رفتن به مطلب
روناتا

ارور لاگ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میگم من امروز که به حجم سایتم نگاه کردم دیدم طی چند ماه گذشته حجمش به سرعت پر شده (یعنی خیلی وحشتناک پر شده) الان نمیدونم باید چیکار کنم تو اینترنت گشتم متوجه شدم شاید یه افزونه دارای ارور لاگ نصب کردم اما من تو این مدت خیلی چیزا نصب کردم و چون سایتم تجاریه تبلیغات هم زیاد داره و به تبعش افزونه های تبلیغاتی! حالا من نمیدونم چطور بفهمم کدوم افزونه لاگ تولید میکنه و کجا لاگ هاش ذخیره میشه :(

لطفا بهم کمک کنید

خیلی کارک گیره همینه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

فایل log رو برسی کنید ببینید کدوم ارور از همه بیشتر ایجاد شد

یک خط ار ان ارور را اینجا قرار دهید

لینک به ارسال

درود بر شما

فایل log رو برسی کنید ببینید کدوم ارور از همه بیشتر ایجاد شد

یک خط ار ان ارور را اینجا قرار دهید

با سلام 

من هم به همین مشکل دچار شدم و سایتم در عرض چند دقیقه به لاگ فایلی که در administrator جوملا هست چند مگابایت اضافه میشه  

.بخشی از این ارور را خدمتتان ارسال می کنم 

امیدوارم بتوانید بنده را یاری کنید 

ممنونم

[16-Jul-2014 00:56:15 Asia/Tokyo] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20100525/timezonedb.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20100525/timezonedb.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

لینک به ارسال

ببخشید خیلی دیر جواب دادم آخه مشکلاتی پیش اومد !!!

این فایل ارور لاگ رو از کجا باید بردارم؟؟؟؟؟؟ یعنی کجاست؟

در ضمن سایت من یه سایت تجاریه(بیشتر فروشگاه اینترنتی) میشه مال ماژول های فروشی باشه که این اواخر نصب کردم؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...