رفتن به مطلب
bardiajoon

بهم ریخته شدن صفحه ارسال مطلب جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیزم

یه مشکل واسه سایتم بوجود اومده که وقتی وارد ارسال مطلب جدید میشم همه چیز بهم ریخته میشه انگاری صفحه یونیکد نداشته باشه! یه همچین چیزی! ازش عکس گرفتم خواهش میکنم به تصویر پیوست نگاه کنید و اگه تجربه مشابهی دارید کمکی کنید قضیه برام حیثیتیه ایشالا بتونم جبران کنم

با احترام

post-28503-0-19573500-1399403241_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه نگاه به دیتابیست بنداز ببین فرمت جدول هات یا جدول همین قسمت به صورتutf8_general_cii هست یا خیر؟

لینک به ارسال

یه نگاه به دیتابیست بنداز ببین فرمت جدول هات یا جدول همین قسمت به صورتutf8_general_cii هست یا خیر؟

سلام آقای مهندس نیازاده

بله هست!

اصلاً تا دوروز پیش همه چیز درست بود خوده سایت هم درسته و مشکلی نداره من حتی بک آپ هارو ری إستور کردم ولی مشکل برطرف نشد

دیروز به دلایلی هاست ساسپند شد که بعد از مذاکره دوباره رفع ساسپندش کردن... ولی بعدش این مشکل بوجود اومد چند تا تیکت واسه پشتیبانی هاست گذاشتم گفتن موردی از سمت ما نیست.. حالا من داره ابروم میره تورو خدا اگه راهی به ذهنتون میرسه بهم بگین ممنون

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

پلاگین ادیتورتون فعاله؟

ادیتور پیشفرض را تغییر دهید و مجدد چک کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

پلاگین ادیتورتون فعاله؟

ادیتور پیشفرض را تغییر دهید و مجدد چک کنید

موفق باشید

سلام جناب مهندس فرحزادیان عزیز

ممنون از اینکه وقت میگذارید ایشالا هرچی از خدا میخواین بهتون بده

بله فعاله پلاگین رو چک کردم حتی JCE نصب کردم و بهش تغییر دادم افاقه نکرد

یه سرچ کردم راهکارایی داده بودن از قبیل جایگزین کردن یکسری کدها و ... انجام دادم بازم افاقه نکرد و چون ارور این بود:

Fatal error /libraries/joomla/html/editor.php line 268

خودم سطر 268 رو حذف کردم مشکل نسبتا برطرف شد ولی مشکل حادی وجود داره اینکه قسمت پایین صفحه یعنی گزینه ادامه مطلب و درج تصویر وجود نداره!!! :( 

یه دوستی که این مشکل رو داشته و برطرفش کرده گفته:

"براي رفع اين مشكل كافيه فقط ديتابيس مربوط به جداول پلاگين رو ايمپورت كرد. با اينكه ارور مربوط به اديتوره ،ولي اين مشكل ربطي به نوع و تنظيمات اديتور نداره بلكه علتش مشكل در ديتابيس هست."

من متوجه منظورش نشدم میشه شما ویا سایر دوستان عزیز تجربتون رو به ما بفرمائید؟

با احترام

لینک به ارسال

با سلام

اینگونه بهم ریختگی ها میتونه از دلایل مختلفی ناشی بشه . موارد زیر رو چک کنید :

انکودینگ فایل کانفیگ

اطمینان از درستی تنظیمات فایل کانفیگ

بررسی انکودینگ جداول دیتابیس بر مبنای utf8_general_ci

غیرفعال کردن یکی یکی الحاقات که ترجیحا" میبایست از پلاگینها شروع کنید البته با الحاقات اصلی هسته کاری نداشته باشید

اگر موارد فوق را انجام دادید و بازم نتیجه نگرفتید ابتدا یک بک آپ کامل از سایتتون تهیه کنید و سپس بسته خام جوملا که هم ورژن با نسخه فعلی جوملاتون باشه را روی جوملاتون اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا ، پوشه Installation را حذف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...