رفتن به مطلب
mahdikp

مشکل بعد از نصب قالب جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده قالبی رو نصب کردم و بعد از نصب هیچ مشکلی نداشتم جز اینکه وارد هر مطلبی که میشم بالای مطلب خطای زیر را مینویسه:

The article template (/templates/template name/html/com_content/article/default.php) doesn't have afterDisplayContent event!

مشکل از چیست؟

باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

بنده قالبی رو نصب کردم و بعد از نصب هیچ مشکلی نداشتم جز اینکه وارد هر مطلبی که میشم بالای مطلب خطای زیر را مینویسه:

The article template (/templates/template name/html/com_content/article/default.php) doesn't have afterDisplayContent event!

مشکل از چیست؟

باتشکر

قالبتون دانلود رایگان هست یا خرید کردید؟

لینک به ارسال

سلام

در مسیری که گفته در فایل default.php کد زیر رو درفایل اضافه کنید

<?php echo $this->item->event->afterDisplayContent; ?>

البته ببینید همچین کدی هست یا نه، احتمالا نباشه

لینک به ارسال

سلام

در مسیری که گفته در فایل default.php کد زیر رو درفایل اضافه کنید

<?php echo $this->item->event->afterDisplayContent; ?>

البته ببینید همچین کدی هست یا نه، احتمالا نباشه

سلام رامین جان

بنده این کد را اضاف کردم و دیگر مطلب را اصلا نشان نمی داد.

؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

از فایلی که در مسیر خطا مشخص بود ( default.php ) یک کپی تهیه کنید و سپس حذفش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

از فایلی که در مسیر خطا مشخص بود ( default.php ) یک کپی تهیه کنید و سپس حذفش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

جناب آقای صفرعلی درست گفتند. من فایل را حذف کردم و مشکل حل شد. یک کار دیگر هم میشه انجام داد و ان هم کپی کردن همین فایل از یک قالب دیگر به داخل آن آدرسه.

باز هم تشکر از آقای صفر علی و بقیه دوستان

موفق باشید

حق یارتون باشه

لینک به ارسال

سلام

بله با حذف که مطمئنا درست میشه، ولی در هر قالب این فایل معمولا بصورت اختصاصی ایجاد میشه و اگر حذف و یا جایگزینش کنید به احتمال زیاد تغییرات مشهودی در سایت و قسمت مقالات خواهید دید

لینک به ارسال

با سلام

رامین جان شما درست میگید و بنده هم اینو میدونستم و برای همین بود که گفتم ابتدا یک کپی تهیه کنند که اگر قالب بیش از حد دچار تغییرات شد امکان بازگشت و دیباگ مجدد وجود داشته باشد

در هر صورت راه حل شما هم درسته ولی اینکه حالا در چه حد تغییرات داده باشند برخی مواقع شاید خیلی هم مهم نباشه برای همین بود که اول رفتم سراغ راه حل ساده تر :) و بعد در ادامه راه حل شما رو هم بررسی میکردیم

یک کار دیگر هم میشه انجام داد و ان هم کپی کردن همین فایل از یک قالب دیگر به داخل آن آدرسه

اینکار همیشه هم نمیتونه درست باشه . باید دید بر چه اساس تغییرات ایجاد شده ، چرا که ممکن است استایلهای جدیدی و یا موارد دیگری تعریف کرده باشند که در آنصورت میبایست فایلها و کدهای css را هم استخراج کنید وگرنه نتیجه مطلوب نخواهید گرفت

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

سلام برادر

رامین جان شما درست میگید و بنده هم اینو میدونستم...

بله عزیز مطمئنا همینطوره، منتهی موارد رو گفتم شاید به درد دوستان مبتدی بخوره ^_^

ارادت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...