رفتن به مطلب
shahinbufaluo

مشکل نشان ندادن سایت در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان سایت من هر از گاهی در گوگل اول صفحه میاید ولی بعد از مدت 2 ماه دیگه عنوان سایت رو وقتی می نویسم می بینم در گوگل نیست حتی در صفحه 10 به بعد هم نیست مشکل از چیست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان سایت من هر از گاهی در گوگل اول صفحه میاید ولی بعد از مدت 2 ماه دیگه عنوان سایت رو وقتی می نویسم می بینم در گوگل نیست حتی در صفحه 10 به بعد هم نیست مشکل از چیست؟

سلام دوست من چند تا عامل هست که باید مدنظر قرار بدی .

اول اینکه اگه تو اکانت جیمیلت باشی جستجو به ترتیبی چیده میشه که شما بیشتر بهش توجه کردی نه اون طوری که برای همه نمایش داده میشه

دوم : اگر از این بابت نباشه و واقعا سایت شما تو گوگل میومده صفحه اول و الان دیگه نیست. باید توجه کنی که تغییرات داخل سایت می تونه  عامل این موضوع باشه مثلا من خودم کامپوننت

joomsef 

رو نصب کردم  و لینک هام رو سئو کردم اما چون لینک ها تازه تغییر کرده بود به ضررم شد و اینجور موقع ها باید این جور ضرر ها رو به جون خرید

در ضمن یه چیز دیگه هست و اون

Keyworddensity

هستش که درجه کلمات کلیدی میون متن رو تو سایتتش نشون میده . یعنی اگه اون کلمه کلیدی ای که مدنظرت هستش رو بیشتر تو سایتت استفاده کنی امکان اینکه اون صفحه تو صفحه اول گوگل بیاد تقریبا 70 درصد افزایش پیدا می کنه . 

سعی کن سایت رقیبات رو تو این زمینه بررسی کنی و سایت خودت رو براساس اونا تنظیم کنی .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...