رفتن به مطلب
masoudadm

وجود نمایش عضو در گروه کاربران ارشد در صورتی که تنها یک کاربر مدیر ارشد وجود دارد

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

من با یه مورد برخوردم و اونم اینه که من در بخش users > گروه ها می بینم که تعداد اعضای موجود در بخش کاربران ارشد 7 تا هست در صورتی که در بخش کاربران فقط یک کاربر وجود دارد! آیا من ه-ک شدم؟ چه طور میتونم باقی یوزرها رو ببینم و احیانا مسدودشون کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام

من با یه مورد برخوردم و اونم اینه که من در بخش users > گروه ها می بینم که تعداد اعضای موجود در بخش کاربران ارشد 7 تا هست در صورتی که در بخش کاربران فقط یک کاربر وجود دارد! آیا من ه-ک شدم؟ چه طور میتونم باقی یوزرها رو ببینم و احیانا مسدودشون کنم؟

جوملا رو تازه نصب كرديد و اين مسئله رو ديديت و يا اينكه نه سايت فعال بوده و اخيرا با اين مشكل رو به رو شدي؟

لینک به ارسال

جوملا رو تازه نصب كرديد و اين مسئله رو ديديت و يا اينكه نه سايت فعال بوده و اخيرا با اين مشكل رو به رو شدي؟

سه روزه سایت رو راه انداختم و امروز تصادفی نگاه کردم، متوجه شدم

لینک به ارسال

با سلام

در قسمت مدیریت کاربران ، دکمه تنظیمات را بزنید و ببینید گروه ثبت نامی پیشفرض روی چه گروهی قرار دادید

آیا کاربران جدید هستند یا از قبل بودند و تغییر گروه پیدا کردند ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

در قسمت مدیریت کاربران ، دکمه تنظیمات را بزنید و ببینید گروه ثبت نامی پیشفرض روی چه گروهی قرار دادید

آیا کاربران جدید هستند یا از قبل بودند و تغییر گروه پیدا کردند ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

عضویت جدید غیر فعال هست. در قسمت مدیریت فقط یک کاربر ارشد رو نشون میده ولی در بخش گروه ها میزنه که 7 نفر عضو بخش مدیریت ارشد هستند. یوزرها رو هم از بخش phpmy admin که نگاه کردم فقط همون یه یوزر ارشد وجود داشت. آیا امکان داره که مثلا ماژول یا کاپوننتی این کار ر. انجام داده باشه؟ البته من فقط jguard رو نصب کردم. 

لینک به ارسال

سه روزه سایت رو راه انداختم و امروز تصادفی نگاه کردم، متوجه شدم

خب چون جديدا سايت رو راه اندازي كرديد و احتمالا از بسته نصبي هم استفاده كرديد شما كه شايد مشكل در ديتابيس اون بسته نصبي وجود داشته ، اگر تغييرات خاصي در سيستم جوملا نداشتيد ميتونيد دوباره جوملا رو نصب كنيد (بسته نصبي مناسب) اما در صورتي كه تمايل به نصب دوباره نداريد ميتوانيد به تمامي تيبل ها در جدول Users رو از داخل ديتابيس پاك كنيد البته به جز يوزرهايي كه خودتون ثبت و فعال كرديد.

نكته قبل از هر كاري پشتيبان گيري فراموش نشه

لینک به ارسال

سلام

عضویت جدید غیر فعال هست. در قسمت مدیریت فقط یک کاربر ارشد رو نشون میده ولی در بخش گروه ها میزنه که 7 نفر عضو بخش مدیریت ارشد هستند. یوزرها رو هم از بخش phpmy admin که نگاه کردم فقط همون یه یوزر ارشد وجود داشت. آیا امکان داره که مثلا ماژول یا کاپوننتی این کار ر. انجام داده باشه؟ البته من فقط jguard رو نصب کردم.

با سلام

هر کاربری که در دیتابیس ثبت میشه یک رکوردی در جدول users براش ایجاد میشه و یک شناسه هم در ستون id بطور خودکار براش ایجاد میشه

اما این تنها جدولی نیست که اطلاعات کاربر در اون ثبت میشه و مشکل اصلی هم از زمانی براتون ایجاد شده که حذف کاربران بطور دستی انجام شده و فقط از جدول users کاربر رو حذف کردید و اطلاعات در سایر جداول باقی مونده و اون چیزی که تو مدیریت جوملا میبینید کم نشده برای اینه که باقی اطلاعات هنوز وجود دارند

به فراخور هر id در جدول users یک رکورد هم در جدول user_usergroup_map ایجاد میشه که ستون user_id آن معادل ستون id در جدول users است

کافیست این جدول رو بررسی کنید و رکوردهایی که با جدول users مطابقت ندارند را حذف کنید ، مشکل حل میشه

قبل از کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...