رفتن به مطلب
faezehtaghaddosi

مشکل در کد جاوای پلاگین تب ساز(taber)

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

اگه بخوام تبی که در جوملا روی ماژول دستی ساختم علاوه بر محتوای تکست یا تصویر درون تب که میشه لینک کرد به ادرس خارجی،خود عنوان تب هم لینک به یک ادرس خارجی بدم.

بنده با راست کلیک کردن و انتخاب گزینه inspect element  از موزیلا به تصویر زیر رسیدم"

94138819484717874238.pngحالا اگه بخوام بجای لینک درون href  که null  هست ،ادرس دلخواه خودم بنویسم باید کجا رو ویرایش کنم؟؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

خودتان این تب را بصورت دستی نوشتید اما نمی توانید ویرایشش کنید؟

ببینید من ماژول دستی ساختم.بعد با استفاده از نصب پلاگین تب ساز روی ماژول اچ تی ام ال ام تب گذاشتم.حالا میخوام رو تب هام لینک بزارم.ولی نمیدونم کجا باید برم.به کدش که نگاه میکنم جاوا هست.اخه فکر کنم پلاگینی که نصب کردم با جاوا نوشته شده.تو مدیریت  وسی اس اس پلاگین هم رفتم اما ندیدم

لینک به ارسال

درود بر شما

چند حال وجود دارد

امکان دارد تمامی کدهای html را با مان جاوا نوشته باشد یا امکان دارد بصورت دستی کدهای html را نوشته باشد

شما باید پلاگین را ویرایش کنید که نیاز دارید jquery و php بدانید

لینک به ارسال

درود بر شما

چند حال وجود دارد

امکان دارد تمامی کدهای html را با مان جاوا نوشته باشد یا امکان دارد بصورت دستی کدهای html را نوشته باشد

شما باید پلاگین را ویرایش کنید که نیاز دارید jquery و php بدانید

با جاوا نوشته شده.اما مطابق تصویری که فرستادم من چنین قسمتی از کد رو نمیتونم ببینم..وارد ویرایش پلاگین شدم اما بر اساس inspect element که نشون داده href نمیبینم که به جای اینکه نال نوشته شده ادرس دلخواه خودمو بنویسم/

لینک به ارسال

درود بر شما

خوب اینطوری هایی که فکر می کنید نیست.

در پلاگین یک خط کد می نویسید که می تواند 10 بار تکرار شود اگر شما ان خط کد هم تغییر بدید برای همه تب ها تغییر می کند

بنده پیشنهاد می کنم اگر از کدهای جاوایی که در نت قرار دارد استفاده کنید می تونید بهتر می تونید روی تب ها ویرایش داشته باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...