رفتن به مطلب
raspin

مشکل در وصل شدن به دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

من برای نصب جوملا دچار مشکل شدم . مشکل دیتا بیس رو میگیره ومیگه نمیتونه به دیتابیس وصل بشه . من میخوام جوملا رو بر روی local host نصب کنم با برنامه  xampp   . توی پست های دیگه هم چند تا راه برای رفع این مشکل نوشته بود ولی بدرد من نخورد . خواهش میکنم هر کی میدونه این مشکل به خاطر چیه راهنمایی کنه . 3 روز درگیر این موضوع هستم هنوز نتونستم جوملا رو نصب کنم . مرسی 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به فروم جومینا خوش آمدید دوست عزیز

مطمئن هستید که اطلاعات اتصال (نام کاربری و کلمه عبور) پایگاه داده رو درست وارد میکنید؟ چون معمولا مشکل از این دو مورد هست، پایگاه داده رو دستی ایجاد کردین یا فقط اسمشو تو این مرحله وارد میکنید؟

لینک به ارسال

سلام

به فروم جومینا خوش آمدید دوست عزیز

مطمئن هستید که اطلاعات اتصال (نام کاربری و کلمه عبور) پایگاه داده رو درست وارد میکنید؟ چون معمولا مشکل از این دو مورد هست، پایگاه داده رو دستی ایجاد کردین یا فقط اسمشو تو این مرحله وارد میکنید؟

ممنون دوست عزیز مشکلم حل شد . نام کاربری رو اشتباه وارد میکردم !

لینک به ارسال

سلام من با جوملا وب سایت طراحی مردم و سایتم رو local هست الان که میخوام دو باره سایتم رو از روی local باز کنم با این مشکل مواجه شدم یعنی این پیغام رو میده 

Database connection error (3): Could not connect to databaseDatabase connection error (3): Could not connect to database

و سایتم نشون داده نمیشه. نمیدونم چی شد که برقراری با , بانک اطلاعاتی رو error میده ایا راهی برای درست شدنش وجود داره یا اینکه این همه زحمتم به باد رفت باید پاکش کنم و از اول سایت طراحی کنم؟

لینک به ارسال

mysql ومپ سرور تون درست Run نشده باید مشکل رو در سایت های خارجی بررسی کنید.

من خودم به شخصه Ampps رو پیشنهاد می کنم خیلی نرم افزار خوبیه از ومپ و زمپ هم بیشتر ازش راضی بودم

لینک به ارسال

سلام من با جوملا وب سایت طراحی مردم و سایتم رو local هست الان که میخوام دو باره سایتم رو از روی local باز کنم با این مشکل مواجه شدم یعنی این پیغام رو میده 

Database connection error (3): Could not connect to databaseDatabase connection error (3): Could not connect to database

و سایتم نشون داده نمیشه. نمیدونم چی شد که برقراری با , بانک اطلاعاتی رو error میده ایا راهی برای درست شدنش وجود داره یا اینکه این همه زحمتم به باد رفت باید پاکش کنم و از اول سایت طراحی کنم؟

اتصال وب my sql  برقرار شده و ایکونش سبز هست؟؟؟

فایل  config رو چک کنید یوزر رو root باشه بدون پسورد و ام دیتا بیس مربوطه در محل مناسب هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...