رفتن به مطلب
mr.lvlrf

دلیل پشتیبانی نکردن تیم جومینا از جوملا 3

پست های پیشنهاد شده

درود و خسته نباشید خدمت اساتید محترم جومینا

من خیلی وقت که این تو ذهنم سوال هست که الآن خیلی وقته که جوملا 3 اومده و جوملا مرتبا داره براش آپدیت میده اما تیم پشتیبانی جومینا هنوز به 2.5 پایبند هست و قصد بومی سازی و بهینه کردن جوملا 3 رو نداره؟ حتی یکسری قابلیت های جدیدی رو که تو نسخه 3 هست برای 2.5 به ارمغان آوردید مثل قابلیت کنشی بودن رو ولی نسخه 3 رو رسما انتشار ندادید.

یکی از اعضا تیم جومینا گفت که حتی من اون شبی که جوملا 3 اومد بیرون تا صبح ترجمش رو تموم کردم ولی مثل اینکه تیم قصد مهاجرت به جوملا 3 رو نداشت.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود و خسته نباشید خدمت اساتید محترم جومینا

من خیلی وقت که این تو ذهنم سوال هست که الآن خیلی وقته که جوملا 3 اومده و جوملا مرتبا داره براش آپدیت میده اما تیم پشتیبانی جومینا هنوز به 2.5 پایبند هست و قصد بومی سازی و بهینه کردن جوملا 3 رو نداره؟ حتی یکسری قابلیت های جدیدی رو که تو نسخه 3 هست برای 2.5 به ارمغان آوردید مثل قابلیت کنشی بودن رو ولی نسخه 3 رو رسما انتشار ندادید.

یکی از اعضا تیم جومینا گفت که حتی من اون شبی که جوملا 3 اومد بیرون تا صبح ترجمش رو تموم کردم ولی مثل اینکه تیم قصد مهاجرت به جوملا 3 رو نداشت.

درود

حرف شما صحیح است و همون شب اول که جوملا 3 منتشر شد اگر اشتباه نکنم آقای علی موذنی ترجمش کردند

بارها در انجمن این بحث پیش اومده که چرا جومینا از این نسخه پشتیبانی نمیکند و اعضای تیم هم دلیلش را بیان کردند

لینک زیر هم حاوی توضیحاتی است در این باره.

کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...