رفتن به مطلب
iman iman

مشکلی عجیب با مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده وقتی روی هاست قبلی که بودم برای امنیت بیشتر کامپوننت آر اس فایروال رو نصب کرده بودم و چون هاست قبلی اجازه فراخوانی از فایل php.ini رو می داد؛ آر اس فایروال هم جوملا رو از این روش استفاده می کردم که کامپوننت آر اس فرم انجامش می دهد.

الان اومدم روی هاست یک شرکت دیگه و متاسفانه این قابلیت فراخوانی از فایل "پی اچ پی" اینجا غیر فعال است و مدیر هاست هم قبول نکرد اون رو فعال کنه. حالا با مشکل عجیبی بر خوردم.

الان در قست مدیریت جوملا وقتی نام کاربری و رمز عبور را وارد می کنم عملاً فقط یک صفحه سفید دیده می شود. جالب اینکه این مشکل در مرورگر فایر فاکس است و مدیریت جوملا با اکسپلورر قدیمی که روی سیستم بود به راحتی باز می شه.

کامپوننت آر اس فایر وال را پاک کردم مشکل رفع شد. اما این کامپوننت خیلی با ارزشه و یه جورایی مجبورم ازش استفاده کنم. دوباره نسخه جدیدتر اون را از اول نصب کردم ولی دوباره همون مشکل.

حافظه کش هم خالی کردم ولی تفاوتی نداشت.

حتی وارد تنظیمات دیوار آتش آر اس فایروال شدم و تمام تنظیماتش را غیر فعال کردم و کش هم دوباره خالی کردم ولی فرقی نکرد و مشکل پا برجا بود.

فایل های php.ini در روت و پوشه مدیریت جوملا را هم پاک کردم و کش هم خالی کردم ولی فرقی نکرد

متاسفانه از دادن رمز و پسوورد معذورم ولی دوستان عزیزم در جومینا ممنون می شوم راهنایی بفرمایند.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشکل با غیر فعال کردن ماژول RSFirewall! Control Panel Module بر طرف شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...