رفتن به مطلب
ostadshams

نشان دادن کد خطای زبان بر روی تمام صفحات

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

دوستان دو سه روزی میشه که روی تمام صفحات سایتم این خطا رو می نویسه

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/ermespc/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 100

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/ermespc/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 103

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/ermespc/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 831

و این خطا هم در ادامه

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/ermespc/public_html/libraries/joomla/language/language.php on line 834

Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /home/ermespc/public_html/libraries/joomla/language/language.php on line 856

ممنون میشم کمک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

نمایش خطا را در تنظیمات کلی غیر فعال کنید

مدیریت هاستینگ شما چندتا تغییر در تابع های سرور داده این مشکل بوجود اومده

لینک به ارسال

دوست عزیزم

از اینکه وقتتون رو گذاشتین برای جواب دادن ممنونم

مشکل اینجاست وارد قسمت مدیریت نمی تونم بشم و از وقتی که این مشکل پیش امده یوز رو پسورد ادمین کار نمیکنه

توی phpmyadmin هم رفتم و رمز رو درست کردم اما باز هم نشد

لینک به ارسال
ostadshams، در تاریخ 15 Feb 2014 - 7:13 PM گفته است:

دوست عزیزم

از اینکه وقتتون رو گذاشتین برای جواب دادن ممنونم

مشکل اینجاست وارد قسمت مدیریت نمی تونم بشم و از وقتی که این مشکل پیش امده یوز رو پسورد ادمین کار نمیکنه

توی phpmyadmin هم رفتم و رمز رو درست کردم اما باز هم نشد

سلام دوست عزیز

نسخه سرور php  رو تغییر کرده 

از کنترل پنل سی پنل از گزینه PHP Selector یک نسخه پایینتر php مانند 5.2 رو انتخاب کنید درست میشه

لینک به ارسال

Warning: require_once(/home1/animatio/public_html/administrator/components/com_j2store/library/popup.php): failed to open stream: No such file or directory in /home1/animatio/public_html/plugins/system/j2store/j2store.php on line 33

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home1/animatio/public_html/administrator/components/com_j2store/library/popup.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home1/animatio/public_html/plugins/system/j2store/j2store.php on line 33

برای فروشگاه پاک کنم وفروشگاه جدید نصب کنم کلا admin وارد شدم این اخطار میده باید چمار کنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...