رفتن به مطلب
mehremihan

ایندکس کردن تگ های سایت در گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز

دوستان همانطور که می دونید در وردپرس با استفاده از افزونه های مثل

google xml sitemap

میشه تگ ها رو به لیست نقشه سایت اضافه کرد و در نتیجه تگ ها به عنوان صفحه های جداگانه در گوگل ایندکس می شوند

در جوملا 1.5 آیا امکان اضافه کردن تگ ها و کلمات کلیدی به نقشه سایت هست ؟

آیا اصلا در جوملا میشه کاری کرد که کلمات کلیدی در گوگل ایندکس شود ؟

اگر امکان چنین کاری هست لطفا افزونه و روشی برای اینکار ارائه دهید .

در افزونه xml sitemap جوملا امکان چنین کاری نیست

آیا افزونه نقشه سایت دیگری هست که بشه باهاش کاری کرد که تگ ها در گوگل ایندکس بشه ؟

من سایتهای وردپرسی رو با سایت خودم که حدود 3000 مطلب دارم مقایسه کردم ورودی گوگل اونها با اینکه 500 مطلب دارن به اندازه من هست و دلیلش هم ایندکس تگ هاشون هست

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

این مشکل خیلی از ما جوملایی ها هست و من خودم بارها تصمیم گفتم از جوملا دل بکنم ولی دردسرهای انتقال به وردپرس بیشتر هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز

دوستان همانطور که می دونید در وردپرس با استفاده از افزونه های مثل

google xml sitemap

میشه تگ ها رو به لیست نقشه سایت اضافه کرد و در نتیجه تگ ها به عنوان صفحه های جداگانه در گوگل ایندکس می شوند

در جوملا 1.5 آیا امکان اضافه کردن تگ ها و کلمات کلیدی به نقشه سایت هست ؟

آیا اصلا در جوملا میشه کاری کرد که کلمات کلیدی در گوگل ایندکس شود ؟

اگر امکان چنین کاری هست لطفا افزونه و روشی برای اینکار ارائه دهید .

در افزونه xml sitemap جوملا امکان چنین کاری نیست

آیا افزونه نقشه سایت دیگری هست که بشه باهاش کاری کرد که تگ ها در گوگل ایندکس بشه ؟

من سایتهای وردپرسی رو با سایت خودم که حدود 3000 مطلب دارم مقایسه کردم ورودی گوگل اونها با اینکه 500 مطلب دارن به اندازه من هست و دلیلش هم ایندکس تگ هاشون هست

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

این مشکل خیلی از ما جوملایی ها هست و من خودم بارها تصمیم گفتم از جوملا دل بکنم ولی دردسرهای انتقال به وردپرس بیشتر هست

دوست عزیز میتونی ازافزونه تورتگ فارسی که مخصوص کلمات کلیدی هستش استفاده کنی .تورتگو جستجوکنی پیدامیکنی

لینک به ارسال

دوست عزیز میتونی ازافزونه تورتگ فارسی که مخصوص کلمات کلیدی هستش استفاده کنی .تورتگو جستجوکنی پیدامیکنی

با تشکر از شما دوست عزیز

اما من این افزونه رو سرچ کردم ولی برای جوملا 1.5 پیدا نکردم ممنون میشم اگر لینکی چیزی دارید لطف بفرمایید

سوال اینجاست که آیا تور تگ که کلید واژه ها رو می سازه و ... باعثمیشه این تگ ها توی نقشه سایت بیان و توی گوگل هم ثبت شن ؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گویا سایت خود جومینا افزونه ای با نام

rfcloud

هم معرفی کرده که البته نمی دونم کار ما رو راه بندازه یا که خیر

ولی لینکش مشکل داشت اگر کسی همون افزونه داره لطف کنه جایی آپلود کنه ما برداریم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام

در کامپوننت جوملا تگ چگونه باید تگ ها رو در صفحه اصلی پنهان کرد جوری که در ادامه ی مطلب باشه ولی در صفحه اصلی نباشه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...