رفتن به مطلب
mohammad_175

تشخیص هویت جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام من اشتباهی پلاگین تشخیص هویت جوملا رو غیر فعال کردم و اومدم بیرون الان نمی تونم وارد قسمت مدیریت بشم

ممنون میشم کمک کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از طریق دیتابیس فعال نمایید (قبلا نحوه فعال یا غیر فعال کردن... از این طریق توضیح داده شده)

قبل از کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

خودم پیدا کردم.

در phpmyadmin به دیتابیستون رفته و در جدول Extesions  آی دی 401 بنام plg_authentication_joomla رو باز کنید

و مقدار enabled رو که صفر شده به 1 تغییر بدید...

لینک به ارسال

سلام

می دونم پست قدیمیه اما به مشکل جدی خوردم.

من هم اشتباهی دو تا از پلاگین های جوملا رو غیرفعال کردم. دو تای اولی که تو لیست جوملای فارسی می یاد. اسمشون دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم یکیش احراز هویت جوملا بود.

بعد از اون دیگه نه می تونم وارد ادمین سایت بشم و نه پنل کاربری سمت کاربر

از دیتابیس هم رفتم و در جدول Extesions  آی دی 401 بنام plg_authentication_joomla رو باز کردم و مقدار enabled رو که صفر بود به 1 تغییر دادم. اما باز هم همچنان مشکل ورود به سایت دارم/

مشکل زمانی حادتر شد که رفتم و از یکی از بک آپ های قدیمیم جدول Extesions  رو برداشتم و تو دیتابیس فعلیم اینسرت کردم. یعنی تنظیمات تمام پلاگین ها به حالت ماه گذشته که سایت در سلامت کامل بود برگشت. اما باز هم مشکل پابرجاست و نمی تونم وارد سایت بشم

کسی می تونه راهنماییم کنه؟

ممکنه تو بخش تنظیمات پلاگین ها، چیزی رو غیرفعال کرده باشم که خارج از جدول Extesions  ذخیره می شه؟؟؟

متاسفانه چون تو این یک ماه دیتای زیادی به سایت تزریق کردم امکان برگردوندن کامل دیتابیس قدیم رو ندارم و فقط جدول Extesions   رو برگردوندم

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
بر 10/28/2019 at 23:38 , bartar گفت:

سلام

می دونم پست قدیمیه اما به مشکل جدی خوردم.

من هم اشتباهی دو تا از پلاگین های جوملا رو غیرفعال کردم. دو تای اولی که تو لیست جوملای فارسی می یاد. اسمشون دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم یکیش احراز هویت جوملا بود.

بعد از اون دیگه نه می تونم وارد ادمین سایت بشم و نه پنل کاربری سمت کاربر

از دیتابیس هم رفتم و در جدول Extesions  آی دی 401 بنام plg_authentication_joomla رو باز کردم و مقدار enabled رو که صفر بود به 1 تغییر دادم. اما باز هم همچنان مشکل ورود به سایت دارم/

مشکل زمانی حادتر شد که رفتم و از یکی از بک آپ های قدیمیم جدول Extesions  رو برداشتم و تو دیتابیس فعلیم اینسرت کردم. یعنی تنظیمات تمام پلاگین ها به حالت ماه گذشته که سایت در سلامت کامل بود برگشت. اما باز هم مشکل پابرجاست و نمی تونم وارد سایت بشم

کسی می تونه راهنماییم کنه؟

ممکنه تو بخش تنظیمات پلاگین ها، چیزی رو غیرفعال کرده باشم که خارج از جدول Extesions  ذخیره می شه؟؟؟

متاسفانه چون تو این یک ماه دیتای زیادی به سایت تزریق کردم امکان برگردوندن کامل دیتابیس قدیم رو ندارم و فقط جدول Extesions   رو برگردوندم

لطفا راهنمایی کنید

لطفا دسترسی جوملاتونو ارسال کنین بررسی کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...