رفتن به مطلب
مجید1400

کمک برای پیدا کردن این افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
بنده دنبال افزونه ای مانند شکل زیر می گردم

post-26368-0-95131900-1399049006_thumb.j
اگر کسی می دونه لطفا معرفی نماید یا بگید دقیقا باید دنبال چه افزونه ای بگردم، اگر مشابه این افزونه هم پیدا کردید معرفی کنید
فوری فوری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاید کاری که سایت راسخون انجام یه کم مشکل باشه تا با افزونه های آماده انجام داد

معمولا تبها دستی ایجاد میشن و یه مطلب خاص و یا یه مازول بصورت دستی اضافه میشه به تبها ولی فکر کنم شما منظورتون آخرین مطالب باشه و بصورت دستی

خوب چند تا افزونه هست که با یه کم دستکاری میتونید یه چیزی شبیه به سایت راسخون داشته باشید

از یه تب معمولی برای قالب اصلی استفاده می کنی و داخل هرکدوم از تبها یکی از ماژولهای زیر را قرار میدید

بهترین افزونه بنظر بنده roksprocket هست که قابلیت نمایش مطالب بر اساس نام،تاریخ،بازدید، نویسنده، مجموعه و ... را داره | قسمت RokSprocket Tabs - Right

دو نمونه زیر هم هستند که قابلیت right را دارند

http://demo.joomultra.com/extensions/ju-tabs.html

http://joomla-extensions.demo.joomlart.com/index.php/ja-tabs

موفق باشید

لینک به ارسال

بسیار عالی بود

یک سوال شما چه طوری این تب ها را پیدا کردید؟

چون دیدم سخت هست این قسمت از قالب را انتخاب کردم می خوام دقیقا شبیه اش را در بیارم

پس شما می فرمایید به صورت دستی خودم تب بسازم و بعد از آن یک ماژول بسازم؟

لینک به ارسال

با سرچ!!!!

شما بوسیله ماژول  roksprocket چند تا تب (tab-top) بسازید بعد داخل هر کدوم از تبها از همین ماژول استفاده کنید اما این بار (tab-right) را انتخاب کنید

شما ماژول شماره 1 را میسازید با تب بالا و سه تب، بعد سه ماژول دیگه ایجاد می کنید با تب راست، بعد هر کدوم از این سه ماژول را داخل یکی از سه تب مازول شماره 1 قرار میدید

فقط یه کم css بلد باشید می تونید چیزی شبیه به راسخون در بیارید

با این ماژول نیاز نیست چیزی دستی وارد شود گره امکان custom کردن تمام آیتمها را هم داره

"مطمئن نیستم ولی فکر کنم فقط روی قالبهای خود شرکت راکت تم که به وسیله گانتری طراحی شده کار کنه، باید تست کنی اگه نشد باید فریم ورک گانتری نصب کنید!!!!

دقیق نمی دونم روی جوملاتون نصب کنید و نتیجه اش را هم اینجا بگزارید"

موفق باشید

لینک به ارسال

تمام ویژگی هاش فعال نیست فقط چند تا ویژگی اش فعال است مثلا قسمت تب راست ش فعال نیست

چه طوری باید فریم ورک گانتری را نصب کنم؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من نصف قالبم را طراحی کردم نمی تونم تو فریم ورک گانتری بیارم، اصلا با این فریم ورک تا حالا کار نکردم

لینک به ارسال

با اون دوتای دیگه که معرفی کردم کار کن ببین بدردت می خوره یا نه!!!

لینک به ارسال

تونستم این ماژول

JA Tabs

را بگیرم

ولی هر کاری کردم نتونستم تب تو در تو ایجاد کنم

تونستم تب های جدیدترین ها پر بازدیدترین ها و پیشنهاد مارا فعال کنم ولی تب زیریش را هر کاری کردم نتونستم،

می خوام تب زیریش آخرین اخبار قرار بگیره که با کلیک روی تیتر اخبار یک قسمتی از متن نمایش داده شود

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پلاگین

JU Tabs

را وقتی فعال می کنم ارور می ده:

Warning: include(images/social.png) [<a href='function.include'>function.include</a>]: failed to open stream: No such file or directory in \plugins\system\jutabs\jutabs.php on line 1040

لینک به ارسال

تونستم این ماژول

JA Tabs

را بگیرم

ولی هر کاری کردم نتونستم تب تو در تو ایجاد کنم

تونستم تب های جدیدترین ها پر بازدیدترین ها و پیشنهاد مارا فعال کنم ولی تب زیریش را هر کاری کردم نتونستم،

می خوام تب زیریش آخرین اخبار قرار بگیره که با کلیک روی تیتر اخبار یک قسمتی از متن نمایش داده شود

احتمالا توی کدها یه جایی اشتباه شده دوباره تلاش کنید انشاالله درس میشه

یه کار دیگه هم می تونید بکنی یه ماژول جدید با تب راست ایجاد کنید، بعد به وسیله یه پلاگین که امکان نمایش ماژول را داخل مطلب میده، ماژول راست را داخل تبهای بالا فراخوانی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...