رفتن به مطلب
rpynco

در خواست کمک فوری از اساتید محترم درباره فرم ورود و ارتقای جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی اساتید محترم

بنده در حال طراحی یک وب سایت با جوملا 2.5 هستم(www.samak-sh.ir) چند سوال دارم؟

1.من در وب سایت خود یک فرم عضویت و ورود دارم که اولا وقتی کاربران ثبت نام میکنند در قسمت ورود اطلاعات کاربر ثبت شماره موبایل که برای بنده بسیار ضروری هست وجود ندارد؟چطور آن را اضافه کنم؟

2.وقتی ثبت کاربر تمام شد پیغامی میاید که ایمیل فعال سازی برای شما ارسال میشود و لی هیچ ایمیلی ارسال نمیشود؟چرا؟

3.در قسمت مدیریت کاربران وقتی وارد میشوم اسامی تمام کاربران ثبت شده را میبینم ولی نه میتوان آنها را فعال کرد و نه میتوان آنها را حذف کرد؟هر عملیاتی که انجم میدهم یک صفحه سفید خالی میآید.باید چکار کرد؟

4.بهترین راه برای معرفی وب سایت طراحی شده با جوملا به موتورهای جوستجو علی الاخصوص گوگل چیست؟

5.آیا ماژول یا کامپوننت بهتر و حرفه ای تری برای عضویت و ورود کاربران وجود دارد که جایگزین مورد فعلی سایت من شود؟

6.نسخه جوملا بنده 2.5.11.1 هست چطور آنرا به نسخه 2.5.19 ارتقاء دهم؟

7.نظر کلی خود را درباره وب سایت طراحی شد اعلام نمایید؟

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

1. پلاگین پروفایل کاربر را فعال کنید

2.در مدیریت از منوی سایت , تنظیمات کلی , سرور, تنظیمات ایمیل را انجام دهید. (لطفاً جستجو ... موجود است)

3.این را باید تست کرد. بیشتر به کانفیگ سرور و تنظیمات سایت بر می گردد

4.اول باید محتوا اضافه کرد. به تعداد بیشتر از 10 عدد برسد. سپس در سایت های مرتبط تبلیغ کرد و از طریق سایت های دیگه در موتور گوگل ثبت نام کرد

5. به نظرم پیش فرض خوبه ولی  AJAX Register هم خوب هست

6. مدیریت > افزونه ها > مدیریت افزونه > نصب از آدرس وب (درج لینک مستقیم) یا با استفاده از دکمه بروزرسانی خود جوملا!

لینک به ارسال

درود بر شما

1. پلاگین پروفایل کاربر را فعال کنید

2.در مدیریت از منوی سایت , تنظیمات کلی , سرور, تنظیمات ایمیل را انجام دهید. (لطفاً جستجو ... موجود است)

3.این را باید تست کرد. بیشتر به کانفیگ سرور و تنظیمات سایت بر می گردد

4.اول باید محتوا اضافه کرد. به تعداد بیشتر از 10 عدد برسد. سپس در سایت های مرتبط تبلیغ کرد و از طریق سایت های دیگه در موتور گوگل ثبت نام کرد

5. به نظرم پیش فرض خوبه ولی  AJAX Register هم خوب هست

6. مدیریت > افزونه ها > مدیریت افزونه > نصب از آدرس وب (درج لینک مستقیم) یا با استفاده از دکمه بروزرسانی خود جوملا!

با سلام مشکل ایمیل برطرف شد.

ولی مشکل فرم عضویت و ورود نه.

من دو سه روز دیگه باید سایتو تحویل بدم.کمکم کنید.

آدرس ورود سایت رو بدم شما میتونید چک بکنید.

با تشکر

لینک به ارسال

درود بر شما

در صورت تمایل برای من اطلاعات را پ.خ کنید تا بررسی کنم

موفق باشید

با سلام مشکل فرم ورود و ثبت نام هم با لطف شما و تلاش فراوان رفع شد.با آپدیت کردن جوملا به 2.5.19برطرف شد.

دو مشکل دارم

اول اینکه من وب سایت را با آموزش هایی که در اینترنت بود به موتور جستجوی گوگل معرفی کردم و لی بعد از حدود دوهفته هنوز خبری از وب سایت من در سرچ گوگل نیست.

مشکل دوم اینکه چون من از قالب آماده استفاده کردم خلیلی از قسمت های موجود در مدیریت جوملای من اضافی است که گیج کننده است و میترسم موارد اضافی را پاک کنم باید چکار کنم؟

مورد سوم در سایت من در صفحه اصلی روبروی آمار بازدید کنندگان مطلبی تحت عنوان توضیحاتی پیرامون محیط مرکز دارم که میخواهم قابل کلیک کردن نباشد یعنی لینک نداشته باشد چکار کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

اول اینکه من وب سایت را با آموزش هایی که در اینترنت بود به موتور جستجوی گوگل معرفی کردم و لی بعد از حدود دوهفته هنوز خبری از وب سایت من در سرچ گوگل نیست.

مشکل دوم اینکه چون من از قالب آماده استفاده کردم خلیلی از قسمت های موجود در مدیریت جوملای من اضافی است که گیج کننده است و میترسم موارد اضافی را پاک کنم باید چکار کنم؟

مورد سوم در سایت من در صفحه اصلی روبروی آمار بازدید کنندگان مطلبی تحت عنوان توضیحاتی پیرامون محیط مرکز دارم که میخواهم قابل کلیک کردن نباشد یعنی لینک نداشته باشد چکار کنم؟

با سلام

سوالات جدید بصورت تفکیک شده در تاپیکهای جدید و در بخش مرتبط با سوالتون !

از طرح سوالات متعدد در یک تاپیک و یا یک سوال در تاپیکهای متعدد ، خودداری فرمایید !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...