رفتن به مطلب
محمدحسین میری

کامپوننت سردفتر پیامکی برای جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام احترام خدمت جومینـــــایی های عزیز

تصویر

امروز قصد داریم هدیه ای ارزشمند را برای عموم منتشر نماییم.این کامپوننت برای جوملا 2.5 می باشد و توسط تیم جومینا به نگارش در آمده است.

با این کامپوننت شما خواهید توانست برای خود رویداد های متعددی تعریف نمایید و سپس بعد از متصل کردن به پنل پیامکی که از پیامک ایرانیان جومینا به آدرس Ir-payamak.com در اختیار دارید , از طریق پیامک از رویدادهای خود مطلع شوید.

قبلن این کامپوننت برای نسخه 1.5 جوملا منتشر شده بود که این نسخه از کامپوننت برای جوملا 2.5 می باشد.

نحوه کارکرد این افزونه به این شکل است که شما رویداد خود را تعریف می کنید (نام - متن ارسالی به شماره شما جهت یادآوری - تاریخ رویداد )

و کامپوننت هر روز برسی می کند که برای روز جاری چه رویدادی تعریف شده است اگر رویدادی تعریف شده باشد متن ارسالی از پیش تعریف شده شما را به شماره (های) شما ارسال می کند.

تصویر

تصویر

قابلیت های این کامپوننت در یک نگاه :

1 - امکان دسترسی و مدیریت کامل تمامی رویدادهای درج شده توسط کابران و مدیران
2 - امکان درج رویداد از مدیریت جوملا administrator
3 - امکان دسترسی به کاربران ثبت شده در کامپوننت
4 - امکان درج کاربر از مدیریت جوملا administrator
5 - امکان تعریف چندین شماره تلفن همراه
6 - جستجو رویدادها
7 - امکان دسترسی به رویدادها منقضی شده و رویدادهای امروز جهت سهولت در پیدا کردن رویداد
8 - اتصال به پیامک ایرانیان جومینا

در نظر داشته باشید که می باید پنل پیامکی شما از پیامک ایرانیان جومینا باشد تا سیستم به طور صحیح کار کند.

دوستان هر گونه ایراد و مشکلی در این سیستم دیدند می توانند در همین تاپیک مطرح کنند تا هر دوره بتوانم تمامی مشکلات را یکجا حل کنم.

برای دانلود کلیک کنید

جوملا به سبک ایرانی که میگن اینه [ :)]

با آروزوی موفقیت

بدرود

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

محمد جان هم تبریک میگم و هم خسته نباشید در سایت جومینا هم منتشر شد لطفا دوستان آموزش تنظیم cronjob را همان پست مطالعه فرمایند

کامپوننت سردفتر پیامکی جومینا

منتظر کارهای بعدی شما هم هستیم

ارادت

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

ببخشید من این کامپوننت رو نصب کردم و دقیقا طبق اموزش پیش رفتم اما وقتی سر وقت میشه یک ایمیل برام میاد که میگه:

/local/cpanel/bin/jailshell: http://jeheskelectro.ir/irpsms.php: No such file or directory

لطفا راهنمایی کنید...

لینک به ارسال

کمی صبور بوده و اسپم ارسال نکنید مخفی شد.

سلام ب شما دوست عزیز ک میگی اسپم ارسال نکنید و صبور باشید.

الان چندین وقته مشکل من هنوز حل نشده.

خواهش مندم ی کاری کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...