رفتن به مطلب
m74diba

ارور 500

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در قسمت مطالب کی2 مدام با این ارور مواجه میشم و نمیتونم کارکنم ارور اینه

500 - یک خطا رخ داده است

DateTime::__construct() [<a href='datetime.--construct'>datetime.--construct</a>]: Failed to parse time string (-2669-68690-20 00:00:00) at position 3 (6): Unexpected character

برگشت به کنترل پنل

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید در ضمن این ارور ربطی به زمان کار هم ندارد

بعضی از مطالب را وقتی باز میکنم ای با این مشکل مواجه میشم و بعضی های دیگه باز میشن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

در رابطه با این خطا قبلا توضیح داده شده

برخی اوقات وب سایت شما load نمیشود و با خطای internal server error یا همان خطای شماره ی 500 مواجه میشود.بسیاری مواقع این خطا بعلت اشکال در تنظیمات مربوط به وب (مانند تنظیمات php) در سایت شماست.ممکن است بگویید این سایت کاملا سالم بوده و با همین تنظیمات کار میکرده است.باید توجه داشته باشید نرم افزارهای روی سرور بصورت مداوم در حال بروزرسانی میباشند،ممکن است بروزرسانی ها از نسخه ای به نسخه ی دیگر باعث انجام تغییرات اساسی در سرور شوند و این تغییرات مغایر با تنظیمات قبلی شما باشد و این امر مسبب بروز این خطا شود.

برای رفع این خطا کافیست از داخل cpanel وارد file manager شوید و فایل htaccess را باز کنید.
توجه داشته باشید که فایل htaccess یک فایل مخفی می باشد و برای دیدن آن در ابتدای ورود به file manager می بایست در کادر باز شده  گزینه show hidden files  را نیز فعال کنید .
وارد فایل  htaccess شوید و خطهایی که مربوط به تنظیمات php میباشند را حذف نمایید. این خط کدها با php_admin و یا php_flag اغاز میشوند.
در همین فایل ممکن است داشته باشید:
followSymlinks در این صورت آنرا به SymLinksIfOwnerMatch تغییر دهید.
همچنین اگر Options All در این فایل وجود داشت آنرا حذف نمایید.

اگر با این روش مشکل برطرف نشد یک درخواست پشتیبانی هاست خود ارسال نمایید.

لینک به ارسال

نه دوست گرامی من در سایتم فقط در مطالب کی2 به مشکل ارور خوردم و فقط میتوانم مطلب جدید بنویسم و مطالب قبلی را که میخوام ویرایش کنم  به این ارور برمیخورم

راهم ویرایش کردم اما اتفاقی نیفتاد  htaccess فایل 

سلام دوست عزیزhtaccess

در رابطه با این خطا قبلا توضیح داده شده

برخی اوقات وب سایت شما load نمیشود و با خطای internal server error یا همان خطای شماره ی 500 مواجه میشود.بسیاری مواقع این خطا بعلت اشکال در تنظیمات مربوط به وب (مانند تنظیمات php) در سایت شماست.ممکن است بگویید این سایت کاملا سالم بوده و با همین تنظیمات کار میکرده است.باید توجه داشته باشید نرم افزارهای روی سرور بصورت مداوم در حال بروزرسانی میباشند،ممکن است بروزرسانی ها از نسخه ای به نسخه ی دیگر باعث انجام تغییرات اساسی در سرور شوند و این تغییرات مغایر با تنظیمات قبلی شما باشد و این امر مسبب بروز این خطا شود.

برای رفع این خطا کافیست از داخل cpanel وارد file manager شوید و فایل htaccess را باز کنید.
توجه داشته باشید که فایل htaccess یک فایل مخفی می باشد و برای دیدن آن در ابتدای ورود به file manager می بایست در کادر باز شده  گزینه show hidden files  را نیز فعال کنید .
وارد فایل  htaccess شوید و خطهایی که مربوط به تنظیمات php میباشند را حذف نمایید. این خط کدها با php_admin و یا php_flag اغاز میشوند.
در همین فایل ممکن است داشته باشید:
followSymlinks در این صورت آنرا به SymLinksIfOwnerMatch تغییر دهید.
همچنین اگر Options All در این فایل وجود داشت آنرا حذف نمایید.

اگر با این روش مشکل برطرف نشد یک درخواست پشتیبانی هاست خود ارسال نمایید.

لینک به ارسال

ارور 500 برای کامپوننت k2 به دلیل عدم فارسی سازی درست ان می باشد و دلیلش هم عدم همخوانی تاریخ شمسی با میلادی است، تو همین انجمن سرچ بزن فایل فارسی ساز بدون اشکال k2  رو پیدا میکنی

لینک به ارسال

برای من هم همین مشکل به وجود آمده است

یک کامپوننت ترجمه کردم

وقتی زبان مدیریت انگلیسی هست

کامپوننت درست است و من می توانم ویرایش بزنم

اما وقتی زبان مدیریت فارسی هست من نمی توانم ویرایش کنم

کامپوننت ویدئو را دارم استفاده می کنم

راه حل چیست ؟

لینک به ارسال

درود بر شما

راه حل اینه که زبان شمسی ان را درست کنید.

یا زبان مدیریت را روی انگلیسی قرار داده و استفاده کنید

لینک به ارسال

راه حل اینه که زبان شمسی ان را درست کنید.

چطوری درست کنم؟

لینک به ارسال

درود بر شما

راه کار کلی :

باید تاریخ افزونه شمسی شود.

عموما این موارد امکان دارد که یک هسته برای تولید تاریخ داشته باشند که شما باید ان را با توابع جوملا مجدد تغییر دهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...