رفتن به مطلب
shahiboy

مشکل در ویچومارت و جومشاپینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کاربران عزیز انجمن جومینا

میخواستم در فیلد های ثبت نام جومشاپینگ یه سری تغییراتی بدم.
و فیلد ها را ویرایش یا اضافه کنم.چطور انجام بدم اینکارو؟

یه سوال دوم که خیلی برام مهمه. : آیا میتونم از مشتری یک عکس دریافت کنم؟

برام خیلی مهمه که در این فروشگاه ساز یا ویرچومارت بتونم از مشتریم یک فایل عکس هنگام پرکردن فرم دریافت کنم؟

و یه سوال سومم داشتم

من ویرچورمارت را از سایت جومینا دانلود کردم و نصب کردم.همه چیزش انجام میشه اما در آخرین قسمت روی شیوه حمل مشکل داره ! و میگه هیچ شیوه حملی انتخاب نشده!
من این پلاگین شیوه حمل را از کجا بگیرم و نصب کنم؟ چون اصلا پلاگینشم ندارم.لطفا یکی کمک کنه کارم گیر همین موضوعه

ببخشید سوالا زیاد شد :unsure::D:rolleyes:

امیدوارم یکی جواب بده..و مارو از علامت سوال دربیاره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تذكر : دوست عزيز لطفا قوانين را رعايت كنين و اسپم ارسال نكنيد!!!!

در مورد جوم شاپينگ نظري ندارم اما در ويرچومارت در بخش مديريت فروشگاه و بخش پيكربندي و سپس فيلدهاي خريدار مي تونيد فيلدهاي موردنياز براي ثبت نام را تعيين كنيد... در مورد دريافت عكس در همين قسمت ببينيد همچين امكاني داره يا خير!

در مورد شيوه حمل و نقل،‌اين پلاگين همراه با بسته به صورت پيشفرض قرار دارد، در صورتي كه هنگام ايجاد روش حمل و نقل هيچ پلاگيني نمايش داده نمي شود ممكن است اين پلاگين غيرفعال باشه كه بايد از بخش پلاگين ها آن را فعال كنيد (الان دقيقا اسم پلاگين خاطرم نيست)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...