رفتن به مطلب
novinfard

قالب فارسی خبر روز

پست های پیشنهاد شده

این قالب برای سایت های خبری مناسب می باشد و تقریبا سال پیش فارسی کردم.

اين قالب در سه رنگ و داراي امکان نمايش تاريخ روز به صورت شمسی مي باشد. همچنين مي توانيد يک خبر مهم را در بالا قرار دهيد که در تنظيمات قالب قابل ويرايش است.

[align=center]

اطلاعات بیشتر و دانلود قالب

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

جناب نوین فرد لطفا قوانین رو یک بار دیگر مطالعه کنید :exclamation: لطفاً اصلا دوست ندارم به شما تذکر بدم ، چون میدونم حتما قوانین رو مطالعه کردید و حتما این قانون از یادتون رفته .

قانون شماره 6) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید. اما در عین حال گذاشتن لینک وبسایت بصورت لینک ، پسورد فایل و غیره خلاف قوانین می باشد.گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت اما در صورتی که از نظر مدیر تبلیغ محسوب شود با کاربر خاطی برخورد خواهد شد

دمو قالب

دانلود از سایت آپادانا

با تشکر از شما

یا علی

لینک به ارسال

اطلاعات قالب و لینک دانلود در لینک قرار داشت .

گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت.

از نظر من تبلیغ نیست. چون فقط لینک یک مطلب خاص را دارای اطلاعات لازم برای کاربر بود را ارائه دادم و از این پس نیز به همین روال قرار دادم همان طور که در تمامی فروم های جوملا فارسی به همین شکل قرار می دهم. متاسفانه از به دلیل مشغله کاری قادر به کاستومایز برای فروم های مختلف نیستم.

در صورتی که با این شیوه مشکلی دارید می توانید حساب کابری مرا حذف کنید.

از همان سال های اولین نسخه های جوملا 1x هدف من گسترش جوملا فارسی است، اهداف انجمن جومینا را نیز در همین راستا می بینم، در نتیجه برعکس تمامی گروه ها مانند جومفا میترا جی پرشین مامبو و ... در کنار مدیریت های مختلف در تیم های مختلف در تمامی انجمن ها حضور فعال و همیشگی داشتم و دارم و به حضور تک قطبی عادت ندارم، چون عقیده دارم جوملا متعلق به پیشبرد جامعه بشریت و جامعه فناوری اطلاعات است و جوملا فارسی بخشی از این جامعه بزرگ علمی.

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

جناب نوین فرد من نگفتم لینک دانلود یا دمو در لینکی که شما قرار دادین وجود نداره ...

اما در مورد اینهم که " گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت." باید بگم که این در صورتی هست که کاربری سوالی یا در خواستس در این مورد داشته باشه . اگه اینطوری نگاه کنیم که کل این فروم برای کمک به کاربران بنا شده .

در مورد اینهم که تبلیغ است یا نه با ید بگم ... اگه شما یک اسکرین شات( یا دمو ) و یک لینک برای دانلود و اگه خواستید یک لینک مرجع فارسی ساز می تونستید قرار بدین که در این صورت به هیچ وجه تبلیغ به حساب میاد

( در ضمن من عرض کردم که " میدونم حتما قوانین رو مطالعه کردید و حتما این قانون از یادتون رفته " ) .

با تشکر .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...