رفتن به مطلب
amiresh

طراحی بنر فلش فوق حرفه ای در ازای ساخت قالب جوملا

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام من امروز یک ایده ای به ذهنم رسید و ایدم اینه که با هم تبادل دیزاین کنیم یعنی (من بنر فلش در هر سایزی که می خوایین می سازم و شما باسم قالب) ببینید مثلا یکی طراح قالب جوملاست و چند ساله سایت داره و باسه خودش بنر فلش حرفه ای نداره و نیاز به بنر فلش داره که اونم گرون باسش تموم می شه . حالا من نیاز به قالب جوملا دارم که نمی تونم از جای دیگه بگیرم یا مثلا می گیرم باسم گرون در می آید.

حالا هرکی دوست داره تا تبادل کنیم پ خ بده !

نمونه کار :

http://rozup.ir/up/khalkhalelm/Pictures/alinajafi-120-240.swf

http://rozup.ir/up/khalkhalelm/Pictures/alinajafi-468-60600168.swf

و اگه می خواهید نمونه کار بیشتر ببینید در گوگل سرچ کنید (خلخال دیزاین) تا بتونید نگاه کنید (آدرس سایتمو ننوشتم تا مدیران فکر نکنن که دارم تبلیغ می کنم)

ویرایش شده توسط amiresh

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

یه سوال : شما چجور قالبی نیاز برای طراحی دارید؟

چون من یه نگاهی به تعرفه های طراحی بنر فلش در سطح نت انداختم و طراحی ها بین 30 تا 100 بودند

هر دومان میدانیم که طراحی قالب مراحل زیادی داره و کار زیاد میبره پس یکم ناعادلانه است که بخواهیم با طراحی بنر فلش مقایسش کنیم

البته میدونم که طراحی بنر حرفه ای فلش هم کار میبره و سخته اما فکر نمیکنم به اندازه طراحی قالب باشه

به هرحال منتظر نظر دیگر دوستان هم در این زمینه باشید.

لینک به ارسال

ببینید می دونم طراحی قالب سخته ولی بنر فلش نیز باسه خودش کد نویسی هایی داره اگه رو بنر بالا راست کلیک کنی می بینی اسم طراح که منم رو می نویسه یا مثلا به بنر پایین نگاه کنید با آمدن موس روی آن یک صفحه باز میشه که اون خودش 2 صفحه کد نویسی داره

http://rozup.ir/up/khalkhalelm/Pictures/alinajafi.swf

درضمن من یک بنر نمی سازم که (من بنر رو تو 3 سایز 125*125_60*468 _ 240*120 و ....) که اونم به اختیار شما قرار می دم.

ببینید من psd قالب رو می دم فقط کد نویسی می خواد !!

امید وارم تا مشکلم حل بشه و بتونم باسه دوستام تو این سایت مفید واقع گردم

با تشکر

لینک به ارسال

شوربختانه در ایران تمامی فلش بنرها همانند هم هستند و بیشتر همه از روی یکی دو نفر پیروی کورکورانه کردند. در طراحی فلش بنر جدا از دانش فلش (که شما دارا هستید). نوآوری و داشتن ایده های نو بن مایه و شالوده کار است.

نمی خواهم بگویم که این کار خوب نیست شاید از دیدگاه طراحی فلش خوب باشد. ولی شوربختانه تکراری است اگر بنرهایی که طراحی می کنید همانند بنر نمونه باشد. به رای بنده چندان ارزشمند نیستند و نمی تواند در ازای طراحی پوسته باشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...