رفتن به مطلب
H@medVPN

مشکل در ارتباط با جوملا و هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان

من یک مدتی هست که کار با جوملا رو آغاز کردم و یخواستم سایتی رو بزنم

برای این کار از سایت 5gig.ir یک هاست مجانی گرفتم برای تست همه کارها رو کردم و جوملا 1.6 رو هم روش آپلود کردم و بعد با Warpserver v2 هم همه ی کار ها رو انجام دادم و جوملا رو هم نصب کردم

این سایت من هستش

softpc.5gig.ir

مشکل من:

اینه که دارم با مدیریت محتوا با جوملا کار میکنم ولی هیچ تغییری در سایتی که من از اونجا هاست گرفتم و آدرس رو براتون گذاشتم نمیبینم

لطفا اگر میشه راهنمایی کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزيز

در ابتدا بگم كه براي اينكه بخواهيد سيستم شما نمايش داده شود ابتدا default.php و .htaccess را از قسمت public_html پاك كنيد تا آدرس جوملاي شما نمايش داده شود.

و يك پيشنهاد چون تازه ميخواهيد با جوملا كار كنيد ، پيشنهاد ميكنم كه به جاي اينكه با جوملا 1.6 كار كنيد با جوملاي 2.5 كار كنيد.

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز

در ابتدا بگم كه براي اينكه بخواهيد سيستم شما نمايش داده شود ابتدا default.php و .htaccess را از قسمت public_html پاك كنيد تا آدرس جوملاي شما نمايش داده شود.

و يك پيشنهاد چون تازه ميخواهيد با جوملا كار كنيد ، پيشنهاد ميكنم كه به جاي اينكه با جوملا 1.6 كار كنيد با جوملاي 2.5 كار كنيد.

با سلام

من این دو تا رو پاک کردم ولی با پاک کردن این دو تا ببینید سایته اینطوری شده softpc.5gig.ir

اما دوباره کلا جوملا رو روی warmp نصب کردم قضیه ی مدیریت صفحه رو بهم داده جولا ببینید این پیشنمایش صفحه هستش

دقیقا هر تغییری که توی مدیریت محتوای جوملا انجام میدم توی عکسی که گذاشتم اعمال میشه و مشکلی ندارم ولی من میخوام این تغییرات رو توی سایت خودم  softpc.5gig.ir اعمال بشه چطور باید این کار رو انجام بدم که از طریق جوملا هر تغییری که توی اون میدم توی سایت خودم اعمال بشه

ممنون میشم جواب بدید

a-11.png

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما کتاب آموزشی جوملا 2.5 رو مطالعه کنید و با همون 2.5 شروع کنید

اگر مراحل نصب رو روی هاست خودتون هم مرحله به مرحله درست انجام بدین تغییرات اونجا هم اعمال میشه، مگر اینکه هاست رایگانتون مشکل ساز باشه که بعید میدونم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوست عزیز شما کتاب آموزشی جوملا 2.5 رو مطالعه کنید و با همون 2.5 شروع کنید

اگر مراحل نصب رو روی هاست خودتون هم مرحله به مرحله درست انجام بدین تغییرات اونجا هم اعمال میشه، مگر اینکه هاست رایگانتون مشکل ساز باشه که بعید میدونم

ممنون دوست گرامی

من جوملا 2.5 رو گرفتم میخواستم بدونم از طریق خود هاست با پسوند Zip اون را آپلود کنم مشکلی نیست؟؟

4-110.png

یا حتما باید با Filezilla آپلودش کنم

ممنون

ویرایش شده توسط H@medVPN

لینک به ارسال

سلام

موردی نداره به هر روشی تونستید آپلود کنید

بازم پیشنهاد میکنم مرحله به مرحله با کتاب آموزشی جوملا 2.5 جومینا مراحل رو طی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...