رفتن به مطلب
mr100

لوگو

پست های پیشنهاد شده

سلام

در اين سايت ghabus-sms.ir

پايين صفحه برخي از مشتريان ما 4عدد لوگو است من تو مديريت رسانه ها  بخش لوگو عكس لوگو رو گذاشتم و ديده ميشه

ولي تو سايت نمياد بالا ميشه توضيح بديد بايد ديگه چكاركنم؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

من با چهار مرورگر مختلف تست کردم در هر مرورگر چهار لوگوی بیمه شما به درستی لود شده و قابل دیدن هستند.

لطفا دیتا و کش مرورگرتان را پاک کنید و دوباره سایت را لود کنید.

لینک به ارسال

آقا معين درسته مياد بالا ديده ميشه ولي من تو مديريت رسانه يك لوگو ديگه اضافه كردم نمياد تو سايت؟

اينو ميدونيد چطور ميشه درست كرد

لینک به ارسال

اگر میخواهید جای یک لوگو را با لگوی دیگر عوض کنید در همان مدیریت رسانه لوگوی جدید را با لوگوی قبلی و با همان اسم عوض کنید.

اما اگر میخواهید یک لگوی جدید اضافه کنید، اونطوری که من در سورس صفحتون دیدم احتمالا یک ماژول به نام headline deepest اگر نامش عوض نشده باشه دارید که باید به این ماژول رفته و این لوگوی جدید را معرفی کنید. 

لینک به ارسال

اگر میخواهید جای یک لوگو را با لگوی دیگر عوض کنید در همان مدیریت رسانه لوگوی جدید را با لوگوی قبلی و با همان اسم عوض کنید.

اما اگر میخواهید یک لگوی جدید اضافه کنید، اونطوری که من در سورس صفحتون دیدم احتمالا یک ماژول به نام headline deepest اگر نامش عوض نشده باشه دارید که باید به این ماژول رفته و این لوگوی جدید را معرفی کنید. 

پيدانكردم

لینک به ارسال

دوست عزیز در ماژولی که این تصویر رو مسیر دهی کردی باید یکجا داشته باشه که تعداد تصاویر را وارد کنی. باید از 4 به 5 تغییرش بدی که 5 تا لوگوی شما نمایش داده بشه . در ضمن تمام لوگو ها رو در مسیر
http://ghabus-sms.ir/images/logos/
قرار بده .
 با تشکر
یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز در ماژولی که این تصویر رو مسیر دهی کردی باید یکجا داشته باشه که تعداد تصاویر را وارد کنی. باید از 4 به 5 تغییرش بدی که 5 تا لوگوی شما نمایش داده بشه . در ضمن تمام لوگو ها رو در مسیر

http://ghabus-sms.ir/images/logos/

قرار بده .

با تشکر

یا علی

من براي ماژول كجا بايد برم؟

لینک به ارسال

من براي ماژول كجا بايد برم؟

باید وارد بخش مدیریت ماژول ها بشوید و ماژول مورد نظر را باز کرده و ویرایش کنید .

یا علی

لینک به ارسال

باید وارد بخش مدیریت ماژول ها بشوید و ماژول مورد نظر را باز کرده و ویرایش کنید .

یا علی

خب من نميدونم كدوم ماژول است

لینک به ارسال

خب من نميدونم كدوم ماژول است

دوست عزیز سلام

راستش من چک نکردم سایت شما رو اما فکر می کنم نام ماژول شما باید یک چیزی شبیه به این باشه : wk-slideset پس دنبال همچین چیزی باش .

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

راستش من چک نکردم سایت شما رو اما فکر می کنم نام ماژول شما باید یک چیزی شبیه به این باشه : wk-slideset پس دنبال همچین چیزی باش .

یا علی

تو بخش ماژول ها هستم ولي چيزي شبيع اين نيست اه اصلا نمي تونم با جوملا كاركنم

لینک به ارسال

تو بخش ماژول ها هستم ولي چيزي شبيع اين نيست اه اصلا نمي تونم با جوملا كاركنم

دوست عزیزم نمیدونم در این شرایط چجوری می تونم کمکت کنم اما اگر دوست داشتی می تونی نام کاربری و کلمه عبور مدیریت سایتت رو در پیغام خصوصی به من بدی تا برات درست کنم و بهت بگم چجوری می تونی در آینده تغییرات ایجاد کنی.

یا علی

ویرایش شده توسط computer_prospect

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...