رفتن به مطلب
m4mali

تفاوت سوال ساده با یک بحث

پست های پیشنهاد شده

ابتدا از همه  دوستانی که همیشه به سوالات من با صبر و مهربانی پاسخ میدن بسیار سپاس گذارم

به ویژه آقایان

صفرعلی - میری و دفاعی و همینطور باقی دوستان دیگه

یه نکته ای هست که من باید توضیح بدم.

ببینید من خیلی از بحث هایی رو که شروع میکنم . خیلی از اونا واقعا همین الان برام سوال نیست . یعنی اصلا شاید بهش احتیاجی نداشته باشم. و حتی جواب هایی براشون داشته باشم. وشاید خیلی هم برای خود شخص بنده مهم نباشه.

ولی بیشتر میپرسم تا باهم گفتگو و challengeکنیم و اطلاعاتمون رو بالا ببریم و در نتیجه اگه کسی هم این سوال رو داشت بتونه توی انجمن پیدا کنه.

از جمله او مقاله که در مورد جوملا نوشته شده بود. طراحی سایت با جوملا و .... که بنده به جاسوس و دشمن جوملا و ... متهم شدم.(شوخی میکنم) :)  و آقای صفرعلی گفتن که شما سوال های متععدی داری میپرسی و بحث بسته شد. که من همین جا تقاضا دارم اون بحث دوباره باز بشه چون من کلی حرف داشتم و از خودم دفاع نکردم و اون بحث یک طرفه بسته شد.

در مورد یه بحث دیگه هم همینطوره که البته اون هنوز بسته نشده. یعنی شاید سوالات متعددی باشه.

جوملا 2.5 یا جوملا 3

ببینید من به قوانین انجمن احترام مذارم و نمی خوام که اونا رو زیر پا بذارم ولکن کلا به این رویکرد که تاپیک زود به سمت بسته شدن پیش میره مخالفم. دلایلش رو در ذیل عنوان می کنم.

ببنیید این در واقع یه discussion مناقشه  هستش . سوال نیست که شما یه جواب بدین زود تموم بشه بره جای گفتتگو و پرسش و پاسخ داره . ممکنه سوالات متعددی هم به دنبال داشته باشه اگه بخوایم برای هر سوال یه تاپیک جداگانه بزنیم کلی باید تاپیک بزنیم. و بحث هم تیکه و پاره میشه

ممکنه طولانی هم بشه.

راه کار دوستان برای حل این مشکل چیست ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این که بحث بشه و اطلاعات دوستان بره بالا خوبه ولی اینجا discussion مطلق نیست :)

و بحث ها رو باید بصورت اموزش قرار بدین و یا سوالاتی که واقعا سوال هستن چون اگه دوستان دربخشهای دیگه جومینا کارهایه دیگی هم انجام میدن و این کار باعث میشه وقتشون به مناسبترین حالت صرف نشه ..

ولی در مورد discussion هم کمی صبور باشید فکرهایی براش دارم :)

یا حق

لینک به ارسال

تا چند ماه گذشته جامعه مجازی نت سوشبال بر قرار بود و این جامعه مکان مناسبی برای ایجاد این گونه بحث ها بود

اما انجمن جومینا فکر نمیکنم مکان مناسبی برای این کار باشه چون همون طور که دوستان گفتند ممکنه دوست دیگری که مشکلی داره و تاپیک ایجاد کرده به مشکلش رسیدگی نشه و یا دیر این کار انجام بشه که خب این برای انجمن خیلی بد خواهد بود.

از مدیران عزیز درخواست راه اندازی دوباره جامعه مجازی یا ایجاد مکان مناسبی برای این کار را دارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...