رفتن به مطلب
saeed jalilvand

ایجاد کاربران خصوصی

پست های پیشنهاد شده

سلام 
سایت من مربوط به پخش و فروش اینترنتی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و شیمیاییه.سوالم اینه که آیا میتونم کاربرانم رو در دو دسته عمومی و خصوصی(داروخانه ها)تعریف کنم تا از فروش داروهایی که نیاز به نسخه پزشک دارند به عموم جلوگیری کنم و فقط داروخانه ها با شناسه مخصوص قادر به سفارش دادن داروهای شیمیایی باشند.اگه امکان پذیره لطفا راهنماییم کنید چه طور این کارو بکنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

میتونید دو تا سطح دسترسی و دو تا گروه ، برای کاربران عمومی و خصوصی ایجاد کنید . بعد در مدیریت کاربران تنظیم کنید که کاربرانی که ثبت نام میکنند بطور پیشفرض در گروه کاربران عمومی قرار بگیرند . برای کاربران خصوصی ازشون بخواهید به جای ثبت نام در سایت ، فرمی رو براتون تکمیل کنند و با اطلاعاتی که مورد نظرتون هست یه اکانت خودتون براشون ایجاد کنید و در گروه کاربران خصوصی قرارشون بدید بعد هم اطلاعات اکانتشون رو براشون ایمیل کنید تا بعدا" با اون اطلاعات بتونند لاگین کنند

بعد از این هر کاربری که بهتون درخواست بده از روی گروهش متوجه میشید جزء کدوم دسته است

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...