رفتن به مطلب
golbazi

استخدام کارآموز در دفتر جومینا(شیراز)

پست های پیشنهاد شده

خوش به حال شیرازی ها

با سلام

آقا هر جا می رفتیم می گفتند این امکانات فقط در تهران هست تهران متخصصی داره فلان چیز در تهران هست و ... همش تهران بود

خیلی خوشحال شدم گروه جومینا یک دفتر کار آن هم در پارک علم و فناوری تاسیس کرده خیلی فرصت استثنایی برای دوستان علاقه مند جومینایی در شیراز فراهم اومده حالا جومینایی ها هی باید بگن همه چیز در شیرازه ، دفتر جومینا در شیرازه، کلاس ها در شیرازه و ...

مهندس تهرانی واقعا تشکر از اینکه به فکر کاربران جوملایی در ایران هستید.

من به جای بچه های شیرازی بودم از شب قبل افتتاح در دم در دفتر جومینا جا رزرو می کردم

البته بیشتر افسوس می خورم اخه چرا در شهر های بزرگی مثل مشهد و ... این چنین امکاناتی نیست واقعا!

یک روز رفتم در سر یکی از کلای های جوملا که در یکی از آموزش گاه های مشهد بر گزار می شد استاد، بهتره بگیم آقایی که داشت تدریس می کرد واقعا افتضاح بود عملکرش توضیحاتش کاملا داغون

من خودم که تا حدی با جوملا آشنا هستم خجالت کشیدم واقعا

و گفتم این تاپیک رو بزنم چون واقعا جوملا و جومینا در ایران کاربران علاقه مند زیادی داره و می شود در شهر های بزرگ هم یک دفتر کار جومینا داشت!

واقعا سخت است اما شدنی

برای جناب آقای تهرانی عزیز و گروه جومینا آرزوی توفیق روز افزون دارم و بخاطر تلاش های واقعا مفید و تاثیر گذار از ایشان کمال سپاسگذاری را دارم

امید واردم بزودی در مشهد و شهر های بزرگ دیگر هم جومینا شروع به کار کند

تشکر و سپاس فراوان

azoj3a7d7c3rdh8u5m5a.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

اول به جومینا و مهندس تهرانی بابت این پیشرفت بزرگ تبریک میگم

و دوم این که امیدوارم که افتتاح دفتر پذیرش کارآموز در شیراز گام اولی در این راه باشه و در تمامی شهر های بزرگ ایران یک نفر به عنوان نماینده جومینا با کسب اجازه از مهندس تهرانی یک دفتر جذب کارآموز افتتاح کرده و تیم جومینا را در سراسر کشور گسترش داده و نامی کنیم البته الان هم جومینا در کشور شناخته شده است اما با اون روش پیشرفت بزرگی خواهد شد.

من خودم در اصفهان هستم و امیدوارم که چنین دفتری در شهر اصفهان تاسیس شود تا علاقه مندان بتوانند به آرزو هایشان برسند.

به امید پیشرفت روز افزون تیم جومینا و گسترش هرچه بیشتر جوملا در ایران توسط این تیم بزرگ.

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...