جومینا رو بزارن در سایتشون یا یه لوگو از جومینا

ما میگیم عضو جومینا هستیم پس جومینا رو واس خودمون میدونیم

پس چرا با این همه اعضا نتونیم رتیه تک رقمی در ایران واسش ایجاد کنیم؟

نظمر اینه یه عیدی هم ما به جومینا بدیم

و اینکه اگه جومینا میخواد یه عیدی بده ، فروشگاه ساز رو همه استفاده ندارند ، نظرم اینه یه قالب یا یه سری افزونه یا از این جور چیزا بزارن که به درد همه بخوره

:thankyou::heart::thankyou:

* پیشاپیش عیدتون مبــــــــــــــــــــارک *[/align]

لینک به ارسال

سلام پیشاپیش عید همه دوستان مبارک

به نظر من عیدانه افزونه های باشه اون وقت همیشه عیده و جومینا به قول دوستمون هر روز عیدی میده

عضویت برداشته بشه اینم به نظر من نشد شد سود جویی:D( نارحت نشید نظر شخصی بود )

بسته نصبی جومینا که منتشر کرده

خودم عیدم رو در هنگام ثبت نام در انجمن جومینا از جومینا گرفته ام چون جوملا رو با جومینا خوب شناختم

به نظر من دوستان از جومینا بیشتر از اینها رو بخواهید چون می تونند

بیشتر دخدخه دوستان مگه قالب نیست پس آموزش طراحی ..........

جا دارنه از همه مدیران انجمن جومینا تشکر ویژه داشته باشم چون شماتصور کنید یه سایت دارید که شاید 200 یا 400 کاربر داشه باشه شما چقدر سعی میکنید کاربراتون رو با رائه مطالب و .... همشون رو راضی نگه دارید ببیند جومینا چه زحمتی میکشه آدم نمیتونه تصورش رو بکنه

آقا دستتون درد نکنه

حالا به نوبه خودم من باید چه عیدی به جومینا بدم:P

همیشه پیروز و پایدار باشید :heart:

:thankyou:

لینک به ارسال

نظر من هم اینه که قوانین رو دست نزنین. منم اولش با قوانین عضویت مخالف بودم ولی بعدها فهمیدم که اینطوری خیلی بهتره.

در این مورد شک نکن

منظورم برای مدت محدودی هست که عضویت ازاد و قوانین یکم فرق بکنه

اینم فکر خوبی ها من یکی که اگه این کارو بکنین این قدر دعاتون میکنم...

یا میتونین چند تا افزونه باحال رو که همه بهش نیاز دارن رو عمومی کنید (برای مدتی محدود)

فقط یه کاری بکنین که بعضی ها سو استفاده نکنن.خودتون بهتر میدونین چی میگم...

لینک به ارسال

سلام

دوستان عیدتان مبارک

برای من عید نوروز خیلی مهمه جدا هر چیز که همه بخوان عمومی میشه محدودیتی نیست شاید در سال جدید ما هم به سیاست های جدید نیاز داشته باشیم

دارم میگردم تک تک مدیران را پیدا کنم تا حالا محمد رزاقی و ستار رضایی را پیدا کرده ام اون ها هم موافقت کرده اند که عضویت تحت شرایطی در جومینا برداشته بشه مونده سعید و ابو الفضل طالبی و رضا گنجی و مجتبی فرحزادی اون ها هم موافقت کنند موضوع حله عضویت را کلا برمیداریم یکم صبر کنید (یه ذره تا فردا همه را پیدا میکنم )

در مورد فروشگاه ساز هم تا 2 روز دیگه یک نسخه منتشر میشه که به شبکه بانکب هم متصل است و اما

آقای ینج فکر کنم اون موقع هم صحبت کردیم با هم موضوع سر یک ماه نبود شما بعد از عضویت حداقل 2 ماه فعالیتی نکردید .. حالا بگذریم

الان عیده وقت این حرف ها نیست

عیدت مبارک

لینک به ارسال

اگه این عضویت حل بشه خیلی خوبه

عید همتون مبارک:heart:

لینک به ارسال

این همه ویراژ روی عضویت جومینا رو مهم کرده (البته یکی از دلایل کوچیکش) بوده

حالا فکر کنید همه با 2 تا کلیک قالب آرتیستر رو فارسی کنه

پس آرتیستر کجا بره ؟

همین طور امکانات دیگه خیلی سخته من فکر می کنم امیر جان کمی فکر کن ببین بهتر نیست این موضوع جور دیگه ای بشه !!!!1

مثلا با یک آموزشی در حد جامع یا یک سیستم آماده به نصب توپ که همین فروشگاه ساز یاس

لینک به ارسال

با سلام به تمامی دوستان عزیز. فرض کنید همه با هم عضو جومینا شدیم بعد چه فرقی میکنه؟ ایا علم و دانشمون افزایش پیدا میکنه؟؟ خیر .

اونوقت سایت هم میشه همین انجمنی که الان داریم . باز هم تمام مشکلات تو همین انجمن مطرح میشه و باز هم بیشترین افرادی که به سوالات جواب میدهند و مشکل دوستان رو حل میکنند iهمین مدیران و اعضای فعلی جومینا هستند. ازاد کردن عضویت در جومینا فقط دردسر تیم مدیریت رو بیشتر میکنه و وقت بیشتری میگیره بدون اینکه بازدهی متناسبی داشته باشه.

فکر کنم علت اینکه درخواست زیادی برای عضویت در جومینا هست محدودیت دانلود برخی ازافزونه ها هست و پیشنهاد من اینه که به مناسبت فرارسیدن سال نو و عیدی تمام همراهان جومینا این محدودیت دانلود برای چند روز برداشته بشه. اما عضویت عمومی نشه.

البته اگر برای عضویت یک روال مشخص تعریف بشه در انگیزش اعضا تاثیر خیلی بیشتری داره.

امیدوارم همه دوستان سالی همراه با شادی و موفقیت روز افزون در پناه ایزد منان داشته باشند.

لینک به ارسال

با درود

چند تا قالب خوب برای جوملا ۱.۶ بزارید که مشکل نداشته باشه...

با تشکر

لینک به ارسال

سلام من هم مخالف این امر هستم که عضویت در سایت عمومی بشه

چون من خودم هم در حال تلاش برای ملحق شدن به این گروه هستم و برای ملحق شدن به این گروه در حالا تلاش هستم در این تلاش خیلی چیز ها یاد گرفتم شاید دانش زبان پی اچ پی من چندین برابر قوی تر شده با فریم ورک جوملا اشنا شدم با بخش های مختلف اشنا شدم بس به همین دلیل این عضویت انگیزه زیادی در من ایجاد کرده درسته که من هم دوست دارم عضو بشم ولی نمی خوام عضویت رو خیلی راحت به دست بیارم که به راحتی هم از خیر اون بگذرم

در ضمن اشاره کنم که من هنوز عضو سایت نیستم کسی فکر نکنه که من عضو هستم و اینا رو دارم می گم

در اخر این دوستان و مدیران سایت هستن که تصمیم می گیرن این نظر شخصی بنده حقیر بود.

اگر برخی از کامپوننت ها که کاربردی تر هستند عمومی شه عالیه مثل مثلا فروشگاه ساز یاس

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

ببینید این که گفتم طبق یک روال مشخص عضویت برداشته بشه این طوریه که روی این روال من خیلی فکر کردم . فعلا در قسمت مدیران در حال بحث سر این موضوع هستیم اما روالش اینطوریه که

1- کلا عضویت حذف میشه

2- تمامی آموزش ها به انجمن متخصصین منتقل میشه که احتمالا از کیونا روی خود جوملا استفاده میکنیم

3- افزونه های مخصوص اعضا 2 دسته میشن بعضیاش عمومی میشن و برخی دیگه از جومینا حذف میشن مثلا فرم ساز فابریک از سایت حذف میشه چون کار با این فرم ساز سخته و اگر عمومی بشه ما فقط باید جواب سئوالات مربوط به این فرم ساز را بدیم

عضویت در انجمن متخصصین هنوز روالی براش پیدا نکردیم اما تعدادش از 40 نفر بالاتر نمیره . برای عید هم احتمالا قالب منتشر کنیم .

با درود

با تشکر

شما قبلا از بد راهی اشکالاتتون را مطرح کردید با این وجود آدرس سایتتون را بدید بهتون کدهای تصحیح شده را بدم

لینک به ارسال

شهریار جون منم با آموزش موافقم در مورد یک چیزی باشه که کاربردی باشه و همه بلد نباشن یا کلا جالب باشه ( مثلا پچ کردن حفره های امنیتی جوملا که منتشر میشه )

اما عضویت رو بهش فکر کنید یه سری اموزشا اونجا هست که ما بلد نیستیم ( بزارین ما هم یاد بگیریم ) !

لینک به ارسال

در مورد آموزش ها ، دوست عزیز کسی نمیخواد شما یاد نگیرین!

انتشارش یک مشکل دیگه ایجاد میکنه

ببینید مثلا آموزش درج تب در قالب بوسیله کد نویسی ، فرض کنیذ این آموزش عمومی بشه اتفاقی که میوفته اینه که :

چون شما برای اینکه از این آموزش استفاده کنید باید اطلاعات پایه ای دیگه از جمله آشنایی کامل با javascript و php داشته باشید براتون سئوال پیش میاد و ما امکان پاسخ گویی نداریم مثلا اگر بخواهید بپرسید شکل تب ها را چگونه باید تغییر داد باید یک صفحه برای شما توضیح بدیم برای همین انتشار این آموزش ها تنها باعث ایجاد سئوال میشه

لینک به ارسال

سلام

به نظر من هر سال عید چند تا از افزونه ها یا آموزشهایی را که برای عموم نبوده عمومی کنید

متشکر

لینک به ارسال

سلام

همه مدیران دارن با هم سر این موضوع بحث میکنند

یک نکته جلبه و خیلی هم جالبه لطفا پست ها را از اول بخونید خیلی از کاربران که عضو جومینا هم نیستند با لغو عضویت مخالفند

لینک به ارسال

امير جان من هم با برداشتن عضويت مخالف نيستم اما من كه هنوز نتونستم عضو بشم آقاي گنجي ما رو معرفي كردند و گفتند كه مدير برسي ميكنه

تا ببينه شما اين امكان رو داريد كه يه افزونه رو ترجمه كنيد يا نه من الان يكي دو هفته هست منتظرم اما هنوز خبري هم از چيزي كه بايد ترجمه كنم نرسيده.

شايد يه كم كوتاهي شده باشه. من خواهان اين نيستم كه بخوام عضوبشم تا بخوام از افزونه هاي مخصوص عضا استفاده كنم تنها دوست داشتم

اول خودم رو امتحان كنم و ببينم ميتونم يك سري كد رو ترجمه كنم و سپس اگه تونسم كمكي به جومينا كرده باشم( آقاي تهراني موضوع من رو هم برسي نماييد)

. من از برداشنت عضويت كلا مخالف هستم

چو هم اونايي كه عضو هستند زحماتي كه كشيدند تا عضو شوند حقشون ضايع ميشه و هم كساني مثل من با يه كم زحمت ميتونن خيلي چيزا رو ياد بگيرن

ديگه آماده خور ميشوند و ديگه دنبال ياد گيري نميرن. كلا ما ايراني ها دنبال اين هستيم كه از چيزهاي آماده استفاده نماييم.

در رابطه با اينكه يه انجمن هم داشته باشيد مخصوص مديران كه بيشتر از 40 نفر رو عضو نكنيد مخالفم چون كساني كه در آينده نزديك در جوملا حرفه ايتر ميشن مطمعاا بيش از 40 نفر است.

در كل من با همين روال فعلي موافقم البته اين نظر شخصيه من و اميد وارم دوستاني هم كه خيلي سنگ برداشتن عضويت رو به سينه بزنند هم با من موافق باشند

چو اين كار هم باعث پيشرفت جوميناست و هم باعث پيشرفت خود دوستان. ازمديران جومينا نيز كمال شكر را هم دارم. و پيشنهاد ميكنم كه براي دوستاني كه

خيلي به افزونه هايي كه مخصوص اعضا هست رو براي چند روز اول عيدي عمومي كنن تا دوستاني كه از افزونه خاصي ميخوان استفاده نمايند اون افزونه رو

دانلود نمايند تا هم فشار از دوستان مدير برداشته بشه و هم دوستان كارشون راه بيفته.

دوستان جومينايي عيدتون مبارك.

لینک به ارسال

یک نکته جلبه و خیلی هم جالبه لطفا پست ها را از اول بخونید خیلی از کاربران که عضو جومینا هم نیستند با لغو عضویت مخالفند

عضویت رو برندارین.

همه به این نتیجه رسیدن که محدود کرده عضویت باعث می شه کاربران تلاش بیشتری بکنن و مطالعه کنن و این باعث می شه خیلی پیشرفت کنن.

پس عضویت برداشته نشه بهتره

لینک به ارسال

سلام

ببینید این که گفتم طبق یک روال مشخص عضویت برداشته بشه این طوریه که روی این روال من خیلی فکر کردم . فعلا در قسمت مدیران در حال بحث سر این موضوع هستیم اما روالش اینطوریه که

1- کلا عضویت حذف میشه

2- تمامی آموزش ها به انجمن متخصصین منتقل میشه که احتمالا از کیونا روی خود جوملا استفاده میکنیم

3- افزونه های مخصوص اعضا 2 دسته میشن بعضیاش عمومی میشن و برخی دیگه از جومینا حذف میشن مثلا فرم ساز فابریک از سایت حذف میشه چون کار با این فرم ساز سخته و اگر عمومی بشه ما فقط باید جواب سئوالات مربوط به این فرم ساز را بدیم

عضویت در انجمن متخصصین هنوز روالی براش پیدا نکردیم اما تعدادش از 40 نفر بالاتر نمیره . برای عید هم احتمالا قالب منتشر کنیم .

با درود

با تشکر

شما قبلا از بد راهی اشکالاتتون را مطرح کردید با این وجود آدرس سایتتون را بدید بهتون کدهای تصحیح شده را بدم

با درود

آقای تهرانی امیدوارم که خوب باشید..

من به شما ایمیل زدم که لطف کنید ملاحظه فرمایید ممنون میشوم.

با تشکر

لینک به ارسال

کامپوننت جی اونت که در چند تایپیک قبل پیشنهاد شد عالی هست/چون نمونه این کامپوننت تا حالا منتشر نشده...

لینک به ارسال

به نظر من کل ابهت جومینا به عضویتش هست اگه برداشته بشه دیگه همه میان مفت مفت کار دیگران رو دانلود میکنن و هیچ زحمتی نمیکشن پس پیشرفت هم نمیکنن یکی از ساست های جوملا پیشرفت جامعه جوملا و طراحی وبسایت هست پس کلا برداشتن عضویت رو از سرتون بیرون کنین(جسارت نباشه ها)

فقط طریقه عضویت رو یه کم دقیق تر کنین یعنی حتما با معرفی کسی نباشه یه جوری باشه که هر کی توانایی داره بتونه عضو بشه. چند تا فایل برا ترجمه بدین و...

یه چیز دیگه عیدی به جز عمومی کردن افزونه ها یک یا چند تا افزونه توپ هم منتشر کنین...

در پست بالا منظورم از : یکی از ساست های جوملا پیشرفت جامعه جوملا و طراحی وبسایت هست

همون یکی از سیاست های جومینا پیشرفت جامعه جوملا و طراحی وبسایت هست.

لینک به ارسال

سلام .واقعا بکم از دست بعضی ها دلگیرم فکر کنم دوستانی که ذکر می کنند کل ابهت جومینا به عضویت اش هست یکم کم لطفی می کنند به نظر من ابهت جومینا به خاطر کادر و کاربرانش هست اش

من خیلی وقته جوملا کار می کنم و خیلی از انجمن ها رو دیدم ولی به این صورت هیچ کدوم از انجمن ها پاسخ گو نیستن

برای همینه که من اینجا دارم فعالیت می کنم وگر نه مثل بقیه انجمن ها می رفتم و فقط استفاده می کردم دیدم محیط خوبی برای تبادل اندیشه ها و معلوماته گفتم ما هم یه سهم کوچیکی داشته باشیم

لطفا این جمله رو انقدر تکرار نکنید که کل ابهت جومینا به عضویت هست اش. قبلا عضویت عمومی بود مشکلی هم نبود الان هم که عمومی نیست باز هم مشکلی نیست

موفق باشید.

لینک به ارسال

راستی فردا قالبی که الان رو سایت نصبه را منتشر مینکنم که بتونید برای سایت هاتون استفاده کنید

قالب چي شد آقاي تهراني ؟؟؟!!!!

لینک به ارسال

نظر منم اینه که حداقل واسه کاربرانی که همراه همیشگی شما هستند چند روزی محدودیت دانلود ویژه اعضا رو بردارید . با این کار افرادی که همیشه به این سایت سر میزنن و همراهی می کنن خبر دارن و می تونن از عیدی:thankyou: جومیــــــــــــــنا استفاده کنند . . .

بی زحمت این قالبی هم که قولشو دادین واسه دانلود بزارید دیگه ;)

خیلـــــــــــــــــــــــــــــــی ممنون :thankyou:

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...