رفتن به مطلب
santana

تفاوتهای اصلی قالب های اورجینال و نال شده

پست های پیشنهاد شده

درود برشما.

توی انجمن جستجو کردم چند تا مطلب مرتبط هم مطالعه کردم اما پاسخ سوالم رو نگرفتم.

سوال اینه : من یه قالب خوب توی سایت http://www.rockettheme.com/ دیدم و میخام مستقیم از خود سایت خرید کنم.قیمتش هم حول و هوشه 60 دلاره. از طرفی این قالب رو توی یک پک )quick start  و source files( از سایت هایی که می زارن دانلود کردم بصورت free.  مشکلی هم نداشت رو لوکال نصب شد و چند تا افزونه می خاست که گشتم و پیدا کردم دانلود کردم و نصب کردم.

حالا می خام بدونم اگه من این پولو پرداخت کنم به راک تم و قالب روبگیرم قضیه لایسنس چیه؟ باید سالی یه بار شارژ شه و آیا اگه از راک تم بخرم توش افزونه ها نباشه من بخام از افزونه های مجانی که دانلود کردم روش نصب کنم به مشکل برمیخورم !!!

میشه یه رفیقی شسته رفته کامل بگه دقیقا چه فرقی داره از راک تم بخرم یا اون مجانی که دانلود کردم رواستفاده کنم . باتوجه به اینکه قالب راست چین هم داره و خوب سی اس اس اش هم کاستوم کردن که کاری نداره .درضمن من چند تا سایت روالان چند ساله از همین مجانی ها استفاده کردم و تا حالا که مشکل نداشتن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

علیک سلام

اول اینکه نسخه نال شده ممکنه مشکل امنیتی داشته باشه

یعنی اینکه ممکنه نالر یه باگ امنیتی داخل بسته بذاره و بعد سایت ه-ک بشه ( البته این فقط یه فرض است )

دوم خب کار پسندیده ای شاید نباشه چون اون شرکت زحمت کشیده به هر حال ، ولی من وقتی جویا شدم مراجع تقلید راجع به نرم افزار ها و تمام موارد نال و کرک شده گفتند اگه ایران با اون کشور قرار داد نداشته باشه ( مثل آمریکا ) استفاده از بسته نال یا کرک مشکل نداره

نسخه اورجینال یه سریال میده که احتمالا تک کاربره هستش یعنی فقط رو یه دامین نصب میشه و نیاز به تمدید سالانه یا هرچی دیگه نداره

افزونه ها اصولا در بسته نصبی نصب شده است و اصولا نیاز به دانلود نداره و شرکت های بزرگ مثل راکت تم از افزونه های انحصاری خودش تو طراحی هاشون بهره میبرن که این افزونه ها داخل سایتش به رایگان عرضه میشه

افزونه های دیگه هم اگه بخواین رایگان که اگه ارائه شده باشه مشکل نیست

و اگر هم تجاری باشه ممکنه نال شدش موجود باشه که بازم فرضیه باگ امنیتی واسش هست

با تمام این موارد اصولا ما ایرانی ها به نال و کرک خیلی عادت کردیم :D

لینک به ارسال

علیک سلام

اول اینکه نسخه نال شده ممکنه مشکل امنیتی داشته باشه

یعنی اینکه ممکنه نالر یه باگ امنیتی داخل بسته بذاره و بعد سایت ه-ک بشه ( البته این فقط یه فرض است )

دوم خب کار پسندیده ای شاید نباشه چون اون شرکت زحمت کشیده به هر حال ، ولی من وقتی جویا شدم مراجع تقلید راجع به نرم افزار ها و تمام موارد نال و کرک شده گفتند اگه ایران با اون کشور قرار داد نداشته باشه ( مثل آمریکا ) استفاده از بسته نال یا کرک مشکل نداره

نسخه اورجینال یه سریال میده که احتمالا تک کاربره هستش یعنی فقط رو یه دامین نصب میشه و نیاز به تمدید سالانه یا هرچی دیگه نداره

افزونه ها اصولا در بسته نصبی نصب شده است و اصولا نیاز به دانلود نداره و شرکت های بزرگ مثل راکت تم از افزونه های انحصاری خودش تو طراحی هاشون بهره میبرن که این افزونه ها داخل سایتش به رایگان عرضه میشه

افزونه های دیگه هم اگه بخواین رایگان که اگه ارائه شده باشه مشکل نیست

و اگر هم تجاری باشه ممکنه نال شدش موجود باشه که بازم فرضیه باگ امنیتی واسش هست

با تمام این موارد اصولا ما ایرانی ها به نال و کرک خیلی عادت کردیم :D

مرسی از پاسختون. با این فرض استفاده از همون دانلود رایگان ، کار راه می افته ! اما در مورد افزونه باید بگم که نه ، صراحتا روی سایت گفته بدون اکستنشن. من تنها نگرانیم این بود که این لایسنس که برای قالب می دن تاریخ دار باشه و بعد از یه مدت نیاز به تمدید داشته باشه. در مورد یک دامنه ای بودنش می خام بدونم پارک دومین ها رو هم شامل می شه یانه اون ربطی به قالب نداره و به تنظیمات هاست مربوطه؟

لینک به ارسال

پارک دومین که مربوط به هاست هستش که مثلا شما یه دامنه دارین که سایتتون روی اون سوار شده حالا میاین یه دامنه دیگه هم میدین تو تنظیمات هاست تا اون سایتتون با این دامنه هم باز بشه

یعنی یه سایت با مثلا 2 آدرس که در اصل شما فقط یه سایت دارین 

لینک به ارسال

من زنگ زدم بهشون و همه رو پرسیدم. لایسنس نیاز به تمدید نداره. اما بعد از یک سال دیگه اپدیت نمی شه نه قالب نه اکستنشن ها . بعدم اینکه پارک دومین ها دقیقا یک سایت محسوب می شن همونطور که فکر می کرم و دوست خوبمون هم اشاره کردن. اما مساله ساب دومین ها  متفاوت هست. یعنی هر ساب دومین یه سایت جدا حساب می شه و تمپلیت روش نصب نمی شه. یعنی اجازه ندارید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...